oktober, 2014 - Uitslagen Clubkampioenschappen 2014 + foto's

Wat een prachtige dag was het zaterdag, met dito prestaties.

De uitslagen staan hieronder. Er zijn zaterdag heel veel foto's gemaakt; dank richting de fotografen!
 
Foto's van deze sportieve en gezellige dag zijn hier te vinden:
Link 1 Pupillen + Junioren
Link 2 Pupillen
Link 3 Junioren
 

Uitslagen CK 2014 Pupillen

Uitslagen Clubkampioenschappen 4 oktober   2014 pupillen             
                 
meisjes mini pupillen                       
Stnr Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
43 Jill Wasser                           8.5      2.43.4        2.45      13.32    835 ptn 1  
                 
jongens mini pupillen                       
Stnr Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
45 Wessel Reincke                       7.9      2.24.8        2.81      16.53 1176 ptn 1  
46 Pelle vd Werf                         8.0      2.54.2        2.74      10.15    848 ptn 2  
44 Jasper van Hagen                     9.6      3.30.2        2.10        9.79    391 ptn 3  
                 
Jongens pupillen C                         
Stnr Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
56 Wesley Monster                       6.9      2.20.6        3.60      22.91 1645 ptn 1  
54 Jasper Offerhaus                     7.8      2.33.6        2.83      13.84 1091 ptn 2  
57 Joep Looise                           8.0      2.37.2        2.89      14.09 1050 ptn 3  
58 Joris Aberson                         8.1      2.41.5        2.59      14.31    952 ptn 4  
134 Mathijs vd Graaf                     7.9      3.22.8        2.69      14.10    817 ptn 5  
53 Viggo Verheul                         8.0      2.44.9        2.55        6.87    791 ptn 6  
55 Cas Khatib                           9.3      2.48.2        2.31      11.76    647 ptn 7  
                 
Meisjes pupillen C                         
Stnr Naam 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
51 Evi Freij                             7.6      2.28.8        2.67      11.48 1085 ptn 1  
47 Amber Beljaars                       8.0      2.35.0        2.92      13.96 1068 ptn 2  
50 Evi Alloush                           7.7      2.29.3        2.66      10.48 1043 ptn 3  
49 Jill Oldenburger                     7.7      2.29.7        2.83        7.77 1017 ptn 4  
52 Dido Mazee                           8.0      2.49.4        2.78      11.21    903 ptn 5  
48 Manon Verhoeff                       8.9      2.52.6        2.22        8.42    589 ptn 6  
                 
Jongens pupillen B                         
Stnr Naam 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
88 Aiden Bareman                         6.9      3.54.2        4.00      23.47 1846 ptn 1  
90 Kevin Stomphorst                     7.5      4.23.7        3.27      21.03 1418 ptn 2  
87 Jimmy de Haan                       7.6      4.20.3        3.06      14.69 1277 ptn 3  
                 
Meisjes pupillen B                         
Stnr Naam 40m 1000m Verspringen Balwerpen ptn plaats  
84 Anne Bisschop                         7.1      4.26.9        3.46      20.07 1507 ptn 1  
79 Zomer Dauthe                         7.3      4.16.0        3.16      18.55 1430 ptn 2  
86 Senna van Kessel                     7.4      4.39.3        3.21      11.81 1221 ptn 3  
85 Marit Noordermeer                     7.8      4.34.6        3.06      14.50 1184 ptn 4  
59 Roos Luijendijk                       8.3      4.46.8        2.62      11.90    930 ptn 5  
                 
Jongens pupillen A                         
Stnr Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats
129 Lars van de Band                     9.4      3.58.3        3.38        1.10        5.90 2168 ptn 1
119 Liam van Raaij                       10.1      4.07.3        3.29        1.05        6.91 2023 ptn 2
99 Stijn Lesuis                         10.4      4.09.8        3.46        1.10        6.45 2015 ptn 3
117 Douwe Goslinga                       10.5      4.27.2        3.41        1.05        5.37 1814 ptn 4
118 Kieran Julien                         10.2      4.15.3        3.28        1.00        4.84 1805 ptn 5
130 Ben de Visser                       10.1      4.42.6        3.28        1.00        6.23 1804 ptn 6
120 David de Wit                         10.9      4.04.6        3.03        1.05        5.10 1765 ptn 7
128 Martijn vd Meer                       10.7      5.41.7        3.24        1.00        5.53 1501 ptn 8
131 Willem Moene                         dnf      5.40.3        3.05        1.00        5.81 1139 ptn 9
                 
