Uitslagen 4e winterloop jeugd 16 maart 2014 en eindklassement

uitslagen 4e winterloop op 16 maart 2014            
                   
  1 km meisjes              
1 Joyce van Welie 3.39.33            
2 Melissa Boutkam 3.44.85            
3 Lieke van Santen 3.51.51            
4 Felicity Bareman 4.21.96            
5 Marlies Waldman 4.24.60            
6 Anne Bisschop 4.35.83            
7 Emma Verhoeff 4.38.32            
8 Kimberly Meurs 4.39.53            
9 Jasmijn Groen 4.46.08            
10 Evi Freij   5.04.19            
                   
  1 km jongens              
1 Jirre Griffioen 3.35.68            
2 Mark Groen 3.52.13            
3 Aiden Bareman 3.52.76            
4 Lars vd Band 4.07.15            
5 Wesley Monster 4.13.94            
6 Stijn Lesuis 4.17.77            
7 Daan van Haesendonck 4.22.81            
8 Jorrit Bol   4.23.65            
9 Jimmy de Haan 4.30.15            
10 Bart Schulz 4.53.38            
11 Cas Khatib 5.22.85            
12 Sam Khatib 5.45.26            
                   
  2 km meisjes              
1 Kirsten van Santen 8.34.48            
2 Svenja Blansjaar 8.56.38            
3 Suzanne Meurs 9.06.90            
4 Emma Struijs 9.47.02            
5 Elsa Moene 10.05.54            
6 Celine de Goeij 11.28.19            
                   
                   
  2 km jongens              
1 Marnix van Meggelen 7.33.68            
2 Lars Adriaanse 7.37.86            
3 Jorg Ligthart 7.39.69            
4 Douwe Faasen 7.49.33            
5 Pim Groen 7.53.11            
6 Luc Giele   8.31.07            
7 Sebastiaan Martin 8.52.32            
8 Noël van Oord 9.41.40            
                   
prijswinnaars eindklassement Winterlopen 2013/2014          
                   
Meisjes Uitslagen 1 km              
1e Joyce van Welie              
2e Melissa Boutkam              
3e Lieke van Santen              
4e Felicity Bareman              
5e Marlies Waldman              
6e Nathalie Meurs              
7e Anne Bisschop              
8e Kimberly Meurs              
                   
Jongens  Uitslagen 1 km              
1e Jirre Griffioen              
2e Aiden Bareman              
3e Mark Groen              
4e Wesley Monster              
5e Lars vd Band              
6e Jasper Bol              
7e Jorrit Bol                
                   
Meisjes Uitslagen 2 km              
1e Kirsten van Santen              
2e Suzanne Meurs              
3e Svenja Blansjaar              
                   
Jongens  Uitslagen 2 km              
1e Marnix van Meggelen              
2e Lars Adriaanse              
3e Jorg Ligthart              
4e Douwe Faasen              
5e Pim Groen              
6e Luc Giele                
7e Luc de Boer              
8e Sebastiaan Martin              
                   
FOTO'S VAN DE WINTERLOOP EN PRIJSUITREIKING KOMEN BINNENKORT OP DE SITE TE STAAN  
http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com/          
                   
                   

uitslagen 3e winterloop op 9 februari 2014

  1 km meisjes      
1 Joyce van Welie AV Fortuna 3.54
2 Melissa Boutkam Voorne Atletiek 3.56
3 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.04
4 Felicity Bareman Voorne Atletiek 4.36
5 Nathalie Meurs     4.39
6 Anne Bisschop Voorne Atletiek 4.40
7 Kimberly Meurs     4.52
8 Marlies Waldman Voorne Atletiek 5.05
9 Mila Westerbeek     5.06
           
