• facebookafbeelding 1 
  • 2017 voucher training
  • Lid worden
  • rondjevoorne slider

     

  • We hebben een nieuwe Facebook pagina- klik op het logo en volg ons!
  • Nu aanmelden: 4 weken gratis training
  • Lid worden van de vereniging
  • 19 mei 2019: Rondje Voorne

Kalender Voorne Atletiek

za 06 okt, 08:00, VA CK 2018
za 03 nov, 08:00, 1e Regio Cross Rotterdam Atletiek
zo 25 nov, 08:00, Lengkeek cross
za 08 dec, 08:00, 2e Regio Cross Spark
do 13 dec, Kerstborrel

april, 2014 - Jeugd-Cross: een verslag van Tom

op .

Hallo mijn naam is Tom, ik heb een stukje geschreven over 2 crossen die ik pas gelopen heb. De eerste cross van 1 km. was in Bergschehoek op zaterdag 9 november. Het was niet mijn eerste cross maar wel mijn eerste cross op spikes.

maart, 2014 - Uitslagen 4e winterloop jeugd 16 maart 2014 en eindklassement

op .

uitslagen 4e winterloop op 16 maart 2014            
                   
  1 km meisjes              
1 Joyce van Welie 3.39.33            
2 Melissa Boutkam 3.44.85            
3 Lieke van Santen 3.51.51            
4 Felicity Bareman 4.21.96            
5 Marlies Waldman 4.24.60            
6 Anne Bisschop 4.35.83            
7 Emma Verhoeff 4.38.32            
8 Kimberly Meurs 4.39.53            
9 Jasmijn Groen 4.46.08            
10 Evi Freij   5.04.19            
                   
  1 km jongens              
1 Jirre Griffioen 3.35.68            
2 Mark Groen 3.52.13            
3 Aiden Bareman 3.52.76            
4 Lars vd Band 4.07.15            
5 Wesley Monster 4.13.94            
6 Stijn Lesuis 4.17.77            
7 Daan van Haesendonck 4.22.81            
8 Jorrit Bol   4.23.65            
9 Jimmy de Haan 4.30.15            
10 Bart Schulz 4.53.38            
11 Cas Khatib 5.22.85            
12 Sam Khatib 5.45.26            
                   
  2 km meisjes              
1 Kirsten van Santen 8.34.48            
2 Svenja Blansjaar 8.56.38            
3 Suzanne Meurs 9.06.90            
4 Emma Struijs 9.47.02            
5 Elsa Moene 10.05.54            
6 Celine de Goeij 11.28.19            
                   
                   
  2 km jongens              
1 Marnix van Meggelen 7.33.68            
2 Lars Adriaanse 7.37.86            
3 Jorg Ligthart 7.39.69            
4 Douwe Faasen 7.49.33            
5 Pim Groen 7.53.11            
6 Luc Giele   8.31.07            
7 Sebastiaan Martin 8.52.32            
8 Noël van Oord 9.41.40            
                   
prijswinnaars eindklassement Winterlopen 2013/2014          
                   
Meisjes Uitslagen 1 km              
1e Joyce van Welie              
2e Melissa Boutkam              
3e Lieke van Santen              
4e Felicity Bareman              
5e Marlies Waldman              
6e Nathalie Meurs              
7e Anne Bisschop              
8e Kimberly Meurs              
                   
Jongens  Uitslagen 1 km              
1e Jirre Griffioen              
2e Aiden Bareman              
3e Mark Groen              
4e Wesley Monster              
5e Lars vd Band              
6e Jasper Bol              
7e Jorrit Bol                
                   
Meisjes Uitslagen 2 km              
1e Kirsten van Santen              
2e Suzanne Meurs              
3e Svenja Blansjaar              
                   
Jongens  Uitslagen 2 km              
1e Marnix van Meggelen              
2e Lars Adriaanse              
3e Jorg Ligthart              
4e Douwe Faasen              
5e Pim Groen              
6e Luc Giele                
7e Luc de Boer              
8e Sebastiaan Martin              
                   
FOTO'S VAN DE WINTERLOOP EN PRIJSUITREIKING KOMEN BINNENKORT OP DE SITE TE STAAN  
http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com/          
                   
                   

februari, 2013 - uitslagen baanopeningswedstrijd 2 februari 2013

op .

             

uitslagen baanopeningswedstrijd 2 februari 2013 van Voorne Atletiek Brielle

             
Jongens mini-pupillen  600m hoogspringen verspringen    
Joshua de Visser 3.17.07*   1,46 m *    
Tim de Visser 3.38.45 0,70 m *      
             
Meisjes pupillen C 600m hoogspringen verspringen Medicinbal  
Zomer Dauthé 2.41.31*   2,38 m *    
Esra de Bruin 2.54.89   1,50 m    
Marit Noordermeer 2.59.10     3,01 m  
Anne Bisschop 2.59.62     3,10 m *  
Isis Mager   3.40.30   1,66 m    
             
Jongens pupillen C 600m hoogspringen verspringen Medicinbal  
Micha van Leeuwen 2.44.32* 0,85 m *      
Pepijn van Oosterhout 3.30.30   1,68 m *    
Timo Haddon       3,63 m *  
             
             
Meisjes pupillen B 1000m hoogspringen verspringen    
Lieke van Santen 4.18.38 * 0,90 m *      
Linde Drop     1,99 m *    
             
             
Jongens Pupillen B 1000m hoogspringen verspringen kogelstoten  
Carlo Colle 4.12.54*   2,48 m    
Liam van Raaij 4.32.18     3,73 m *  
Douwe Goslinga 4.48.03   2,58 m    
Tijs Manni       2,88 m *    
             