Meisjes pupillen A                         
Stnr Naam 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats
124 Melissa Boutkam                       9.5      3.35.0        3.58        1.20        6.22 2411 ptn 1
121 Nathalie Meurs                       9.5      3.51.7        3.90        1.15        5.04 2269 ptn 2
98 Felicity Bareman                     9.9      4.06.2        3.56        1.20        5.97 2166 ptn 3
95 Lieke van Santen                     9.9      3.46.6        3.54        1.00        5.13 2058 ptn 4
126 Britt van Klaveren                   9.9      4.35.2        3.55        1.05        6.95 1994 ptn 5
97 Jaime van Woudenberg                 10.0      4.24.3        3.30        1.10        5.96 1948 ptn 6
91 Maud van Sintmaartensdijk             10.3      4.04.2        3.18        0.90        4.39 1715 ptn 7
96 Amber van Dongen                     10.3      4.41.6        2.93        1.00        4.41 1589 ptn 8
125 Danica Verbrugge                     11.3      4.39.2        2.87        1.05        5.65 1581 ptn 9
123 Emma Verhoeff                         11.5      4.32.1        2.84        0.95        6.00 1527 ptn 10
127 Britt Kuikstra                       11.6      4.26.2        2.29        0.95        4.35 1317 ptn 11
92 Linde Drop                           12.4      4.50.3        2.83        1.00        3.33 1214 ptn 12
122 Kimberley Meurs                       11.8      4.27.8        2.84        0.75        3.20 1163 ptn 13
94 Marith Beckers                       11.8      5.42.3        2.78        0.95        3.73 1117 ptn 14
93 Nova van de Pas                       11.7      5.02.7        dns        dns        dns    404 ptn 15
                 
                 

 

Uitslagen CK 2014 Junioren

UITSLAGEN JUNIOREN CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2014          
Meisjes junioren D                           
Stnr Naam 60m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
408 Christy Govaerts                     9.3      2.07.1        3.88        1.30        7.25 2039 ptn 1  
411 Kirsten van Santen                   9.3      2.01.1        3.95        1.10        6.65 1934 ptn 2  
400 Ninke Noordermeer                     9.5      2.05.1        3.73        1.30        5.80 1909 ptn 3  
412 Elsa Moene                           9.4      2.04.3        3.64        1.10        8.19 1907 ptn 4  
402 Eileen Oldenburger                   9.4      2.05.9        3.72        1.25        5.64 1869 ptn 5  
410 Suzanne Meurs                         9.9      2.14.9        3.39        1.10        7.21 1625 ptn 6  
401 Jasmijn Groen                         9.6      2.34.5        3.45        1.00        5.13 1330 ptn 7  
409 Emma Struijs                         11.0      2.31.9        2.98        1.05        5.55 1124 ptn 8  
                   
                   
Jongens junioren D                           
Stnr Naam 80m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
415 Lars Adriaanse                       10.4      3.22.1        5.22        1.57      12.66 3197 ptn 1  
417 Roderik Cobben                       11.2      3.35.0        4.76        1.35        9.91 2587 ptn 2  
418 Jelle Goslinga                       11.2      3.36.9        4.17        1.25        8.82 2329 ptn 3  
414 Jochem Hanemaaijer                   11.3      4.02.9        4.08        1.30        7.14 2105 ptn 4  
419 Tom Pieters                           11.3      3.49.0        3.72        1.20        7.21 2033 ptn 5  
420 Nils Qualm                           11.9      4.13.4        3.56        1.40        6.58 1914 ptn 6  
421 Jan Jelle Valk                       12.8      3.58.3        3.55        1.30        6.74 1799 ptn 7  
404 Jamall Nobel                         12.5      4.06.1        3.64        1.20        6.68 1739 ptn 8  
405 Kay Kokshoorn                         13.8      3.54.3        3.37        1.15        4.66 1431 ptn 9  
407 Jasper Bol                           13.1      4.15.9        2.99        1.05        5.34 1303 ptn 10  
438 Daan van Haesendonck                 12.7        dns        3.81        1.10        5.25 1301 ptn 11  
403 Lorenzo Stolk                         13.8      4.30.4        2.90        1.05        4.25 1076 ptn 12  
406 Robin Kraaijeveld                     14.7      5.53.6        2.98        1.00        5.74    887 ptn 13  
                   