  1 km jongens      
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 3.52
2 Carlo Colle Voorne Atletiek 3.57
3 Mark Groen Voorne Atletiek 4.14
4 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.15
5 Lars vd Band Voorne Atletiek 4.19
6 Wesley Monster Voorne Atletiek 4.26
7 Kay Kokshoorn Voorne Atletiek 4.32
8 Jarno Westerbeek     4.34
9 Douwe Goslinga Voorne Atletiek 4.35
10 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.42
11 Daan v.Haesendonck Voorne Atletiek 4.46
12 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 4.51
13 Thijs den Ouden     4.59
14 Bart Adriaanse     5.22
15 Joris Aberson Voorne Atletiek 5.32
16 Ruben Borgdorff     5.41
           
  2 km meisjes      
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 8.59
2 Suzanne Meurs     10.19
           
  2 km jongens      
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7.40
2 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 7.53
3 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 8.22
4 Douwe Faasen Voorne Atletiek 8.23
5 Pim Groen Voorne Atletiek 8.31
6 Luc Giele   Voorne Atletiek 8.42
7 Luc de Boer Voorne Atletiek 8.54
8 Tom Pieters Voorne Atletiek 10.13
9 Roderik Cobben Voorne Atletiek 10.14
           

uitslagen 3e regiocross 25 januari 2014

UITSLAGEN 3e CROSS 25 JANUARI 2014 EN EINDKLASSEMENT    
               
naam Categorie plaats eindklassement      
Wesley Monster JPC 3 3        
Jorrit Bol JPC 6 4        
Manon Verhoeff MPC 18 17        
Aiden Bareman JPB 1 1        
Micha van Leeuwen JPB 9 9        
Jimmy de Haan JPB 11 13        
Zomer Dauthé MPB 2 3        
Anne Bisschop MPB 6 8        
Esra de Bruin MPB 11 11        
Lieke van Santen MPA1 3 2        
Felicity Bareman MPA1 8 8        
Jaimy van Woudenberg MPA1 17 17        
Amber van Dongen MPA1 20 18        
Pepijn vd Zwan JPA1 12 13        
Liam van Raaij JPA1 18 18        
Stijn Lesuis JPA1 24 20        
Douwe Goslinga JPA1 19 23        
Jirre Griffioen JPA2 3 2        
Lars vd Band JPA2 10 19        
Mark Groen JPA2 18 16        
Willem Moene JPA2 31 32        
Lucas Drop JPA2               - 25        
Melissa Boutkam MPA2 1 2        
Marlies Waldman MPA2 16 23        
Merel van Gils MPA2 17 19        
Emma Verhoeff MPA2 20 23        
Claire Zabel MPA2 29 30        
Ninke Noordermeer MJD1 4 6        
Jasmijn Groen MJD1               - 15        
Jamall Nobel JJD1 12 11        
Jasper Bol JJD1 13 13        
Kay Kokshoorn JJD1 9 15        
Lars Adriaanse JJD2 6 7        
Simon van Wageningen JJD2             - 9        
Tom Pieters JJD2             12 12        
Kirsten van Santen MJD2 4 4        
Maaike Lesuis MJD2 9 9        
Emma Struijs MJD2 10 14        
Elsa Moene MJD2 13 15        
Marnix van Meggelen JJC1 2 3        
Douwe Faasen JJC1 5 8        
Pim Groen JJC1 8 13        
Luc Giele JJC1 13 16        
Sebastiaan Martin JJC1 12 19        
Xander Stip JJC1  16              -        
Jorg Ligthart JJC2 9 7        
Luc de Boer JJC2 11 18        
Svenja Blansjaar MJC2 8 9        
               
               
estafette-teams PLAATS eindklassement        
mpb 2               -          
JPB 3 3          
MPA1 3 3          
JPA1 5 5          
MPA2 5 4          
JPA2 6 3          
MJD 2 3          
JJD 3 4          
               
               
foto's van de regiocross zie link: http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com  
               
               

