Uitslagen laatste CD-competitie: erg mooie prestaties

Afgelopen zaterdag nam Voorne Atletiek in Spijkenisse deel aan de 3e en laatste CD Competitie 2014. Er zijn foto's gemaakt. Deze staan in ons FOTOALBUM. De resultaten per jeugdlid staan hieronder aangegeven. Tevens de resultaten van alle verenigingen in het derde tabblad. De eindstand per team ten opzichte van de overige teams kan men hieronder en tevens op de volgende LINK vinden.

Er werden heel veel nieuwe PR's neergezet en overall erg mooie prestaties:

Het junioren meiden C-team eindigde op een welverdiende 8e plek. Alicia van Welie staat met 1125 punten genoteerd in de ranglijst ''Hoogst aantal behaalde punten Junioren C Meisjes''. Een knappe prestatie

De jongens junioren C teams eindigden overall respectievelijk op een 6e (5938 punten) en 10e plek (3302). Erg goed! Nathan van Beugen staat zelfs als 6e genoteerd in de ranglijst  ''Hoogst aantal behaalde punten Junioren C Jongens''.

De meiden junioren D eindigde met 4410 punten op een dik verdiende 6e plek. Echt heel erg knap.

De jongens junioren D team eindigde met 5683 punten op een 3e plek. Lars Adriaanse staat tweemaal bovenaan de ranglijsten met hoogst aantal verdiende punten per onderdeel (680) en totaal (1825 punten)

Proficiat met jullie mooie prestaties! Wij trainers kijken terug op een zeer geslaagde CD-competitie. Voor en net na de zomervakantie zijn er nog een paar leuke wedstrijden in onze regio en hopen dat jullie hier ook aan meedoen.

dinsdag 8 april BUITENTRAINING

8 april: weer buitentraining op dinsdagavond

Denk wel aan gepaste trainingskleding

Vanaf 8 april beginnen weer de buitentrainingen op de dinsdagavond voor de pupillen en de D-junioren (en MJC). De dinsdagavondtrainingen worden vanaf deze datum gegeven op onze eigen atletiekbaan in het Sportcomplex Geuzenpark. De trainingen vinden op dezelfde tijden plaats als jullie gewend zijn: voor de minipupillen & pupillen van 18:00 uur tot 19:00 uur en van 19:00 uur tot 20:15 uur voor de junioren. Uiteraard is er hier ook de mogelijkheid om je te verkleden en je spullen op te bergen.

Kleed je goed!

Hoewel het zonnetje steeds vaker schijnt kan het nog steeds koud zijn, zorg er daarom voor dat je juiste kleding draagt! Wij raden iedereen aan om dunne laagjes kleding over elkaar heen te dragen. Bijvoorbeeld een T-shirt met een truitje en een trainingsjack of een fleece-trui. Het is namelijk beter dat uw kind iets uit moet trekken (als het te warm is) dan dat hij/zij niks kan aantrekken tegen de kou. Dus liever 2 shirtjes in plaats van 1 dikke trui!

De trainingen gaan altijd door, ook als het regent! Mocht het regenen, of er kans op regen zijn, zorg er dan voor dat je een regenjack meeneemt. Als het te hard regent gaan we in de binnenruimte eenvoudige krachtoefeningen & actieve spelletjes doen (vorig jaar gelukkig nauwelijks voorgekomen). Naast juiste kleding zijn goede schoenen ook van belang: goede sportschoenen zijn nodig om blessures te voorkomen. Wat belangrijk is dat kinderen altijd op sportschoenen komen trainen. Mocht je nog vragen hebben over de locatie, kleding of schoenen dan staan de trainers altijd voor je klaar!

Uitval van training bij bv een weeralarm

In principe gaan de buitentrainingen altijd door; ook bij regen! Bij noodweer of zeer uitzonderlijke weersomstandigheden kan er echter besloten worden de trainingen niet door te laten gaan. Houdt in dat geval de website goed in de gaten! Uitval van trainingen zal via de website kenbaar worden gemaakt.

openingswedstrijd A.V. PASSAAT za. 29 maart: Uitslagen, Etc

Openingswedstrijd AV Passaat

Diverse jeugdatleten van Voorne Atletiek hebben zich via Alina ingeschreven voor deze wedstrijd.  Zie de lijst hieronder.

Geplaatste deelnemers vanuit Voorne Atletiek

naam (achternaam, dan voornaam)

m/v

wed. cat.

onderdeel

  Wesley Monster   M   JPC   meerkamp en 600m

Jorrit Bol

M

JPC

meerkamp en 600m

Aiden Bareman

M

JPB

meerkamp en 1000m

Anne Bisschop

V

MPB

meerkamp en 1000m

Marit Noordermeer

V

MPB

meerkamp

Lieke van Santen

V

MPA1

meerkamp en 1000m

Felicity Bareman

V

MPA1

meerkamp en 1000m

Melissa Boutkam

V

MPA2

Meerkamp + 1000 mtr

Ninke Noordermeer

V

MJD1

meerkamp en 60mH

Jasper Bol

M

JJD1

meerkamp en 80mH

Daan van Haesendonck

M

JJD1

meerkamp en 80mH

Kay Kokshoorn

M

JJD1

meerkamp en 80mH

Kirsten van Santen

V

MJD2

meerkamp en 60mH

Lars Adriaanse

M

JJD2

meerkamp en 80mH

Noël van Oord

M

JJD2

meerkamp en 80mH

Maaike Lesuis

V

MJD2

meerkamp en 60mH

Simon van Wageningen

M

JJD2

meerkamp en 80mH

Pim Groen

M

JJC1

meerkamp en 100mH

Celine de Goeij

V

MJC1

meerkamp en 80mH

Marnix van Meggelen

M

JJC1

meerkamp

Luc Giele

M

JJC1

meerkamp en 100mH

Sebasitaan Martin

M

JJC1

meerkamp en 100mH

Loes Moene

V

MJC2

meerkamp en 80mh

Mirjam Zwart

V

vrouwen35+

kogel en discus

Sven Noordermeer

M

Mannen 35+

Hoog, Ver & 100 mtr

Wedstrijd informatie

MAXIMALE lengte spikespuntjes 6 mm.

We hebben niemand willen teleurstellen. Er zijn categorieën samengevoegd. Bij de werponderdelen naar rato van het gewicht. De junioren D zijn gesplitst in eerste- en tweedejaars. Er zijn alleen prijzen voor de nummers 1, 2 en 3 bij de pupillen en de junioren CD. Voor junioren AB, senioren en masters zijn er geen prijzen.

De pupillen en junioren CD hebben op de technische onderdelen drie pogingen.

De andere categorieën hebben op de technische onderdelen vier pogingen (behalve bij het hoogspringen).

Alle hordeafstanden en 800 meters vanaf junioren B zijn series op tijd.

MB, JB en Msen 100 meter eerst halve finales. Naar de finale gaat de eerste van elke serie, verder aangevuld met tijdsnelsten tot 6. (Bij minder dan 6 deelnemers vervalt de halve finale en wordt er gelopen op het tijdstip van de finale.) Alle overige 100 meters zijn direct finales.

