• rondjevoorne slider

     

  • Lid worden
  • 2017 voucher training
  • 19 mei 2019: Rondje Voorne
  • Lid worden van de vereniging
  • Nu aanmelden: 4 weken gratis training

Nat, Natter, Natst.....

op .

Op die ene dag in oktober dat er meer regen viel dan normalitair in de hele maand stonden toch een paar kanjers van Voorne Atletiek weer ergens in het land aan de start van een hele of halve marathon. Zo gingen Martien Blok en Stefaan Nachtergaele voor de halve marathon (1.38h en 1.53h resp) en Marco van Toledo voor de hele marathon in Eindhoven (3.58h). Tegelijkertijd gingen Jolande & Ruud Ardon en Paul van der Logt naar Soest voor de Pijnenburg Bosmarathon; en dat hebben ze geweten... De planning was om 4 rondjes van ongeveer 10,5km door het bos te lopen. Na de zware regen van zaterdagnacht was het bos echter in een ondergelopen polder veranderd. Op plekken kwam het water tot halverwege kniehoogte! De organisatie besloot derhalve dan ook (terecht!) om na 2 rondjes (halve marathon) de wedstrijd te staken en alle lopers naar de douche te sturen. Paul had toen 2.03h door de blubber geploeterd en Jolande en Ruud inmiddels al 2.16h. Volgend jaar beter zullen we dan maar zeggen!

 

oktober, 2013 - uitslagen clubkampioenschappen

op .

Uitslagen clubkampioenschappen op 5 oktober 2013 van Voorne Atletiek te Brielle

 

   
Meisjes Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Amber Beljaars 7.7* 2.58.9 2.34 14.41*    
             
Jongens Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Wesley Monster 7.2 2.27.4  *2.81 18.27    
2e  Jorrit Bol 7.7 2.28.9 2.73 18.22    
3e  Mathijs vd Graaf 8.4 3.31.5 2.43 18.36*    
4e  Joshua de Visser 8.9 2.57.5 2.21 16.10    
5e  Tim de Visser 9.0 3.35.8 2.15 9.79    
6e  Casper Khatib 9.6 3.17.2  1.83 8.86    
             
Meisjes Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
 1e Zomer Dauthé 7.2 2.21.8 2.67 14.19    
2e  Marit Noordermeer  7.8 2.44.6 2.66 11.83    
3e  Esra de Bruin 8.1 2.41.5 2.22 9.46    
             
Jongens Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
1e Aiden Bareman 7.0 2.12.6 3.12 19.12    
2e  Jimmy de Haan 7.8 2.32.8 2.61 11.89    
3e  Micha van Leeuwen 8.6 2.36.9 2.63 17.73    
             
Meisjes Pupillen B              40m 1000m verspringen balwerpen    
1 e  Lieke van Santen 7.0 3.58.2 3.25 11.97    
2e  Jamie van Woudenberg 7.3 4.27.8 2.81 16.56    
3e  Felicity Bareman 7.4 4.34.8    2.90 13.97    
4e  Amber van Dongen 7.5 4.54.1 2.74 12.05    
5e  Linde Drop 8.1 4.46.8 2.58 10.16    
6e  Nova vd Pas 8.5 5.00.6 2.47 7.19    
             
Jongens Pupillen B 40m 1000m verspringen balwerpen    
1Tijs Manni 6.8 3.59.6 3.47 31.99    
2e  Liam van Raaij 7.2 4.04.4 3.21 22.37    
3e  Douwe Goslinga 7.3 4.18.2    3.03 17.80    
4e  Stijn Lesuis 7.5 4.29.0 2.97 21.92    
5e  Kieran Julien 7.3 4.17.2  3.07 11.71    
6e  Kevin Kraaijeveld 7.5 6.01.7 2.62 13.29    
7e  Sander Kraaijeveld 8.6 6.20.1 2.75 16.73    
Meisjes Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Ninke Noordermeer 9.7 4.02.4 3.46 1.25 4.93  
2e  Melissa Boutkam 9.6 3.59.5 3.36 1.05 4.82  
3e  Eileen Oldenburger 9.9 4.14.9 3.62 1.10 4.68  
4e  Jasmijn Groen 9.5 4.32.0 3.26 1.05 4.87  
5e  Marlies Waldman 10.8 4.36.9 3.20 1.05 3.65  
6e  Danica Verbrugge 11.6 5.56.2 2.89 0.90 4.60  
             