Uitslagen 2e winterloop jeugd 1 en 2 km 5 januari 2014

uitslagen 2e winterloop op 5 januari 2014      
             
  1 km meisjes        
1 Joyce van Welie AV Fortuna 4.02  
2 Isabel van Steenwijk AV Gouda 4.18  
3 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.20  
4 Felicity Bareman Voorne Atletiek 4.32  
5 Marlies Waldman Voorne Atletiek 4.49  
6 Nathalie Meurs     4.51  
7 Kiki Borst       4.52  
8 Anne Bisschop Voorne Atletiek 4.53  
9 Esra de Bruin Voorne Atletiek 4.55  
10 Kimberly Meurs     5.05  
11 Mare Sullivan     5.07  
             
  1 km jongens        
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 3.57  
2 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.11  
3 Tobias Bosveld     4.12  
4 Yord Benten     4.14  
5 Tim Hasselaar     4.16  
6 Stan Verweel     4.27  
7 Kay Kokshoorn Voorne Atletiek 4.30  
8 Mark Groen Voorne Atletiek 4.31  
9 Dion van Orselen     4.34  
10 Bart Adriaanse     4.35  
11 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.47  
12 Wesley Monster Voorne Atletiek 5.02  
13 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 5.03  
14 Yannick Bosveld     5.48  
15 Maurice Koster     5.58  
             
  2 km meisjes        
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 9.50  
2 Suzanne Meurs     11.46  
3 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek 12.32  
4 Annemarije Klee Voorne Atletiek 14.34  
             
  2 km jongens        
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 8.40  
2 Ralph van Steenwijk     9.04  
3 Douwe Faasen Voorne Atletiek 9.23  
4 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 9.24  
5 Jelle de Vette Voorne Atletiek 9.42  
6 Luc Giele   Voorne Atletiek 9.59  
7 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 10.02  
8 Luc de Boer Voorne Atletiek 10.09  
9 Pim Groen Voorne Atletiek 10.28  
10 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 10.58  
11 George Sullivan     13.35  
             

uitslagen 2e regiocross 14 december 2013

UITSLAGEN 2e CROSS 14 DECEMBER 2013 BIJ CAV ENERGIE
           
naam Categorie plaats      
Wesley Monster JPC 3      
Jorrit Bol JPC 4      
Aiden Bareman JPB 1      
Micha van Leeuwen JPB 9      
Zomer Dauthé MPB 3      
Anne Bisschop MPB 9      
Esra de Bruin MPB 10      
Lieke van Santen MPA1 4      
Felicity Bareman MPA1 7      
Jaimy van Woudenberg MPA1 13      
Amber van Dongen MPA1 17      
Pepijn vd Zwan JPA1 15      
Stijn Lesuis JPA1 24      
Liam van Raaij JPA1 25      
Douwe Goslinga JPA1 26      
Jirre Griffioen JPA2 2      
Mark Groen JPA2 11      
Lucas Drop JPA2 21      
Lars vd Band JPA2 22      
Melissa Boutkam MPA2 3      
Merel van Gils MPA2 18      
Marlies Waldman MPA2 23      
Claire Zabel MPA2 27      
Ninke Noordermeer MJD1 8      
Jasmijn Groen MJD1 14      
Jamall Nobel JJD1 9      
Jasper Bol JJD1 12      
Simon van Wageningen JJD2 8      
Tom Pieters JJD2 11      
Kirsten van Santen MJD2 6      
Maaike Lesuis MJD2 8      
Emma Struijs MJD2 14      
Elsa Moene MJD2 15      
Marnix van Meggelen JJC1 5      
Douwe Faasen JJC1 11      
Pim Groen JJC1 14      
Luc Giele JJC1 15      
Sebastiaan Martin JJC1 21      
Jorg Ligthart JJC2 8      
Luc de Boer JJC2 19      
Svenja Blansjaar MJC2 9      
           
           
estafette-teams PLAATS        
JPB 3        
MPA1 2        
JPA1 5        
MPA2 5        
JPA2 2        
MJD 4        
JJD 3