De wedstrijdleider kan het chronoloog aanpassen, zodat onderdelen zowel eerder als later kunnen beginnen

Originele uitnodiging

Met elektronische tijdwaarneming

Wedstrijdterrein :       Atletiekbaan AV Passaat

                                   Andoornlaan 38

                                   Papendrecht

                                   (kantine tel. 078 - 6152172)

Aanvang :                   10.00 uur

Programma :               mini's en pupillen C:   meerkamp (40m-verspringen-balwerpen), 600 m

pupillen B:                  meerkamp (40m-verspringen-kogelstoten), 1000 m

pupillen A1:               meerkamp (60m-verspringen-balwerpen), 1000 m

pupillen A2:               meerkamp (60m-hoogspringen-kogelstoten), 1000 m

                                    meisjes D:                   meerkamp (60 m-ver-kogel-1000 m), 60 mH

jongens D:                  meerkamp (80 m-ver-kogel-1000 m), 80 mH

meisjes C:                   meerkamp (80 m-ver-kogel-600 m), 80 mH

                                    jongens C:                  meerkamp (100 m-ver-kogel-800 m), 100 mH

                                    meisjes B en A:          100 m, 100m horden, hoog, ver, kogel, discus, 800m, 3000m

jongens B en A:         100 m, 110m horden, hoog, ver, kogel, discus, 800m, 3000m

vrouwen :                  100 m, 100m horden, hoog, ver, kogel, discus, 800m, 3000m

mannen :                    100 m, 110m horden, hoog, ver, kogel, discus, 800m, 5000m

vrouwen 35+:             100 m, 100m horden (V35), 80m horden (V40-V45), hoog, ver, kogel, discus, 800m, 3000m

mannen 35+ :              100 m, 110m horden (M35-M45), 100m horden (M50-M55), hoog, ver, kogel, discus, 800m, 5000m

Vanaf Junioren B zijn finales afhankelijk van het aantal inschrijvingen.

Alle horden en lange looponderdelen zijn altijd series op tijd.

Let op!!!!!!!! VOL IS VOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Inschrijving

Informatie

Voorinschrijving   tot en met 19 maart 2014.

Na-inschrijving: alleen voor de 800m, 3000m en 5000 m.

tot 1 uur voor aanvang onderdeel volgens   chronologisch overzicht

Wij behouden ons   het recht voor al voor 20 maart inschrijvingen te weigeren

wanneer het maximum   aantal deelnemers bereikt is.

Alleen inschrijvingen op een A-formulier   Atletiekunie

van de wedstrijdsecretaris van de vereniging

worden in behandeling genomen!

Inschrijfgeld   pupillen meerkamp:

€ 4,00 (meerkamp) en € 1,50 (lange   afstand)

Inschrijfgeld   Junioren C/D:

€ 5,00 (meerkamp) en € 2,50 (hordennummer)

Inschrijfgeld   junioren B en hoger:

€ 2,00 (per technisch onderdeel) en € 2,50 (per loopnummer)

Inschrijfgeld   na-inschrijving: € 5,00 per loopnummer

 

Er   zijn alleen medailles voor de nr.'s 1,2 en 3 van de pupillen, junioren D en   C.

www.avpassaat.nl

Els Verberkmoes

Oudaenstraat 34

3351 EJ Papendrecht

(078) 615 04 17

inschrijven@avpassaat.nl

P.S.

Ook   juryleden zijn altijd welkom! Meld u aan bij Thea van den Bos, pietvandenbos@zonnet.nl.

 

Chronoloog

Looponderdelen:

 

Technische onderdelen:

10.00

60   m

JPA 2

4   series

 

10.00

Ver   1

MPC/mini

10.10

60   m

MPA 2

4   series

 

10.00

Ver   2

MPB

10.20

60   m

JPA 1

5   series

 

10.00

Kogel   1

MD 2 (2kg)

10.35

60   m

MD 1

3   series

 

10.00

Bal

JPC/mini (80)

10.45

60 m

MD 2

3   series

 

10.00

Ver   3

MPA 1

10.55

60 m

MPA 1

4   series

 

10.00

Kogel   2

JPB (2kg)

11.10

40   m

JPB

5   series

 

10.15

Hoog   1

JPA   2

11.25

40   m

MPC/mini

4   series

 

10.30

Hoog   2

MPA 2

11.40

40   m

JPC/mini

4   series

 

10.45

Bal

MPC/mini (80)

11.55

40   m

MPB

4   series

 

10.45

Ver   1

JPC/mini

12.15

600 m

MPC/mini

1serie

 

10.50

Kogel   1

MD 1 (2kg)

12.20

600 m

JPC/mini

1serie

 

11.00

Ver   2

MD 2

12.25

1000   m

MD2

1   serie

 

11.00

Ver   3

JPA 1

12.30

1000 m

MPB

1   serie

 

11.00

Kogel   2

MPB (2g)

12.35

1000 m

JPB

2   series

 

11.20

Bal

MPA 1 (170)

12.45

1000   m

MPA 1

1   serie

 

11.30

Ver   1

JPB

12.50

1000 m

MD   1

1   serie

 

11.45

Ver   2

MD 1

12.55

1000 m

JPA 1

2   series

 

11.45

Kogel   1

JA t/m Mm

13.15

100   m

MB ½ F

2   series

     

(6 en 7 ¼ kg)

13.20

100 m

JB ½ F

3   series

 

12.05

Bal

JPA 1 (170)

13.30

100   m

Msen ½ F

2   series

 

12.20

Kogel   2

JPA 2 (2kg)

13.40

100   m

JC

5   series

 

12.30

Ver   2

JB t/m M

14.00

80 m

MC

2   series

 

12.30

Hoog   1

M, Mm, JA

14.10

80   m

JD 1

3   series

 

12.45

Kogel   1

JB (5 kg)

14.20

80   m

JD 2

4   series

 

12.45

Hoog   2

MB en hoger

14.40

1000   m

JPA2

2   series

 

13.00

Discus

JA en M

14.50

1000   m

MPA 2

2   series

     

(1¾ en 2 kg)

15.05

60   mH

MD 1

2   series

76

13.20

Kogel   1

MB,Vm (3kg)

15.15

60   mH

MD 2

2   series

76

13.20

Kogel   2

MPA 2 (2kg)

15.30

80   mH

MC

1   serie

76

14.00

Hoog   1

JB

15.35

80   mH

JD 1

2   series

76

14.15

Ver   1

MC

15.45

80   mH

JD 2

2   series

76

14.15

Kogel   1

MA,   V (4 kg)

15.55

80   mH

V40/45

1   serie

76

14.15

Discus

JB, M55 (1 ¼ kg)

16.05

100   mH

MB

1   serie

76

14.15

Ver   2

JC

16.05

100   mH

Vsen

1   serie

83

14.30

Kogel   2

JD 1 (3 kg)

16.10

100   mH

JC

1   serie

83

14.45

Ver   1

JD   2

16.15

100   mH

V35

1   serie

83

15.00

Kogel   1

MC   (3 kg)

16.15

100   mH

M55

1   serie

91

15.15

Discus

MB t/m V (1 kg)

16.25

110   mH

JB

1   serie

91

15.30

Ver   2

JD 1

16.30

110   mH

Msen

1   serie

106

15.30

Ver   1

MAB, Mm

16.40

600   m

MC

1   serie

 