             
Jongens Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Mark Groen 10.0 4.07.4 3.55 1.15 7.54  
2e  Jamall Nobel 9.7 4.21.0 3.56 1.15 6.23  
3e  Jasper Bol 9.6 4.12.9 3.24 1.00 6.76  
4e  Jirre Griffioen 10.5 3.54.3 3.26 1.00 5.75  
5e  Lucas Drop 10.6 4.14.5 3.14 1.15 4.78  
6e  Lars vd Band 10.0 4.35.9 3.17 1.10 4.82  
7e  Kay Kokshoorn 11.2 4.17.0 2.94 1.05 4.84  
8e  Ben de Visser 10.5 5.00.3 3.05 0.95 5.78  
9e  Martijn vd Meer 10.9 5.25.5 3.03 1.00 5.15  
10e  Robin Kraaijeveld 10.9 6.33.4 2.86 1.00 6.22  
11e  Willem Moene 11.9 5.20.8 2.80 0.95 5.68  
12e  Sam Khatib 12.6 6.11.9 2.54 1.00 4.48  
             
             
Meisjes Junioren D 60m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Alicia van Welie 9.0 1.58.9 3.38 1.15 7.25  
2e  Kirsten van Santen 9.6 2.00.8 3.47 1.20 5.59  
3e  Maaike Lesuis 9.5 2.08.5 3.66 1.00 5.77  
4e  Elsa Moene 10.2 2.34.8 3.32 1.05 6.02  
5e  Winny Been 10.1 2.50.7 3.11 1.15 5.40  
6e  Emma Struijs 10.6 2.27.4 3.07 1.10 4.84  
             
Jongens Junioren D 80m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Lars Adriaanse 11.2 3.27.9 4.21 1.40 7.88  
2e  Pim Groen 11.7 3.39.6 3.87 1.40 10.17  
3e  Marnix van Meggelen 11.0 3.20.4 3.75 1.25 6.78  
4e  Olivier Grauss 11.6 4.06.8 4.33 1.40 6.94  
5e  Luc Giele 12.0 3.56.7 3.81 1.30 7.25  
6e  Douwe Faassen 12.4 3.32.8 3.56 1.20 6.80  
7e  Maarten Groen 11.8 4.10.6 3.99 1.25 6.07  
8e  Sebastiaan Martin 12.2 4.02.9 3.65 1.25 6.55  
9e  Tom Pieters 12.4 4.06.4 3.29 1.15 5.78  
10e  Jochem Hanemaaijer 12.4 4.17.5 3.62 1.05 5.96  
11e  Andy van Leeuwen 13.2 4.04.7 3.29 1.15 6.08  
12e  Jan Jelle Valk 13.5 4.14.6 3.21 1.20 6.06  
13e  Xander Stip 12.8 4.15.6 2.97 1.15 6.02  
14e  Dennis Kool 13.5 4.42.2 3.06 1.20 4.87  
             
Meisjes Junioren C 80m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Loes Moene 12.5 2.23.6 3.41 1.20 5.71  
2e  Svenja Blansjaar 15.1 2.30.1 2.54 1.00 3.70  
             
Jongens Junioren C 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Jorg Ligthart 14.1 2.54.1 3.69 1.30 7.08  
2e  Jelle  de Vette 15.9 3.11.3 3.81 1.30 6.78  
3e  Luc de Boer 16.4 3.03.1 3.26 1.25 5.63  
4e  Kiko Dupon 17.6 3.35.4 2.86 1.15 6.40  
             
Meisjes Junioren B 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Fabienne Martin 16.4 3.24.1 3.34 1.20 6.36  
2e  Annemarije Klee 16.3 3.41.2 2.75 1.10 5.76  
             
Jongens Junioren B 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Tjark Klee 12.8 2.16.4 4.73 1.50 8.55  
             
Jongens Junioren A 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Vincent Bloem 14.2 2.29.5 3.36 1.10 5.98  
             
*betekent clubrecord verbroken