                   
Jongens junioren C                           
Stnr Naam 100m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
435 Nathan van Beugen                     13.3      2.28.4        5.09        1.45        6.61 2731 ptn 1  
428 Pim Groen                             13.8      2.36.9        4.46        1.50      10.80 2718 ptn 2  
426 Marnix van Meggelen                   13.2      2.25.7        4.50        1.35        7.87 2641 ptn 3  
429 Olivier Grauss                       13.6      2.39.4        5.04        1.45        6.80 2593 ptn 4  
427 Luc Giele                             13.7      2.38.2        4.09        1.50        7.57 2482 ptn 5  
430 Xander Stip                           14.4      2.50.8        4.40        1.35        7.39 2226 ptn 6  
434 Luc de Boer                           15.6      3.00.6        3.71        1.30        7.24 1846 ptn 7  
424 Dennis Kool                           17.0      4.00.2        3.46        1.15        3.91 1048 ptn 8  
425 Ole van der Heiden                   15.5      3.06.9        3.06        dnf        3.08    940 ptn 9  
                   
Meisjes junioren C                           
Stnr Naam 80m 600m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
431 Joyce Bahnerth                       11.6      1.50.6        4.02        1.30        6.80 2267 ptn 1  
432 Svenja Blansjaar                     15.6      2.26.6        2.67        1.05        4.68    898 ptn 2  
                   
                   
Jongens junioren A                           
Stnr Naam 100m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
437 Tjark Klee                           12.9      2.16.1        4.87        1.45        8.29 1881 ptn 1  
                   
Meisjes junioren A                           
Stnr Naam 100m 800m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn plaats  
436 Annemarije Klee                       16.8      3.50.0        3.03        dnf        5.91    635 ptn 1  
                   

Verkoop tweedehands atletiek- en clubkleding tijdens de CK 2014

Veel kinderen zijn al uit hun hooded clubsweater, voorne atletiek jacket, clubshirt of hun spikes gegroeid. Zonde, want wellicht heeft een ander jeugdlid er nog wat aan! Daarom is er tijdens de clubkampioenschappen een tafel beschikbaar waar men tweedehands clubkleding en atletiekkleding neer kan leggen om te verkopen. Op de tafel liggen briefjes klaar om in te vullen; met je naam, de maat en de prijs voor het artikel. Je mag er ook voor kiezen het bedrag te doneren aan de vereniging, dan kunnen wij er weer mooie spelmaterialen voor de trainingen van kopen. Dus heb je nog schoenen, spikes, clubjacket, hooded clubsweater of ander atletiekkleding liggen die nog best een ronde mee kunnen? Maak ze schoon en neem ze 4 oktober mee naar de vereniging!

Chronoloog CK 2014

Chronologisch overzicht clubkampioenschappen Voorne Atletiek

te houden 4 oktober op de baan van Voorne Atletiek Brielle

Let op: hoogspringen 2 pogingen, overige onderdelen 3

PER KLASSE

Meisjes 

M Mini pup     10.20 uur        40 meter

                        11.00 uur        balwerpen

                        12.15 uur        verspringen                 bak 1

                        13.20 uur        600 meter

 

M Pup C         10.20 uur        40 meter

                        11.00 uur        balwerpen

                        12.15 uur        verspringen                 bak 1

                        13.20 uur        600 meter

M Pup B         10.15 uur        40 meter

                        10.45 uur        verspringen                 bak 1

                        12.15 uur        balwerpen                  

                        13.25 uur        1000 meter

M Pup A         10.00 uur        60 meter

                        10.45 uur        kogelstoten

                        11.30 uur        hoogspringen

                        12.30 uur        verspringen                 bak 2  

                        13.35 uur        1000 meter

Prijsuitreiking van de pupillen is om ca.14.30 uur

M Jun D          14.20 uur        60 meter         

                        14.35 uur        verspringen

                        15.15 uur        hoogspringen

                        15.45 uur        kogelstoten

                        16.40 uur        600 meter

M Jun C          14.10 uur        80 meter         

                        14.35 uur        verspringen

                        15.15 uur        hoogspringen

                        15.45 uur        kogelstoten

                        16.40 uur        600 meter

M Jun A          14.00 uur        100 meter

                        14.35 uur        verspringen

                        15.15 uur        hoogspringen

                        15.45 uur        kogelstoten                

                        16.45 uur        800 meter                    let op start is bij finish

 

Prijsuitreiking van de junioren is om ca. 17.30 uur.