15.30

Kogel 1

Vm, M70 (4 kg)

16.45

1000   m

JD 1

1   serie

 

15.30

Kogel 2

JD   2 (3 kg)

16.50

1000   m

JD 2

2   series

 

16.15

Kogel 1

JC   (4 kg)

17.00

100 m

MB

Finale

 

16.30

Discus

Vm, M70 (1 kg)

17.05

100 m

JB

Finale

       

17.10

100 m

Msen

Finale

   

Bakken 1

Kantinezijde

17.15

100   m

JA

Finale

   

Bakken 2

Finishzijde

17.20

100 m

MA/Vsen

Finale

   

Ver 1

Baanzijde

17.25

100 m

Vmasters

Fina1e

   

Ver 2

Veldzijde

17.30

100 m

Mmasters

Finale

   

Ver 3

Bij Polshoog

17.35

800   m

JC

3   series

       

17.45

800   m

V/M

?   series

       

18.00

3000 m

Vrouwen

1   serie

       
 

5000 m

Mannen

1   serie

       

 

 

Uitslagen

 

Uitslagen Openingswedstrijd

29-03-2014

Jongens pupillen C(1e jrs)

StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
391 Timo Schipppers 2007 AV Passaat 8.81 2.39 8.61 553 ptn
1306 Lucas de Haas 2007 AV Passaat 9.17 2.02 10.48 469 ptn
1309 Amiel van den Baselaar 2007 Typhoon 8.63 2.03 6.74 464 ptn
1307 Onne Woudstra 2007 AV Passaat 9.74 1.51 7.86 243 ptn
388 Cas Kraal 2008 AV Passaat 10.18 1.35 4.44 87 ptn
600m4 deelnemer(s)
1 1309 Baselaar, Amiel van den 01-01-2007 Typhoon 2.39.93 min ptn  
2 391 Schipppers, Timo 01-01-2007 AV Passaat 2.51.29 min ptn  
3 1306 Haas, Lucas de 01-01-2007 AV Passaat 2.56.03 min ptn  
4 1307 Woudstra, Onne 01-01-2007 AV Passaat 3.06.48 min ptn  

Jongens pupillen C(2e jrs)

600m24 deelnemer(s)
1 321 Fallaux, Wouter 01-01-2006 CAV Energie 2.09.45 min ptn  
2 1311 Monster, Wesley 01-01-2006 Voorne Atletiek 2.14.58 min ptn  
3 318 Jager, Cedric de 01-01-2006 CAV Energie 2.16.52 min ptn  
4 387 Vegt, Jessy van der 01-01-2006 PAC 2.17.57 min ptn  
5 1302 Jongkind, Jop 01-01-2006 AV Passaat 2.18.33 min ptn  
6 366 Kudlicka, Nathan 01-01-2006 PAC 2.19.96 min ptn  
7 319 Wielen, Tiamo van de 01-01-2006 CAV Energie 2.20.14 min ptn  
8 323 Cossuto, Enrico 01-01-2006 AV Fortuna 2.25.55 min ptn  
9 1310 Bol, Jorrit 01-01-2006 Voorne Atletiek 2.26.68 min ptn  
10 383 Schipper, Rick 01-01-2006 PAC 2.31.17 min ptn  
11 397 Boughmari, Malik 01-01-2006 AV Passaat 2.33.28 min ptn  
12 365 Donk, Barend van de 01-01-2006 PAC 2.34.42 min ptn  
13 1300 Gladpootjes, Wouter 01-01-2006 AV Passaat 2.36.71 min ptn  
14 398 Es, Thijs van der 01-01-2006 AV Passaat 2.39.26 min ptn  
15 1305 Waal, Stijn van der 01-01-2006 AV Passaat 2.40.78 min ptn  
16 385 Singerland, Jochem van 01-01-2006 PAC 2.41.63 min ptn  
17 341 Pijnenburg, Jasper 01-01-2006 PAC 2.44.82 min ptn  
18 1301 Hartog, Jordy 01-01-2006 AV Passaat 2.45.12 min ptn  
19 399 Gektsis, Alexandros 01-01-2006 AV Passaat 2.48.22 min ptn  
20 386 Scholte, Tiago 01-01-2006 PAC 2.54.13 min ptn  
21 382 Schultz, Jairo 01-01-2006 PAC 2.58.32 min ptn  
22 1304 Verschoor, Skyler 01-01-2006 AV Passaat 3.34.75 min ptn  
  349 Volk, Diederik 24-01-2006 PAC dns min ptn  
  396 Boer, Julian den 01-01-2006 AV Passaat dns min ptn  
StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
1311 Wesley Monster 2006 Voorne Atletiek 7.07 3.07 16.57 1135 ptn
387 Jessy van der Vegt 2006 PAC 7.39 2.80 23.15 1108 ptn
365 Barend van de Donk 2006 PAC 7.57 3.34 15.10 1065 ptn
318 Cedric de Jager 2006 CAV Energie 7.38 2.90 17.56 1052 ptn
1310 Jorrit Bol 2006 Voorne Atletiek 7.58 2.79 18.11 999 ptn
321 Wouter Fallaux 2006 CAV Energie 7.74 2.67 20.46 979 ptn
1302 Jop Jongkind 2006 AV Passaat 7.47 2.91 13.13 965 ptn
319 Tiamo van de Wielen 2006 CAV Energie 7.66 2.87 14.68 947 ptn
383 Rick Schipper 2006 PAC 7.37 2.62 12.30 912 ptn
323 Enrico Cossuto 2006 AV Fortuna 7.42 2.73 11.57 911 ptn
386 Tiago Scholte 2006 PAC 7.49 2.74 11.74 902 ptn
366 Nathan Kudlicka 2006 PAC 8.01 2.56 15.89 842 ptn
1301 Jordy Hartog 2006 AV Passaat 8.17 2.40 19.34 836 ptn
397 Malik Boughmari 2006 AV Passaat 7.94 2.61 13.54 826 ptn
1300 Wouter Gladpootjes 2006 AV Passaat 7.96 2.40 15.88 819 ptn
384 Tom Romer 2006 PAC 7.70 2.27 13.24 795 ptn
398 Thijs van der Es 2006 AV Passaat 8.05 2.38 13.05 752 ptn
341 Jasper Pijnenburg 2006 PAC 8.14 2.34 10.93 691 ptn
1305 Stijn van der Waal 2006 AV Passaat 8.00 2.25 9.98 678 ptn
399 Alexandros Gektsis 2006 AV Passaat 8.23 2.00 11.95 628 ptn
396 Julian den Boer 2006 AV Passaat 9.01 2.34 11.20 568 ptn
385 Jochem van Singerland 2006 PAC 8.67 1.94 10.20 515 ptn
382 Jairo Schultz 2006 PAC 9.13 1.91 8.19 405 ptn
1304 Skyler Verschoor 2006 AV Passaat 9.58 2.03 7.17 349 ptn
1308 Maid Redzic 2006 Spark 9.45 1.57 9.92 333 ptn
349 Diederik Volk 2006 PAC dns dns dns 0 ptn
1303 Joris Poliste 2006 AV Passaat dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen C(1e jrs)

