Loopgroepen


Voorne Atletiek trainingsinformatie

Indeling Loopgroepen:

* De letters van de onderstaande ochtend - en avondgroepen corresponderen; dat betekent dat de loopgroepen met dezelfde letters met elkaar overeenkomen wat betreft tempo en omvang. Uiteraard geldt dat niet voor de trainingsvorm: elke trainer heeft zijn/haar eigen manier om training te geven!
* De genoemde tempo's en omvang van de trainingen zijn gemiddelden. 
* Voor de avondgroepen kan de aanvangstijd per loopgroep verschillen; er worden bloktijden gehanteerd. De bloktijden zijn: 19:00-20:30 en 19:15-20:45. Vraag de trainer van de desbetreffende loopgroep naar zijn / haar aanvangstijd.

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Maandag

19:00-20:30
of
19:15-20:45

Accommodatie
Voorne Atletiek, Geuzenpark, Brielle

Training op de baan

Sprint

Sven Noordermeer

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Dinsdag

19:00-20:30
  of
19:15-20:45

Accommodatie
Voorne Atletiek, Geuzenpark, Brielle

Training op de baan
of op de weg

A

Martien Blok

B

Bernard Stokman

C

Raymond Wissink

D

Leendert Klink

E

Regina Muilenburg 

Masters Chris Mijer
Start en Run tot 5 km Ilona de Ronde
Technische onderdelen Senioren Hans de Wit

TGV

Ronald Hulsman 

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Woensdag

9.00-10.30

Sportcomplex OVV, Oostvoorne

Training door de duinen

     B

Raymond Wissink

      C

Dick Assenberg-van Eijsden

      D

Natalie de Snaijer

     E Egidius van Dongen
Start en Run tot 5 km
Emilie Hoek en Ilona de Ronde

 

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Donderdag

19:00-20:30
  of
19:15-20:45

Accommodatie Voorne Atletiek, Geuzenpark, Brielle

Training op de baan
of op de weg

A

Martien Blok

B

Bernard Stokman

C

Raymond Wissink

D

Leendert Klink

E

Regina Muilenburg 

Masters Chris Mijer
  Sprint Sven Noordermeer
   
Technische onderdelen Senioren Hans de Wit

TGV

Ronald Hulsman en/of Jim Doornbosch

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Vrijdag

9.00-10.30

Sportcomplex OVV, Oostvoorne

Training door de duinen

        B

Raymond Wissink 

        C

Dick Assenberg van Eijsden

        D

 Natalie de Snaijer

       E Egidius van Dongen
Start en Run tot 5 km
Emilie Hoek en Ilona de Ronde

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Loopgroep

Trainer(s)

Zaterdag

9.00-10.30

Accommodatie VA Geuzenpark, Brielle

Training op de baan of op de weg

Start en Run tot 5 km

Johan Snijders

 

 

Dag

Tijd

Plaats

Groep

Trainer(s)

Zondag

08.00-09.30

Zwembad de Meander, Oostvoorne 

TGV

Jolanda Broug, Concetta Pichierri, Ingrid Machielse en Annewien Renes

 

Doelstellingen van seizoen 2018-2019

Loopgroepen Avond:

Start & Run  -tot 5 km:

Trainers: Johan Snijders en Ilona de Ronde

Het doel is dat op 31 december deze groep mee kan doen met de Oliebollenloop, waarin 5 km onafgebroken kan worden gelopen.
De trainingen zijn en op dinsdagavond /zaterdag morgen.

Loopgroep A:

Trainer: Martien Blok

Doel: wedstrijdgericht
Tempo: 5 km. binnen 22 min., 10 km. binnen 45 min.
Omvang: 15 km.

Loopgroep B:

Trainer: Bernard Stokman

Doel: wedstrijdgericht en recreatief
Tempo: 5 km. tussen 21 en 24 min,. 10 km. tussen 42 en 48 min.
Omvang: 13-15 km. 

Loopgroep C:

Trainer: Raymond Wissink

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 24 en 28 min,. 10 km. tussen 48 en 60 min.
Omvang: 9 - 13 km.

Loopgroep D:

Trainer: Leendert Klink

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 27 en 32 min., 10 km. tussen 55 en 65 min.
Omvang: 10 - 12 km.

Loopgroep E:

Trainer: Regina Muilenburg

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 30 en 35 min., 10 km. tussen 60 en 70 min.
Omvang: 10 km.

Masters:

Trainer: Chris Mijer

Doel: lopers die in het verleden prestatiegericht of recreatief hebben gelopen; in principe voor de wat oudere lopers.
Tempo: 3 verschillende niveau's

Sprint:  

Trainer: Sven Noordermeer

Doel: sprintnummers t/m 200 m., wedstrijdgericht
Tempo: in overleg met de trainer


Technische nummers senioren:  

Trainer: Hans de Wit

Doel: het beoefenen van de technische onderdelen van de atletieksport, wedstrijd- en prestatiegericht

TGV:

Trainer: Ronald Hulsman

Doel: triathlon (de mogelijkheid bestaat om per onderdeel deel te nemen)

Looptraining: dinsdag- en donderdagavond van 19:20-21:00; trainer Ronald Huisman
 
Fietstraining: donderdag 19:00-21:00 (april t/m september); trainer: Jim Doornbosch
Zwemmen binnen: zondag 8:00-8:45 en 8:45-9:30 in zwembad De Meander te Oostvoorne (oktober t/m juni)
Zwemmen buiten: zondag 8:00-09:00, mits goede waterkwaliteit, in Oostvoornse Meer (juli t/m september); trainers: Jolanda Broug, Concetta Pichierri, Ingrid Machielse en Annewien Renes 

 

Loopgroepen Ochtend:

Start and Run -tot 5 km

Trainers: Emilie Hoek en Ilona de Ronde

Het doel is dat op 31 december deze groep mee kan doen met de Oliebollenloop, waarin 5 km onafgebroken kan worden gelopen.
De trainingen zijn op woensdagochtend en vrijdagochtend.

Loopgroep B:

Trainer: Raymond Wissink 

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 22 en 26 min., 10 km tussen 45 en 55 min.
Omvang: 11- 13 km. 

Loopgroep C:

Trainer: Dick Assenberg van Eijsden 

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 24 en 28 min., 10 km tussen 50 en 60 min.
Omvang: 9 - 13 km.

Loopgroep D:

Trainer: Natalie de Snaijer

Doel: recreatief en prestatiegericht
Tempo: 5 km. tussen 27 en 32 min., 10 km tussen 55 en 65 min.
Omvang: 9 - 11 km.

Loopgroep E:

Trainer: Egidius van Dongen

Doel: lopers die in het verleden prestatiegericht of recreatief hebben gelopen; in principe voor de wat oudere lopers. Ook voor herintreders of lopers die terugkeren van een blessure.
Tempo: 3 verschillende niveau's

 

Bovengenoemde 5 km. en 10 km. tijden zijn een richtlijn. In overleg met de trainer is het mogelijk om in een andere loopgroep te worden ingedeeld.**