Meisjes Pupillen A 1000m hoogspringen verspringen    
Marlies Waldman 4.58.21*   2,04 m    
Jasmijn Groen 5.01.33   2,68 m*    
Ninke Noordermeer   1,05 m*      
Rosanne de Koning     2,54 m    
             
             
Jongens Pupillen A 1000m hoogspringen verspringen kogelstoten  
Jirre Griffioen 4.02.48*   2,62 m    
Mark Groen 4.32.03     6,19 m *  
Jasper Bol   4.33.77   2,56 m    
Lars vd Band 4.36.69 0,95 m *      
Lucas Drop 4.40.81 0,80 m      
Jamall Nobel 4.42.53   3,21 m*    
Ben de Visser 4.52.65   2,74 m    
Kay Kokshoorn 4.57.00 0,90 m      
Martijn vd Meer 5.22.34   2,37 m    
Willem Moene 6.50.94   2,25 m    
             
             
Meisjes Junioren D 600m hoogspringen verspringen    
Alicia van Welie 1.58.45 *        
Kirsten van Santen 2.18.55 1,05 m *      
Maaike Lesuis 2.24.56 1,05 m *      
Elsa Moene 2.31.10   2,75 m*    
Emma Struijs 2.34.25 0,95 m       
             
Jongens Junioren D 1000m hoogspringen verspringen kogelstoten  
Marnix van Meggelen 3.42.46 *   3,62 m    
Douwe Faassen 3.50.21 1,00 m      
Pim Groen   3.51.77     9,98 m *  
Luc Giele   4.07.00 1,20 m      
Sebastiaan Martin 4.22.59 1,20 m      
Maarten Groen 4.25.08   3,80 m *    
Jelle Goslinga 4.27.31     7, 22 m  
Roderik Cobben 4.30.33   3,33 m    
Andy van Leeuwen 4.34.13   3,01 m    
Olivier Grauss 4.50.62 1,30*m      
Jochem Hanemaaijer 4.51.80   2,97 m    
Jan-Jelle Valk 5.04.67   3,01 m    
Dennis Kool   1,20 m      
Tom Pieters     2,52 m    
             
             
Meisjes Junioren C 600m hoogspringen verspringen    
Loes Moene 3.22.20*   3,20 m*    
             
Jongens Junioren C 800m hoogspringen verspringen kogelstoten  
Jorg Ligthart 3.01.17*     5,84 m*  
Nathan van Beugen 3.10.15   4,01 m*    
Jelle de Vette 3.21.42     5,38 m  
             
Meisjes Junioren B 800m hoogspringen verspringen kogelstoten  
Merel van Wijngaarden 3.03.23 *        
Annemarije Klee 3.41.14     6, 00 m*  
Robin Schouten 3.43.71   2,47 m*    
             
Jongens Junioren B 800m hoogspringen verspringen    
Tjark Klee   2.21.92 *   4,61 m *    
Melvin Kruik 2.26.78        
             
Jongens Junioren A 800m        
Vincent Bloem 2.41.33 *        
             
             
* betekent baanrecord behaald        
             
Pim Groen heeft met kogelstoten het clubrecord verbroken    
Tim de Visser heeft met hoogspringen een clubrecord gevestigd.    
             

februari, 2013 - Uitslagen Indoor clubkampioenschappen 16 Feb.2013 Dordrecht

op .

Jongens pup.C

40m

Verspringen

Balwerpen

plaats

     

Micha van Leeuwen

8.6

2.54

13.06

1

     

     

Meisjes pup.C

40m

Verspringen

Balwerpen

plaats

     

Zomer Dauthé

7.8

2.57

11.19

1

     

Anne Bisschop

8.1

2.36

9.57

2

     

Marit Noordermeer

8.7

2.54

9.01

3

     

Isis Mager

9.0

2.01

7.19

4

     

     

Jongens pup.B

40m

Hoogspringen

Kogelstoten

plaats

     

Tijs Manni

7.5

1.06

6.09

1

     

Douwe Goslinga

8.0

0,86

3.85

2

     

     

Meisjes pup.B

40m

Hoogspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Lieke van Santen

7.5

0.86

4.02

1

     

     

 Meisjes pup.A1

60m

Hoogspringen

kogelstoten

Plaats

     

Marlies Waldman

11.8

0.86

3.56

1

     

     

Jongens Pup. A1

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Mark Groen

10.5

1.01

6.18

1

     

Lars vd Band

10.5

1.01

4.35

2

     

Martijn vd Meer

11.2

0.86

4.42

3

     

     

Meisjes Pup. A2

60m

Verspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Ninke Noordermeer

10.4

3.48

3.97

1

     

     

Jongens Pup. A2

60m

Verspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Jasper Bol

10.9

2.87

4.81

1

     

     

Jongens Junioren D

60m

Verspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Pim Groen

9.6

3.33

10.60*

1

     

Marnix van Meggelen

9.2*

3.74

6.68

2

     

Luc Giele

9.6

3.61

7.36

3

     

Jelle Goslinga

10.1

3.29

6.83

4

     

Sebastiaan Martin

10.5

3.02

6.30

5

     

Andy van Leeuwen

10.5

2.82

5.17

6

     
               

Meisjes Junioren D

60m

Verspringen

Kogelstoten

Plaats

     

Alicia van Welie

9.6

3.14

6.53

1

     

Kirsten van Santen

9.8

2.96

4.78

2

     

Maaike Lesuis

9.9

2.98

4.25

3

     
               

Jongens Junioren C

60m

Hoogspringen

Kogelstoten

plaats

     

Nathan van Beugen

9.5*

1.31

4.77

1

     

Jorg Ligthart

9.8

1.21

5.40

2

     

* betekent een clubrecord