600m3 deelnemer(s)
1 1332 Bijl, Naomi 01-01-2007 Spark 2.46.38 min ptn  
2 390 Smits, Joy 01-01-2007 AV Passaat 2.47.15 min ptn  
3 389 Boer, Janneke den 01-01-2007 AV Passaat 2.55.64 min ptn  
StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
390 Joy Smits 2007 AV Passaat 8.37 2.49 8.41 633 ptn
389 Janneke den Boer 2007 AV Passaat 8.35 1.97 9.61 558 ptn
1332 Naomi Bijl 2007 Spark 9.02 2.01 5.95 386 ptn

Meisjes pupillen C(2e jrs)

600m13 deelnemer(s)
1 328 Donata, Naillia 01-01-2006 PAC 2.22.67 min ptn  
2 393 Kock, Danique de 01-01-2006 AV Passaat 2.28.44 min ptn  
3 395 Korevaar, Kyra 01-01-2006 AV Passaat 2.31.45 min ptn  
4 317 Luijk, Zoë van 01-01-2006 AV 56 2.34.86 min ptn  
5 320 Jack, Tess 01-01-2006 CAV Energie 2.38.00 min ptn  
6 330 Pesscher, Faith 01-01-2006 PAC 2.41.95 min ptn  
7 327 Uden, Florianne van 01-01-2006 PAC 2.43.51 min ptn  
8 325 Baas, Zarah 01-01-2006 PAC 2.43.83 min ptn  
9 392 Jonker, Sophie 01-01-2006 AV Passaat 2.53.59 min ptn  
10 326 Hermans, Alefa 01-01-2006 PAC 2.59.49 min ptn  
11 394 Kock, Nikita de 01-01-2006 AV Passaat 3.23.50 min ptn  
  329 Jong, Jasmijn de 01-01-2006 PAC dns min ptn  
  322 Bruce, Yousra 01-01-2006 AV Fortuna dns min ptn  
StnrNaamgebvereniging40mVerspringenBalwerpenptn
320 Tess Jack 2006 CAV Energie 7.09 3.30 17.09 1185 ptn
324 Anne Hoomoedt 2006 PAC 7.83 2.86 15.11 921 ptn
395 Kyra Korevaar 2006 AV Passaat 7.59 2.97 10.89 913 ptn
317 Zoë van Luijk 2006 AV 56 8.00 2.51 14.82 817 ptn
392 Sophie Jonker 2006 AV Passaat 8.14 2.92 11.41 816 ptn
327 Florianne van Uden 2006 PAC 7.58 2.44 9.60 783 ptn
328 Naillia Donata 2006 PAC 7.82 2.15 12.83 742 ptn
393 Danique de Kock 2006 AV Passaat 7.98 2.57 7.20 685 ptn
394 Nikita de Kock 2006 AV Passaat 8.57 2.55 8.60 620 ptn
325 Zarah Baas 2006 PAC 8.28 2.13 10.24 613 ptn
330 Faith Pesscher 2006 PAC 8.15 2.35 6.65 600 ptn
326 Alefa Hermans 2006 PAC 8.57 1.76 8.42 458 ptn
322 Yousra Bruce 2006 AV Fortuna dns dns dns 0 ptn
329 Jasmijn de Jong 2006 PAC dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen B

1000m25 deelnemer(s)
  491 Schumacher, Bram 01-03-2005 CAV Energie 3.48.71 min ptn  
  483 Fuente, Miguel de la 01-01-2005 PAC 3.49.34 min ptn  
  1423 Koese, Nick 12-08-2005 AV Spirit 3.50.62 min ptn  
  486 Heshof, Ben 19-08-2005 CAV Energie 3.51.98 min ptn  
  479 Leenman, Tim 01-01-2005 AAA 3.52.52 min ptn  
  1413 Bareman, Aiden 01-01-2005 Voorne Atletiek 3.53.63 min ptn  
  1404 Trigt, Constantijn van 08-07-2005 AV Passaat 3.57.12 min ptn  
  489 Hoff, Kevin van 't 01-01-2005 CAV Energie 3.57.61 min ptn  
  1455 Beurskens, Pelle 25-01-2005 AV Statina 3.59.80 min ptn  
  1408 Bakhuizen, Thijs 03-02-2005 Spark 4.04.45 min ptn  
  1451 Harmsma, Simon 01-01-2005 AV Statina 4.12.50 min ptn  
  1400 Rek, Sander de 01-01-2005 AV Passaat 4.15.09 min ptn  
  480 Poirot, Rens 01-01-2005 AAA 4.16.27 min ptn  
  498 Goeij, Luc de 01-01-2005 AV Passaat 4.16.62 min ptn  
  1406 Wijnhoven, Tristan 03-01-2005 AV Passaat 4.20.77 min ptn  
  1401 Rietveld Saloma, Gael 18-11-2005 AV Passaat 4.21.70 min ptn  
  1402 Schippers, David 01-01-2005 AV Passaat 4.23.27 min ptn  
  495 Twist, Lucas van 01-01-2005 PAC 4.25.90 min ptn  
  1407 Vermeer, Michel 05-03-2005 Spark 4.27.63 min ptn  
  481 Det, Max van 01-01-2005 AAA 4.28.32 min ptn  
  482 Eijkelenboom, Joost 01-01-2005 AAA 4.29.12 min ptn  
  1405 Vonk, Jesse 01-01-2005 AV Passaat 4.48.44 min ptn  
  499 Lam, Ian 't 01-01-2005 AV Passaat 5.05.78 min ptn  
  496 Rooij, Jaimy de 01-01-2005 PAC 5.06.23 min ptn  
  497 Ruigrok, Max 01-01-2005 PAC   min ptn  
StnrNaamgebvereniging40mVerspringenKogelstotenptn
1408 Thijs Bakhuizen 2005 Spark 7.07 3.61 4.99 1316 ptn
1406 Tristan Wijnhoven 2005 AV Passaat 7.25 3.28 6.28 1295 ptn
1413 Aiden Bareman 2005 Voorne Atletiek 7.09 3.33 4.14 1196 ptn
486 Ben Heshof 2005 CAV Energie 7.31 3.16 4.56 1147 ptn
483 Miguel de la Fuente 2005 PAC 7.14 3.09 4.13 1136 ptn
495 Lucas van Twist 2005 PAC 7.17 3.10 4.00 1122 ptn
491 Bram Schumacher 2005 CAV Energie 7.57 3.34 4.32 1114 ptn
1400 Sander de Rek 2005 AV Passaat 7.76 3.08 5.05 1079 ptn
489 Kevin van 't Hoff 2005 CAV Energie 7.54 3.12 4.34 1077 ptn
1407 Michel Vermeer 2005 Spark 7.63 2.95 4.92 1067 ptn
1423 Nick Koese 2005 AV Spirit 7.33 3.06 3.54 1045 ptn
1451 Simon Harmsma 2005 AV Statina 7.54 2.81 4.64 1036 ptn
1455 Pelle Beurskens 2005 AV Statina 7.95 2.84 4.67 970 ptn
481 Max van Det 2005 AAA 7.85 2.82 4.15 947 ptn
479 Tim Leenman 2005 AAA 7.58 2.85 2.97 906 ptn
480 Rens Poirot 2005 AAA 7.87 2.79 3.20 861 ptn
498 Luc de Goeij 2005 AV Passaat 8.60 2.77 4.43 836 ptn
1402 David Schippers 2005 AV Passaat 8.16 2.69 3.74 836 ptn
1401 Gael Rietveld Saloma 2005 AV Passaat 8.03 2.56 3.74 832 ptn
1403 Jochem Stoppelenburg 2005 AV Passaat 7.67 2.46 3.07 820 ptn
1404 Constantijn van Trigt 2005 AV Passaat 8.12 2.61 3.23 786 ptn
482 Joost Eijkelenboom 2005 AAA 8.35 2.45 3.96 775 ptn
1405 Jesse Vonk 2005 AV Passaat 8.78 2.57 3.60 707 ptn
499 Ian 't Lam 2005 AV Passaat 8.56 2.37 3.55 695 ptn
496 Jaimy de Rooij 2005 PAC 8.90 2.28 2.60 547 ptn
497 Max Ruigrok 2005 PAC dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen B

