juni, 2013 - Uitslagen 3e CD-competitie 22 juni 2013 in Woerden

JONGENS JUNIOREN D

           
80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.37   2e plaats  PR    
Luc Giele 12.79   18e plaats    
Jochem Hanemaaijer 13.06   19e plaats PR    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.27.43   6e plaats    
Pim Groen 3.35.77   10e plaats PR    
Olivier Grauss 4.24.31   25e plaats PR    
               
80 m Horden            
Maarten Groen 16.20   9e plaats    
Luc Giele 16.53   10e plaats PR    
Dennis Kool 19.61   28e plaats PR    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.40   1e plaats    
Yannick van Breugel 1.15   16e plaats PR    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 4.15   3e plaats PR    
Jochem Hanemaaijer  3.57   12e plaats PR    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 9.52   1e plaats    
Olivier Grauss 6.10   13e plaats PR    
               
Discus werpen            
Pim Groen 24.40   2e plaats     
Dennis Kool 8.26   20e plaats PR    
               
Speer werpen            
Roderik Cobben 18.73   13e plaats    
Yannick van Breugel 18.07   14e plaats PR    
               
Roderik Cobben, Maarten Groen , Luc Giele en Marnix van Meggelen  
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47,26  en behaalde  
daarbij de 5e plaats.             
Overall heeft het team een 4e plaats behaald.      
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Elsa Moene 10.61   20e plaats    
Emma Struijs 10.63   21e plaats PR    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.33.87   7e plaats    
Kirsten van Santen 3.41.58   13e plaats PR    
               
               
               
60 m Horden            
Kirsten van Santen 13.17   11e plaats    
Maaike Lesuis 13.51   12e plaats PR    
               
Hoogspringen            
Maaike Lesuis 1.10   14e plaats PR    
               
Verspringen            
Emma Struijs 2.68   12e plaats    
               
Kogelstoten            
Alicia van Welie 6.92   9e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 13.71   9e plaats  PR    
               
Speer werpen            
Emma Struijs 9.45   16e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 60 m met een tijd van 36.73 en behaalde  
daarbij de 6e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C              
               
800 m              
Jorg Ligthart 2.50.15   14e plaats PR    
               
100 m Horden            
Jorg Ligthart 22.64   14e plaats    
               
Discus werpen            
Jorg Ligthart 17.67   8e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
Verspringen            
Loes Moene 3.30   11e plaats PR    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.90   10e plaats PR    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 12.83   12e plaats PR