Jongens

J mini Pup       10.20 uur        40 meter

                        11.00 uur        balwerpen

                        12.15 uur        verspringen                 bak 1

                        13.20 uur        600 meter

J Pup C           10.20 uur        40 meter

                        11.00 uur        balwerpen

                        12.15 uur        verspringen                 bak 1

                        13.20 uur        600 meter

J Pup B           10.15 uur        40 meter

                        10.45 uur        verspringen                 bak 1

                        12.15 uur        balwerpen                  

                        13.25 uur        1000 meter

J Pup A           10.00 uur        60 meter

                        10.40 uur        hoogspringen 

                        11.30 uur        verspringen                 bak 2              

                        12.30 uur        kogelstoten

                        13.40 uur        1000 meter

Prijsuitreiking van de pupillen is om ca.14.30 uur

J Jun D            14.10 uur        80 meter

                        14.20 uur        hoogspringen             

                        15.15 uur        kogelstoten                

                        15.45 uur        verspringen

                        16.30 uur        1000 meter

J Jun C                        14.00 uur        100 meter

                        14.35 uur        kogelstoten

                        15.15 uur        verspringen                

                        15.45 uur        hoogspringen             

                        16.45 uur        800 meter                   let op start is bij finish

           

J Jun A            14.00 uur        100 meter

                        14.35 uur        kogelstoten

                        15.15 uur        verspringen

                        15.45 uur        hoogspringen             

                        16.45 uur        800 meter                   let op start is bij finish

            Prijsuitreiking van de junioren is om ca. 17.30 uur.

Chronologisch overzicht clubkampioenschappen Voorne Atletiek

te houden op 4 oktober 2014 op de baan van Voorne Atletiek Brielle

LOOPNUMMERS

Pupillen:

10.00 uur        60 meter          M Pup A+ J Pup A                                        4 series

10.15 uur        40 meter          M Pup B + J Pup B                                       2 series

10.20 uur        40 meter          M Pup C + J Pup C

                                               + J mini pup + mini pup M                            3 series           

13.20 uur        600 meter        J mini Pup + M mini pup + M pup C + J Pup C (16)

13.25 uur       1000 meter       M Pup B + J Pup B (9)

13.35 uur       1000 meter       M Pup A (15)

13.40 uur       1000 meter       J Pup A (9)

Junioren:

14.00 uur        100 meter        J Jun C            + J Jun A + M Jun A                         2 series

14.10 uur        80 meter        M Jun C + J Jun D                                         3 series

14.20 uur         60 meter        M Jun D                                                         2 series

16.30 uur        1000 meter      J Jun D (14)

16.40 uur        600 meter        M Jun D + M Jun C (13)

16.45 uur        800 meter        J Jun C            + M Jun A+ J Jun A(de Start is bij de finish) (12)

TECHNISCHE NUMMERS

Pupillen:

10.40 uur        hoogspringen  J Pup A                                             

10.45 uur        kogelstoten     M Pup A        

10.45 uur        verspringen     J Pup B + M Pup B                            bak 1

11.00 uur        balwerpen       J mini pup/J pup C+ M mini pup +

                                               M pup C

11.30 uur        verspringen     J Pup A                                              bak 2

11.30 uur        hoogspringen  M Pup A

12.15 uur        balwerpen       J Pup B + M Pup B

12.15 uur        verspringen     J mini pup/J pup C + M mini Pup     bak 1

                                               + M Pup C

12.30 uur        kogelstoten     J Pup A

12.30 uur        verspringen     M Pup A                                            bak 2

Junioren:

14.20 uur        hoogspringen  J Jun D

14.35 uur        kogelstoten     J Jun C + J Jun A

14.35 uur        verspringen     M Jun D + M Jun C + M Jun A

15.15 uur        kogelstoten     J Jun D                      

15.15 uur        verspringen     J Jun C + J Jun A

15.15 uur        hoogspringen  M Jun D + M Jun C + M Jun A

15.45 uur        hoogspringen J Jun C + J Jun A

15.45 uur        kogelstoten     M Jun D + M Jun C + M Jun A

15.45 uur        verspringen     J Jun D

Definitieve aanmeldingen CK 2014

Naam jeugdlid geslacht Categorie
Jill Wasser Meisje mini
     
Jasper van Hagen Jongen mini
Wessel Reincke Jongen mini
Pelle van der Werf Jongen mini
     