1000m15 deelnemer(s)
1 1419 Simons, Paula 08-02-2005 PAC 4.04.60 min ptn  
2 493 Hemler, Lidwien 01-01-2005 PAC 4.10.30 min ptn  
3 1410 Wal, Diede van de 06-03-2005 AV Spirit 4.18.88 min ptn  
4 1409 Bultema, Liselotte 08-01-2005 Spark 4.23.74 min ptn  
5 1412 Hanselaar, Melissa 11-06-2005 Typhoon 4.23.93 min ptn  
6 1414 Bisschop, Anne 01-01-2005 Voorne Atletiek 4.28.56 min ptn  
7 1417 Mohr, Deedee 11-06-2005 PAC 4.28.65 min ptn  
8 1416 Holstein, Roshwita 01-01-2005 AV Sparta 4.34.97 min ptn  
9 1411 Opstal, Nathalie van 01-01-2005 AV Spirit 4.38.16 min ptn  
10 1418 Buijs, Rosa 05-04-2005 PAC 4.38.82 min ptn  
11 478 Conijn, Faith 01-01-2005 AAA 4.41.53 min ptn  
12 485 Geest, Nynke van der 01-01-2005 CAV Energie 4.46.01 min ptn  
13 490 Bosman, Bente 01-01-2005 CAV Energie 4.49.02 min ptn  
14 488 Blom, Michelle 01-01-2005 CAV Energie 5.10.64 min ptn  
15 1420 Haarsma, Esther 01-01-2005 PAC 5.11.89 min ptn  
StnrNaamgebvereniging40mVerspringenKogelstotenptn
1409 Liselotte Bultema 2005 Spark 7.34 3.25 5.05 1193 ptn
1419 Paula Simons 2005 PAC 7.35 3.36 4.32 1161 ptn
484 Nathalia Montijn 2005 CAV Energie 7.21 2.72 5.40 1136 ptn
1410 Diede van de Wal 2005 AV Spirit 7.21 3.17 3.48 1087 ptn
1414 Anne Bisschop 2005 Voorne Atletiek 7.41 3.05 3.66 1037 ptn
493 Lidwien Hemler 2005 PAC 7.79 2.95 4.24 989 ptn
1411 Nathalie van Opstal 2005 AV Spirit 7.56 2.90 3.76 986 ptn
1418 Rosa Buijs 2005 PAC 7.55 2.87 3.35 948 ptn
485 Nynke van der Geest 2005 CAV Energie 7.90 2.87 4.13 946 ptn
1420 Esther Haarsma 2005 PAC 7.95 2.75 3.76 885 ptn
1417 Deedee Mohr 2005 PAC 7.94 2.54 3.78 847 ptn
1412 Melissa Hanselaar 2005 Typhoon 8.14 2.60 3.96 838 ptn
478 Faith Conijn 2005 AAA 7.97 2.66 2.96 798 ptn
1415 Marit Noordermeer 2005 Voorne Atletiek 8.18 2.59 3.42 788 ptn
490 Bente Bosman 2005 CAV Energie 8.49 2.64 3.31 741 ptn
487 Ilana de Visser 2005 CAV Energie 8.56 2.39 3.62 705 ptn
1416 Roshwita Holstein 2005 AV Sparta 8.19 2.58 2.49 701 ptn
494 Jasmina Amrhar 2005 PAC 9.01 2.17 2.24 475 ptn
492 Nadine van de Wal 2005 PAC dns dns dns 0 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m24 deelnemer(s)
1 937 Jager, Halvar de 01-04-2004 CAV Energie 3.34.55 min ptn  
2 945 Bal, Lucas 13-07-2004 CAV Energie 3.35.60 min ptn  
3 980 Lagerwerf, Daan 13-02-2004 AV Spirit 3.48.49 min ptn  
4 946 Borgmeijer, Frank 18-05-2004 AV Fortuna 3.49.46 min ptn  
5 962 Markesteijn, Winston 01-01-2004 AV Passaat 3.54.33 min ptn  
6 971 Göbel, Jasper 26-02-2004 AV Spirit 3.55.89 min ptn  
7 942 Hartog, Sebastiaan den 09-02-2004 CAV Energie 3.57.86 min ptn  
8 973 Lodder, Ruiz 01-01-2004 Typhoon 3.57.98 min ptn  
9 958 Hokken, Erik 01-01-2004 AV Passaat 4.01.11 min ptn  
10 964 Putten, Luc van 01-01-2004 AV Passaat 4.01.28 min ptn  
11 966 Verdoes, Jelle 01-01-2004 AV Passaat 4.01.30 min ptn  
12 963 Potuit, Stijn 01-01-2004 AV Passaat 4.02.68 min ptn  
13 970 Amas, Kai 01-01-2004 Spark 4.04.35 min ptn  
14 975 Lievense, Kris 02-10-2004 Typhoon 4.19.12 min ptn  
15 941 Hartog, Benjamin den 09-02-2004 CAV Energie 4.24.98 min ptn  
16 977 Rossem, Sem van 04-11-2004 Typhoon 4.28.64 min ptn  
17 943 Laats, Leon 01-01-2004 CAV Energie 4.32.68 min ptn  
18 976 Kortenoever, Thom 08-12-2004 Typhoon 4.35.56 min ptn  
19 956 Bode, David 29-06-2004 AV Passaat 4.42.87 min ptn  
20 960 Kraal, Max 01-01-2004 AV Passaat 5.10.71 min ptn  
21 955 Adel, Christiaan van den 20-06-2004 AV Passaat 5.29.26 min ptn  
22 957 Graaf, Daan van de 01-01-2004 AV Passaat 5.57.74 min ptn  
  940 Fallaux, Pieter 12-06-2004 CAV Energie dnf min ptn  
  965 Schaik, Koen van 06-05-2004 AV Passaat dns min ptn  
StnrNaamgebvereniging60mVerspringenBalwerpenptn
973 Ruiz Lodder 2004 Typhoon 8.91 3.80 28.42 1570 ptn
940 Pieter Fallaux 2004 CAV Energie 9.36 4.17 26.49 1538 ptn
980 Daan Lagerwerf 2004 AV Spirit 9.80 3.62 25.82 1345 ptn
966 Jelle Verdoes 2004 AV Passaat 9.81 3.56 24.90 1321 ptn
937 Halvar de Jager 2004 CAV Energie 10.09 3.84 23.51 1315 ptn
945 Lucas Bal 2004 CAV Energie 9.56 3.85 16.81 1308 ptn
976 Thom Kortenoever 2004 Typhoon 10.10 3.55 23.72 1259 ptn
946 Frank Borgmeijer 2004 AV Fortuna 9.82 3.41 22.53 1258 ptn
941 Benjamin den Hartog 2004 CAV Energie 10.07 3.63 21.28 1246 ptn
962 Winston Markesteijn 2004 AV Passaat 9.53 3.63 14.95 1239 ptn
958 Erik Hokken 2004 AV Passaat 9.66 3.46 17.94 1230 ptn
971 Jasper Göbel 2004 AV Spirit 10.07 3.45 21.52 1214 ptn
963 Stijn Potuit 2004 AV Passaat 10.21 3.34 23.92 1202 ptn
942 Sebastiaan den Hartog 2004 CAV Energie 10.60 3.59 19.98 1144 ptn
964 Luc van Putten 2004 AV Passaat 10.08 3.50 15.45 1133 ptn
977 Sem van Rossem 2004 Typhoon 10.54 3.32 18.99 1084 ptn
943 Leon Laats 2004 CAV Energie 10.04 3.24 14.85 1078 ptn
975 Kris Lievense 2004 Typhoon 10.67 3.10 18.30 1013 ptn
970 Kai Amas 2004 Spark 10.24 3.26 10.96 983 ptn
961 Delano Linge 2004 AV Passaat 11.63 2.76 17.56 815 ptn
956 David Bode 2004 AV Passaat 11.12 2.94 10.28 787 ptn
955 Christiaan van den Adel 2004 AV Passaat 11.29 2.74 10.50 730 ptn
960 Max Kraal 2004 AV Passaat 11.83 2.74 13.05 715 ptn
965 Koen van Schaik 2004 AV Passaat 12.67 2.34 16.10 600 ptn
957 Daan van de Graaf 2004 AV Passaat 13.57 1.73 6.90 223 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

