uitslagen jeugd 1 december 2013 Lengkeekcross

uitslagen Lengkeekcross 1 december 2013                
                       
  1 km meisjes                  
1 Joyce van Welie AV Fortuna 4.14            
2 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.19            
3 Melissa Boutkam Voorne Atletiek 4.32            
4 Zomer Dauthé Voorne Atletiek 4.38            
5 Tessa Giele     4.41            
6 Eileen Oldenburger Voorne Atletiek 4.48            
7 Nathalie Meurs     4.55            
8 Esra de Bruin Voorne Atletiek 5.08            
9 Marlies Waldman Voorne Atletiek 5.11            
10 Felicity Bareman Voorne Atletiek 5.12            
11 Anne Bisschop Voorne Atletiek 5.13            
12 Jasmijn Groen Voorne Atletiek 5.18            
13 Kimberly Meurs     5.18            
14 Ella van Dijk Voorne Atletiek 5.41            
15 Ester Olthuis     5.51            
                       
                       
  1 km jongens                  
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 4.04            
2 Carlo Colle Voorne Atletiek 4.18            
3 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.21            
4 Tim Hasselaar     4.23            
5 David Langbroek     4.29            
6 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.42            
7 Wesley Monster Voorne Atletiek 4.49            
8 Jamall Nobel Voorne Atletiek 4.53            
9 Tijs Manni Voorne Atletiek 4.54            
10 Douwe Goslinga Voorne Atletiek 4.57            
11 Lars vd Band Voorne Atletiek 5.07            
12 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 5.07            
13 Duco Bakker     5.08            
14 Mathijn Westerhout     5.24            
15 Willem Moene Voorne Atletiek 5.38            
16 Nils Emonts Voorne Atletiek 5.47            
                       
                       
  2 km meisjes                  
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 8.57            
2 Kim van 't Verlaat TVS'90   9.20            
3 Suzanne Meurs     9.32            
4 Elsa Moene Voorne Atletiek 10.47            
5 Britt van Klaveren Voorne Atletiek 11.54            
6 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek 11.55            
7 Annemarije Klee Voorne Atletiek 12.15            
                       
  2 km jongens                  
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7.40            
2 Jimmy van Velzen AV Pijnenburg 7.42            
3 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 8.09            
4 Douwe Faasen Voorne Atletiek 8.16            
5 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 8.21            
6 Pim Groen Voorne Atletiek 8.36            
7 Luc Giele   Voorne Atletiek 8.56            
8 Simon van Wageningen Voorne Atletiek 8.57            
9 Luc de Boer Voorne Atletiek 8.57            
10 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 9.31            
11 Niels Westerhout Voorne Atletiek 9.33            
12 Tom Pieters Voorne Atletiek 10.18            
13 Jan-Jelle Valk Voorne Atletiek 10.18            
                       
  zie voor foto's                   
  http://voorneatletiek.nl.picturepush.com/album/331871/p-Kruiningergors-Cross-Jeugd-01-dec-2013.html#  
                       
                       
                       

uitslagen 1e cross competitie 9 november bij PAC Rotterdam

 

Afgelopen zaterdag 9 november 2013 reisde een delegatie van 46 jeugdige atleten van Voorne Atletiek af naar het Hoge Bergse Bos in Bergschenhoek om op en rond de bult ten noorden van de klimtoren van “Outdoor Valley” de eerste wedstrijd van de regio winter crosscompetitie af te werken. Op dit loodzware blubberige parcours moest de bult, met een fors stijgingspercentage minimaal twee tot wel vijf keer worden bedwongen. Dit vraagt kracht, uithoudingsvermogen en techniek. Hieronder vinden jullie de uitslagen.

uitslagen clubkampioenschappen 5 oktober 2013

Uitslagen clubkampioenschappen op 5 oktober 2013 van Voorne Atletiek te Brielle    
Meisjes Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Amber Beljaars 7.7* 2.58.9 2.34 14.41*    
             
Jongens Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Wesley Monster 7.2 2.27.4  *2.81 18.27    
2e  Jorrit Bol 7.7 2.28.9 2.73 18.22    
3e  Mathijs vd Graaf 8.4 3.31.5 2.43 18.36*    
4e  Joshua de Visser 8.9 2.57.5 2.21 16.10    
5e  Tim de Visser 9.0 3.35.8 2.15 9.79    
6e  Casper Khatib 9.6 3.17.2  1.83 8.86    
             
Meisjes Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
 1e Zomer Dauthé 7.2 2.21.8 2.67 14.19    
2e  Marit Noordermeer  7.8 2.44.6 2.66 11.83    
3e  Esra de Bruin 8.1 2.41.5 2.22 9.46    
             