Amber Beljaars Meisje C-Pupil
Manon Verhoeff Meisje C-Pupil
Jill Oldenburger Meisje C-Pupil
Evi Alloush Meisje C-Pupil
Evi Freij Meisje C-Pupil
Dido   Mazee Meisje C-Pupil
     
Viggo Verheul Jongen C-Pupil
Jasper Offerhaus Jongen C-Pupil
Cas Khatib Jongen C-Pupil
Wesley Monster Jongen C-Pupil
Joep Looise Jongen C-Pupil
joris   aberson Jongen C-Pupil
     
Roos Luyendijk Meisje B-Pupil
Zomer Dauthe Meisje B-Pupil
Anne Bisschop Meisje B-Pupil
Marit Noordermeer Meisje B-Pupil
Senna van Kessel Meisje B-Pupil
     
Jimmy de Haan Jongen B-Pupil
Aiden Bareman Jongen B-Pupil
micha van leeuwen Jongen B-Pupil
Kevin Stomphorst Jongen B-Pupil
     
Maud van Sintmaartensdijk Meisje A1-Pupil
Linde Drop Meisje A1-Pupil
Nova van de Pas Meisje A1-Pupil
Marith Beckers Meisje A1-Pupil
Lieke van Santen Meisje A1-Pupil
Amber van Dongen Meisje A1-Pupil
Jaime van Woudenberg Meisje A1-Pupil
Felicity Bareman Meisje A1-Pupil
     
Stijn Lesuis Jongen A1-Pupil
Douwe Goslinga Jongen A1-Pupil
Kieran Julien Jongen A1-Pupil
Liam van Raaij Jongen A1-Pupil
David de Wit Jongen A1-Pupil
     
Nathalie Meurs Meisje A2-Pupil
Kimberley Meurs Meisje A2-Pupil
Emma Verhoeff Meisje A2-Pupil
Melissa Boutkam Meisje A2-Pupil
Danica Verbrugge Meisje A2-Pupil
Britt van Klaveren Meisje A2-Pupil
Britt Kuikstra Meisje A2-Pupil
     
Martijn van der Meer Jongen A2-Pupil
Lars van den Band Jongen A2-Pupil
Ben de Visser Jongen A2-Pupil
Mark Groen Jongen A2-Pupil
Willem Moene Jongen A2-Pupil
     
Ninke Noordermeer Meisje Junioren D1
Jasmijn Groen Meisje Junioren D1
Eileen Oldenburger Meisje Junioren D1
     
lorenzo stolk Jongen Junioren D1
Jamall Nobel Jongen Junioren D1
Daan Van Haesendonck Jongen Junioren D1
Kay Kokshoorn Jongen Junioren D1
Robin Kraaijeveld Jongen Junioren D1
Jasper Bol Jongen Junioren D1
     
Christy Govaerts Meisje Junioren D2
Emma Struijs Meisje Junioren D2
Suzanne Meurs Meisje Junioren D2
Kirsten van Santen Meisje Junioren D2
Elsa Moene Meisje Junioren D2
Maaike Lesuis Meisje Junioren D2
     
Jochem Hanemaaijer Jongen Junioren D2
Lars Adriaanse Jongen Junioren D2
Simon van Wageningen Jongen Junioren D2
Roderik Cobben Jongen Junioren D2
Jelle Goslinga Jongen Junioren D2
Tom Pieters Jongen Junioren D2
Nils   Qualm Jongen Junioren D2
Jan-Jelle Valk Jongen Junioren D2
     
Winny Been Meisje Junioren C1
     
Douwe faasen Jongen Junioren C1
Dennis Kool Jongen Junioren C1
Ole van der Heiden Jongen Junioren C1
Marnix van Meggelen Jongen Junioren C1
Luc Giele Jongen Junioren C1
Pim Groen Jongen Junioren C1
Olivier Grauss Jongen Junioren C1
Xander Stip Jongen Junioren C1
     
Joyce Bahnerth Meisje Junioren C2
Svenja Blansjaar Meisje Junioren C2
Loes Moene Meisje Junioren C2
     
Luc de Boer Jongen Junioren C2
Nathan van Beugen Jongen Junioren C2
     
Annemarije Klee Meisje Junioren A1
     
Tjark Klee Jongen Junioren A1