1000m21 deelnemer(s)
1 1070 Jonker, Jeroen 12-01-2003 AV Passaat 3.37.44 min ptn  
2 1087 Markesteijn, Lucas 01-01-2003 AV Passaat 3.45.63 min ptn  
3 1041 Imholz, Danieck 01-01-2003 CAV Energie 3.47.49 min ptn  
4 1037 Keuning, Meine 16-05-2003 AV '40 3.49.62 min ptn  
5 1069 Have, Siem ten 01-01-2003 AV Passaat 3.50.72 min ptn  
6 1085 Hanselaar, Jamie 20-01-2003 Typhoon 3.52.12 min ptn  
7 1077 Berg, Chris van den 01-01-2003 AV Spirit 3.52.58 min ptn  
8 1049 Oele, Jasper 23-04-2003 PAC 3.58.13 min ptn  
9 1071 Kock, Steven de 15-06-2003 AV Passaat 3.58.68 min ptn  
10 1079 Wal, Mink van de 16-12-2003 AV Spirit 4.05.24 min ptn  
11 1042 Boertien, Daan 01-01-2003 CAV Energie 4.06.67 min ptn  
12 1066 Brouwer, Yuri 17-04-2003 AV Passaat 4.11.57 min ptn  
13 1048 Holst, Ronin van der 15-10-2003 PAC 4.11.99 min ptn  
14 1073 Oogjen, Wouter 23-08-2003 Spark 4.26.86 min ptn  
15 1067 Gladpootjes, Twan 01-01-2003 AV Passaat 4.47.66 min ptn  
  1083 Uebersezig, Toby 01-01-2003 AV Statina dns min ptn  
  1044 Baykal, Deniz Leon 10-11-2003 CAV Energie dns min ptn  
  1038 Velzen, Enrique van 01-01-2003 AV '40 dns min ptn  
  1061 Aussems, Sergio 01-01-2003 PAC dns min ptn  
  1059 Ponstein, Jesper 01-01-2003 PAC dns min ptn  
  1060 Mackor, Romero 01-01-2003 PAC dns min ptn  
StnrNaamgebvereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1081 Kaj de Jong 2003 AV Statina 9.35 1.27 6.81 1580 ptn
1080 Stian van Asten 2003 AV Statina 9.68 1.27 7.60 1568 ptn
1038 Enrique van Velzen 2003 AV '40 9.24 1.17 6.97 1535 ptn
1048 Ronin van der Holst 2003 PAC 9.65 1.17 7.90 1517 ptn
1070 Jeroen Jonker 2003 AV Passaat 9.68 1.17 7.21 1474 ptn
1087 Lucas Markesteijn 2003 AV Passaat 9.77 1.17 6.63 1425 ptn
1071 Steven de Kock 2003 AV Passaat 9.81 1.22 5.32 1375 ptn
1077 Chris van den Berg 2003 AV Spirit 9.60 1.17 5.05 1354 ptn
1067 Twan Gladpootjes 2003 AV Passaat 10.27 1.17 6.15 1320 ptn
1066 Yuri Brouwer 2003 AV Passaat 10.09 1.02 6.97 1285 ptn
1049 Jasper Oele 2003 PAC 9.48 0.87 6.51 1246 ptn
1042 Daan Boertien 2003 CAV Energie 10.41 1.17 4.99 1224 ptn
1085 Jamie Hanselaar 2003 Typhoon 10.24 1.02 5.76 1190 ptn
1046 Thomas Hordijk 2003 AV Fortuna 10.52 1.07 5.27 1155 ptn
1037 Meine Keuning 2003 AV '40 10.17 1.02 4.87 1141 ptn
1069 Siem ten Have 2003 AV Passaat 10.82 0.97 6.82 1137 ptn
1083 Toby Uebersezig 2003 AV Statina 10.95 1.07 5.68 1125 ptn
1041 Danieck Imholz 2003 CAV Energie 10.82 1.07 5.12 1105 ptn
1074 Yari Bol 2003 Spark 10.83 0.97 5.57 1059 ptn
1073 Wouter Oogjen 2003 Spark 10.35 0.87 5.22 1029 ptn
1061 Sergio Aussems 2003 PAC 10.76 0.97 3.99 958 ptn
1068 Tim den Hartigh 2001 AV Passaat 11.28 0.92 5.17 941 ptn
1079 Mink van de Wal 2003 AV Spirit 11.10 0.97 3.59 883 ptn
1059 Jesper Ponstein 2003 PAC dns dns dns 0 ptn
1060 Romero Mackor 2003 PAC dns dns dns 0 ptn
1076 Kristian Munning 2003 AV Spirit dns dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m16 deelnemer(s)
1 948 Vos, Kika de 29-06-2004 PAC 3.41.98 min ptn  
2 953 Middelkoop, Siva van 01-01-2004 AV Passaat 3.43.08 min ptn  
3 969 Gringhuis, Fenne 03-03-2004 Rotterdam Atletiek 3.44.39 min ptn  
4 978 Santen, Lieke van 30-07-2004 Voorne Atletiek 3.47.44 min ptn  
5 939 Blaauw, Britt de 22-04-2004 CAV Energie 3.47.87 min ptn  
6 944 Noordenne, Isabel van 04-09-2004 CAV Energie 3.48.35 min ptn  
7 938 Seher, Steffie 31-08-2004 CAV Energie 4.05.11 min ptn  
8 949 Hermse, Romee 17-02-2004 PAC 4.07.56 min ptn  
9 947 Hoeff, Emily van der 11-10-2004 PAC 4.08.60 min ptn  
10 935 Schets, Marieke 27-03-2004 AVO 1983 4.10.50 min ptn  
11 972 Malais, Puck 28-04-2004 AV Spirit 4.11.27 min ptn  
12 936 Stok, Ilse 10-09-2004 CAV Energie 4.14.15 min ptn  
13 951 Houwelingen, Paola van 01-01-2004 AV Passaat 4.35.10 min ptn  
14 974 Lodder, Pearl 01-01-2004 Typhoon 4.42.13 min ptn  
15 954 Pellikaan, Bente 01-01-2004 AV Passaat 4.48.25 min ptn  
  979 Bareman, Felicity 01-01-2004 Voorne Atletiek dns min ptn  