Jongens Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
1e  Aiden Bareman 7.0 2.12.6 3.12 19.12    
2e  Jimmy de Haan 7.8 2.32.8 2.61 11.89    
3e  Micha van Leeuwen 8.6 2.36.9 2.63 17.73    
             
Meisjes Pupillen B              40m 1000m verspringen balwerpen    
1 e  Lieke van Santen 7.0 3.58.2 3.25 11.97    
2e  Jamie van Woudenberg 7.3 4.27.8 2.81 16.56    
3e  Felicity Bareman 7.4 4.34.8    2.90 13.97    
4e  Amber van Dongen 7.5 4.54.1 2.74 12.05    
5e  Linde Drop 8.1 4.46.8 2.58 10.16    
6e  Nova vd Pas 8.5 5.00.6 2.47 7.19    
             
Jongens Pupillen B 40m 1000m verspringen balwerpen    
1Tijs Manni 6.8 3.59.6 3.47 31.99    
2e  Liam van Raaij 7.2 4.04.4 3.21 22.37    
3e  Douwe Goslinga 7.3 4.18.2    3.03 17.80    
4e  Stijn Lesuis 7.5 4.29.0 2.97 21.92    
5e  Kieran Julien 7.3 4.17.2  3.07 11.71    
6e  Kevin Kraaijeveld 7.5 6.01.7 2.62 13.29    
7e  Sander Kraaijeveld 8.6 6.20.1 2.75 16.73    
Meisjes Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Ninke Noordermeer 9.7 4.02.4 3.46 1.25 4.93  
2e  Melissa Boutkam 9.6 3.59.5 3.36 1.05 4.82  
3e  Eileen Oldenburger 9.9 4.14.9 3.62 1.10 4.68  
4e  Jasmijn Groen 9.5 4.32.0 3.26 1.05 4.87  
5e  Marlies Waldman 10.8 4.36.9 3.20 1.05 3.65  
6e  Danica Verbrugge 11.6 5.56.2 2.89 0.90 4.60  
             
             
Jongens Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Mark Groen 10.0 4.07.4 3.55 1.15 7.54  
2e  Jamall Nobel 9.7 4.21.0 3.56 1.15 6.23  
3e  Jasper Bol 9.6 4.12.9 3.24 1.00 6.76  
4e  Jirre Griffioen 10.5 3.54.3 3.26 1.00 5.75  
5e  Lucas Drop 10.6 4.14.5 3.14 1.15 4.78  
6e  Lars vd Band 10.0 4.35.9 3.17 1.10 4.82  
7e  Kay Kokshoorn 11.2 4.17.0 2.94 1.05 4.84  
8e  Ben de Visser 10.5 5.00.3 3.05 0.95 5.78  
9e  Martijn vd Meer 10.9 5.25.5 3.03 1.00 5.15  
10e  Robin Kraaijeveld 10.9 6.33.4 2.86 1.00 6.22  
11e  Willem Moene 11.9 5.20.8 2.80 0.95 5.68  
12e  Sam Khatib 12.6 6.11.9 2.54 1.00 4.48  
             
             
Meisjes Junioren D 60m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Alicia van Welie 9.0 1.58.9 3.38 1.15 7.25  
2e  Kirsten van Santen 9.6 2.00.8 3.47 1.20 5.59  
3e  Maaike Lesuis 9.5 2.08.5 3.66 1.00 5.77  
4e  Elsa Moene 10.2 2.34.8 3.32 1.05 6.02  
5e  Winny Been 10.1 2.50.7 3.11 1.15 5.40  
6e  Emma Struijs 10.6 2.27.4 3.07 1.10 4.84  
             
Jongens Junioren D 80m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Lars Adriaanse 11.2 3.27.9 4.21 1.40 7.88  
2e  Pim Groen 11.7 3.39.6 3.87 1.40 10.17  
3e  Marnix van Meggelen 11.0 3.20.4 3.75 1.25 6.78  
4e  Olivier Grauss 11.6 4.06.8 4.33 1.40 6.94  
5e  Luc Giele 12.0 3.56.7 3.81 1.30 7.25  
6e  Douwe Faassen 12.4 3.32.8 3.56 1.20 6.80  
7e  Maarten Groen 11.8 4.10.6 3.99 1.25 6.07  
8e  Sebastiaan Martin 12.2 4.02.9 3.65 1.25 6.55  
9e  Tom Pieters 12.4 4.06.4 3.29 1.15 5.78  
10e  Jochem Hanemaaijer 12.4 4.17.5 3.62 1.05 5.96  
11e  Andy van Leeuwen 13.2 4.04.7 3.29 1.15 6.08  
12e  Jan Jelle Valk 13.5 4.14.6 3.21 1.20 6.06  
13e  Xander Stip 12.8 4.15.6 2.97 1.15 6.02  
14e  Dennis Kool 13.5 4.42.2 3.06 1.20 4.87  
             
