maart, 2014 - Uitslagen 4e winterloop jeugd 16 maart 2014 en eindklassement

uitslagen 4e winterloop op 16 maart 2014            
                   
  1 km meisjes              
1 Joyce van Welie 3.39.33            
2 Melissa Boutkam 3.44.85            
3 Lieke van Santen 3.51.51            
4 Felicity Bareman 4.21.96            
5 Marlies Waldman 4.24.60            
6 Anne Bisschop 4.35.83            
7 Emma Verhoeff 4.38.32            
8 Kimberly Meurs 4.39.53            
9 Jasmijn Groen 4.46.08            
10 Evi Freij   5.04.19            
                   
  1 km jongens              
1 Jirre Griffioen 3.35.68            
2 Mark Groen 3.52.13            
3 Aiden Bareman 3.52.76            
4 Lars vd Band 4.07.15            
5 Wesley Monster 4.13.94            
6 Stijn Lesuis 4.17.77            
7 Daan van Haesendonck 4.22.81            
8 Jorrit Bol   4.23.65            
9 Jimmy de Haan 4.30.15            
10 Bart Schulz 4.53.38            
11 Cas Khatib 5.22.85            
12 Sam Khatib 5.45.26            
                   
  2 km meisjes              
1 Kirsten van Santen 8.34.48            
2 Svenja Blansjaar 8.56.38            
3 Suzanne Meurs 9.06.90            
4 Emma Struijs 9.47.02            
5 Elsa Moene 10.05.54            
6 Celine de Goeij 11.28.19            
                   
                   
  2 km jongens              
1 Marnix van Meggelen 7.33.68            
2 Lars Adriaanse 7.37.86            
3 Jorg Ligthart 7.39.69            
4 Douwe Faasen 7.49.33            
5 Pim Groen 7.53.11            
6 Luc Giele   8.31.07            
7 Sebastiaan Martin 8.52.32            
8 Noël van Oord 9.41.40            
                   
prijswinnaars eindklassement Winterlopen 2013/2014          
                   
Meisjes Uitslagen 1 km              
1e Joyce van Welie              
2e Melissa Boutkam              
3e Lieke van Santen              
4e Felicity Bareman              
5e Marlies Waldman              
6e Nathalie Meurs              
7e Anne Bisschop              
8e Kimberly Meurs              
                   
Jongens  Uitslagen 1 km              
1e Jirre Griffioen              
2e Aiden Bareman              
3e Mark Groen              
4e Wesley Monster              
5e Lars vd Band              
6e Jasper Bol              
7e Jorrit Bol                
                   
Meisjes Uitslagen 2 km              
1e Kirsten van Santen              
2e Suzanne Meurs              
3e Svenja Blansjaar              
                   
Jongens  Uitslagen 2 km              
1e Marnix van Meggelen              
2e Lars Adriaanse              
3e Jorg Ligthart              
4e Douwe Faasen              
5e Pim Groen              
6e Luc Giele                
7e Luc de Boer              
8e Sebastiaan Martin              
                   
FOTO'S VAN DE WINTERLOOP EN PRIJSUITREIKING KOMEN BINNENKORT OP DE SITE TE STAAN  
http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com/