StnrNaamgebvereniging60mVerspringenBalwerpenptn
939 Britt de Blaauw 2004 CAV Energie 9.41 3.91 18.91 1376 ptn
949 Romee Hermse 2004 PAC 9.71 3.61 22.64 1318 ptn
953 Siva van Middelkoop 2004 AV Passaat 9.60 3.75 16.70 1279 ptn
944 Isabel van Noordenne 2004 CAV Energie 10.24 3.48 19.04 1160 ptn
974 Pearl Lodder 2004 Typhoon 10.24 3.28 20.49 1140 ptn
947 Emily van der Hoeff 2004 PAC 10.15 3.35 18.50 1139 ptn
948 Kika de Vos 2004 PAC 10.19 3.37 17.87 1128 ptn
969 Fenne Gringhuis 2004 Rotterdam Atletiek 10.27 3.14 21.54 1123 ptn
938 Steffie Seher 2004 CAV Energie 10.08 3.42 13.12 1078 ptn
978 Lieke van Santen 2004 Voorne Atletiek 10.05 3.48 11.78 1070 ptn
936 Ilse Stok 2004 CAV Energie 10.20 3.20 15.47 1056 ptn
979 Felicity Bareman 2004 Voorne Atletiek 10.68 3.11 12.28 916 ptn
972 Puck Malais 2004 AV Spirit 10.46 3.09 8.09 858 ptn
951 Paola van Houwelingen 2004 AV Passaat 10.94 3.00 12.08 856 ptn
954 Bente Pellikaan 2004 AV Passaat 10.65 3.05 9.05 845 ptn
968 Elise Stehouwer 2004 AV Passaat 11.28 2.65 12.36 749 ptn
935 Marieke Schets 2004 AVO 1983 11.02 2.55 11.51 745 ptn
952 Kim Kraaijeveld 2004 AV Passaat 11.19 2.70 10.54 736 ptn
950 Ilke Boer 2004 AV Passaat 12.83 2.27 10.77 479 ptn
967 Kyra Janssen 2004 AV Passaat 12.92 2.06 12.05 452 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m19 deelnemer(s)
1 1056 Mourik, Demi van 01-01-2003 PAC 3.26.27 min ptn  
2 1047 Welie, Joyce van 21-11-2003 AV Fortuna 3.35.00 min ptn  
3 1086 Boutkam, Melissa 01-01-2003 Voorne Atletiek 3.47.61 min ptn  
  1064 Ruf, Sacha 01-01-2003 AV Passaat 3.49.32 min ptn  
  1075 Gameren, Eline van 18-08-2003 AV Spirit 3.49.32 min ptn  
6 1161 Pijnenburg, Merel 03-05-2003 PAC 3.53.76 min ptn  
7 1054 Uiters, Teuntje 01-01-2003 PAC 3.56.02 min ptn  
8 1065 Smits, Gwen 01-01-2003 AV Passaat 4.01.00 min ptn  
9 1051 Bruil, Hagar 02-06-2003 PAC 4.02.47 min ptn  
10 1035 Peeters, Tiamo 01-01-2003 AAA 4.03.45 min ptn  
11 1052 Thomas, Sofie 14-02-2003 PAC 4.09.37 min ptn  
12 1084 Veldhuis, Meike 16-02-2003 Typhoon 4.13.72 min ptn  
13 1053 Haarsma, Judith 30-01-2003 PAC 4.14.08 min ptn  
14 1082 Verweij de Geus, Ilse 01-01-2003 AV Statina 4.14.32 min ptn  
15 1050 Kroon, Meike 16-09-2003 PAC 4.17.31 min ptn  
16 1078 Veenstra, Deniece 09-09-2003 AV Spirit 4.19.84 min ptn  
17 1062 Holster, Cynthia 01-01-2003 AV Passaat 5.26.02 min ptn  
  1039 Nuijen, Mette 01-01-2003 Leiden Atletiek   min ptn  
  1072 Woudstra, Lieke 19-01-2003 AV Passaat   min ptn  
StnrNaamgebvereniging60mHoogspringenKogelstotenptn
1045 Isabel Raap 2003 AV Fortuna 9.20 1.37 7.05 1696 ptn
1047 Joyce van Welie 2003 AV Fortuna 9.52 1.27 7.94 1613 ptn
1161 Merel Pijnenburg 2003 PAC 9.23 1.22 7.59 1609 ptn
1084 Meike Veldhuis 2003 Typhoon 9.36 1.22 6.37 1516 ptn
1051 Hagar Bruil 2003 PAC 9.64 1.02 7.12 1364 ptn
1035 Tiamo Peeters 2003 AAA 9.92 1.12 5.23 1277 ptn
1065 Gwen Smits 2003 AV Passaat 10.14 1.12 5.73 1276 ptn
1086 Melissa Boutkam 2003 Voorne Atletiek 9.90 1.17 4.61 1275 ptn
1043 Dionne van der Hilst 2003 CAV Energie 10.51 1.07 6.48 1232 ptn
1064 Sacha Ruf 2003 AV Passaat 9.99 1.02 5.79 1230 ptn
1052 Sofie Thomas 2003 PAC 9.83 1.02 5.27 1221 ptn
1053 Judith Haarsma 2003 PAC 10.73 1.17 5.06 1185 ptn
1058 Kim Sobnath 2003 PAC 10.70 1.17 4.46 1147 ptn
1075 Eline van Gameren 2003 AV Spirit 10.21 1.02 4.91 1138 ptn
1082 Ilse Verweij de Geus 2003 AV Statina 10.28 1.07 4.37 1127 ptn
1057 Décheny Vreugd 2003 PAC 9.96 0.97 4.74 1127 ptn
1054 Teuntje Uiters 2003 PAC 10.20 0.97 5.25 1126 ptn
1078 Deniece Veenstra 2003 AV Spirit 10.54 1.02 5.21 1111 ptn
1050 Meike Kroon 2003 PAC 10.53 0.82 5.97 1015 ptn
1072 Lieke Woudstra 2003 AV Passaat 9.77 dnf 5.56 892 ptn
1056 Demi van Mourik 2003 PAC 9.58 dns 3.35 763 ptn
1062 Cynthia Holster 2003 AV Passaat 12.23 0.77 3.60 610 ptn
1063 Melanie van der Graaf 2003 AV Passaat 13.83 dnf 3.25 262 ptn
1039 Mette Nuijen 2003 Leiden Atletiek dns dns dns 0 ptn
1055 Lotte van Abbema 2003 PAC dns dns dns 0 ptn