Meisjes Junioren C 80m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Loes Moene 12.5 2.23.6 3.41 1.20 5.71  
2e  Svenja Blansjaar 15.1 2.30.1 2.54 1.00 3.70  
             
Jongens Junioren C 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Jorg Ligthart 14.1 2.54.1 3.69 1.30 7.08  
2e  Jelle  de Vette 15.9 3.11.3 3.81 1.30 6.78  
3e  Luc de Boer 16.4 3.03.1 3.26 1.25 5.63  
4e  Kiko Dupon 17.6 3.35.4 2.86 1.15 6.40  
             
Meisjes Junioren B 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Fabienne Martin 16.4 3.24.1 3.34 1.20 6.36  
2e  Annemarije Klee 16.3 3.41.2 2.75 1.10 5.76  
             
Jongens Junioren B 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Tjark Klee 12.8 2.16.4 4.73 1.50 8.55  
             
Jongens Junioren A 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Vincent Bloem 14.2 2.29.5 3.36 1.10 5.98  
             
*betekent clubrecord verbroken            
             
             
             

Uitslagen 1e CD-competitie 20 april 2013

Uitslagen 1e CD-competitie op 20 april 2013 bij AV Spark Spijkenisse

JONGENS JUNIOREN D

 

80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.90   4e plaats    
Roderik Cobben 13.34   21e plaats    
Dennis Kool 13.81   27e plaats    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.25.23   3e plaats    
Yannick van Breugel 4.03.84   26e plaats    
Jochem Hanemaaijer 4.14.98   30e plaats    
               
80 m Horden            
Luc Giele 18.20   16e plaats    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.30   3e plaats    
Dennis Kool 1.20   5e plaats    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 3.78   3e plaats    
Yannick van Breugel 3.35   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 9.81   1e plaats    
Jochem Hanemaaijer 4.68   19e plaats    
               
Discus werpen            
Pim Groen 24.42   2e plaats (tevens clubrecord verbroken)
Olivier Grauss 11.92   15e plaats    
               
Speer werpen            
Jelle Goslinga 22.43   6e plaats    
Luc Giele 20.75   7e plaats    
               
Roderik Cobben, Luc Giele , Pim Groen en Marnix van Meggelen    
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47.11 en behaalde  
daarbij de 5e plaats.            
Overall haalde het team een 4e plaats.        
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Maaike Lesuis 9.92   12e plaats    
Kirsten van Santen 10.14   14e plaats    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.42.65 9e plaats      
Kirsten van Santen 3.49.80 14e plaats      
               
60 m Horden            
Maaike Lesuis 14.24   14e plaats    
Emma Struijs 16.10   23e plaats    
               
Hoogspringen            
Emma Struijs 1.05   7e plaats    
               
Verspringen            
Alicia van Welie 3.24   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Elsa Moene 5.54   14e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 11.92   6e plaats     
               
Speer werpen            
Emma Struijs 10.76   12e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 70 m met een tijd van 37.99 en behaalde  
daarbij de 7e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C              
               
Hoogspringen            
Nathan van Beugen 1.20   6e plaats    
               
100m sprint            
Nathan van Beugen 15.69   14e plaats    
               
800 m              
Jelle de Vette 3.01.38   16e plaats    
               
Verspringen            
Jelle de Vette 3.19   9e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
               
Verspringen            
Loes Moene 3.02   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.78   12e plaats    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 11.29   11e plaats    
               
               

 

Uitslagen jeugd 1 en 2 km 24 maart 2013

Foto's van deze Jeugdloop zijn Hier en Hier te vinden!

jongens 1 km
1 Tim Hasselaar Rockanje 4:18
2 David Langbroek Oostvoorne 4:28
3 Jasper Bol Voorne Atletiek 4:34
4 Stan Verweel Oostvoorne 4:42
5 Lars van den Band Voorne Atletiek 4:44
6 Wesley Monster Voorne Atletiek 5:14
7 Jorrit Bol Voorne Atletiek 5:30
meisjes 1 km
1 Joyce van Welie Fortuna 4:17
2 Emma Struijs Voorne Atletiek 4:41
3 Melissa Boutkam Brielle 4:55
jongens 2 km
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7:52
2 Pim Groen Voorne Atletiek 8:44
3 Luc Giele Voorne Atletiek 9:04
4 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 9:10
meisjes 2 km
1 Ilvia Hederik Energie 9:13
2 Rozemarijn Schraven Hellevoetsluis 9:23
3 Annemarije Klee Voorne Atletiek 10:51