Jongens junioren D(1e jrs)

StnrNaamgebvereniging80m1000mVerspringenKogelstotenptn
1115 Declan Borst 2002 Spark 11.91 3.28.07 4.33 6.22 1776 ptn
1124 Vincent Schuurman 2002 AV Spirit 11.82 3.36.85 4.03 6.30 1679 ptn
1121 Xavi Mo Ajok 2002 Spark 11.54 3.48.88 3.85 6.63 1637 ptn
1102 Mike den Breejen 2002 CAV Energie 12.77 3.38.94 3.82 6.35 1502 ptn
1113 Tobias Steevensz 2002 AV Passaat 12.13 3.47.28 3.48 6.38 1472 ptn
1107 Martijn Slooff 2002 AV Fortuna 12.53 3.56.64 3.35 6.67 1362 ptn
1126 Mathieu van Opstal 2002 AV Spirit 12.24 4.39.28 3.55 8.16 1346 ptn
1117 Robin Stassen 2003 Spark 13.44 3.55.34 3.21 5.44 1158 ptn
1114 Rick van Noort 2002 Spark 13.93 3.59.62 3.25 6.27 1145 ptn
1119 Siep van Rooij 2002 Spark 13.58 4.00.41 3.12 5.29 1090 ptn
1133 Daan van Haesendonck 2002 Voorne Atletiek 12.59 4.15.68 3.07 4.41 1066 ptn
1131 Jasper Bol 2002 Voorne Atletiek 12.77 4.12.13 2.98 4.50 1046 ptn
1163 Yasper Zandbergen 2002 Spark 14.11 3.50.32 3.04 4.01 978 ptn
1132 Kay Kokshoorn 2002 Voorne Atletiek 13.99 3.59.66 2.90 3.72 893 ptn
1108 Tijmen Hermse 2002 PAC 11.80 dns dns 6.22 816 ptn
1125 Willem Bosch 2002 AV Spirit 13.69 dns 3.13 5.32 770 ptn
1123 Damian Blom 2003 Spark dns dns dns dns 0 ptn
80mh7 deelnemer(s)
1 1113 Steevensz, Tobias 24-02-2002 AV Passaat 16.39 sec ptn +0.9
2 1131 Bol, Jasper 01-01-2002 Voorne Atletiek 17.92 sec ptn +0.9
3 1126 Opstal, Mathieu van 01-01-2002 AV Spirit 18.28 sec ptn +0.9
4 1133 Haesendonck, Daan van 01-01-2002 Voorne Atletiek 19.73 sec ptn +0.9
5 1132 Kokshoorn, Kay 01-01-2002 Voorne Atletiek 19.85 sec ptn +0.9
  1117 Stassen, Robin 01-01-2003 Spark dns sec ptn +0.9
  1108 Hermse, Tijmen 17-02-2002 PAC dns sec ptn +0.9

Jongens junioren D(2e jrs)

StnrNaamgebvereniging80m1000mVerspringenKogelstotenptn
1233 Lars Adriaanse 2001 Voorne Atletiek 10.55 3.25.68 4.52 9.68 2233 ptn
1225 Robin van Opstal 2001 AV Spirit 11.31 3.42.67 4.40 9.71 1980 ptn
1201 Martijn Stok 2001 CAV Energie 11.63 3.38.87 4.31 7.33 1810 ptn
1231 Marijn de Wit 2001 AV Spirit 11.66 3.36.04 4.19 6.96 1778 ptn
1213 Wessel den Engelse 2001 PAC 12.17 3.29.07 4.15 6.13 1691 ptn
1216 Julian Erkelens 2001 AV Passaat 11.33 4.16.30 4.41 7.26 1687 ptn
1220 Hugo Vermeulen 2001 AV Passaat 11.97 3.28.60 3.47 5.84 1568 ptn
1236 Simon van Wageningen 2001 Voorne Atletiek 12.17 3.28.43 3.45 5.27 1501 ptn
1210 Luuk Jochems 2001 AV Fortuna 12.42 3.46.22 3.51 6.66 1462 ptn
1229 Koen van Dijk 2001 AV Statina 12.15 3.50.06 3.81 5.36 1457 ptn
1238 Yanick van der Borght 2001 CAV Energie 12.63 3.44.54 3.24 7.72 1451 ptn
1212 Jesse Groenenboom 2001 AV Fortuna 11.31 3.40.95 2.72 5.90 1445 ptn
1224 Sylvester Schuurman 2001 AV Spirit 12.42 4.11.77 3.85 6.17 1376 ptn
1239 Yanick Geluk 2001 Rotterdam Atletiek 11.87 dns 4.08 8.15 1349 ptn
1211 Pepijn Geurts 2001 AV Fortuna 12.49 4.02.54 3.45 5.79 1306 ptn
1217 Remco de Rek 2001 AV Passaat 12.57 3.57.87 3.20 6.25 1296 ptn
1219 Sander van Tuyl 2001 AV Passaat 12.95 3.56.53 3.32 6.19 1278 ptn
1209 Thomas Bruijs 2001 AV Fortuna 12.62 4.04.74 3.25 5.86 1243 ptn
1230 Mart Booms 2001 AV Statina 13.17 4.09.47 3.24 4.97 1096 ptn
1218 Rein Smallegange 2001 AV Passaat 12.16 4.17.70 dns 4.66 900 ptn
1208 Thomas Bakkers 2001 AV Fortuna 12.89 dns 2.95 4.16 742 ptn
1221 Jeffrey Polak 2001 Rotterdam Atletiek dns dns dns dns 0 ptn
1234 Noël van Oord 2001 Voorne Atletiek dns dns dns dns 0 ptn
80mh14 deelnemer(s)
1 1225 Opstal, Robin van 01-01-2001 AV Spirit 14.61 sec ptn +0.0
2 1213 Engelse, Wessel den 20-11-2001 PAC 14.80 sec ptn +1.0
3 1239 Geluk, Yanick 12-02-2001 Rotterdam Atletiek 15.03 sec ptn +0.0
4 1233 Adriaanse, Lars 01-01-2001 Voorne Atletiek 15.27 sec ptn +0.0
5 1229 Dijk, Koen van 21-11-2001 AV Statina 16.55 sec ptn +0.0
6 1200 Schets, Christian 28-11-2001 AVO 1983 17.10 sec ptn +1.0
7 1212 Groenenboom, Jesse 01-01-2001 AV Fortuna 17.54 sec ptn +1.0
8 1210 Jochems, Luuk 03-03-2001 AV Fortuna 17.77 sec ptn +1.0
9 1236 Wageningen, Simon van 01-01-2001 Voorne Atletiek 18.01 sec ptn +0.0
10 1211 Geurts, Pepijn 07-07-2001 AV Fortuna 18.59 sec ptn +1.0
11 1208 Bakkers, Thomas 01-01-2001 AV Fortuna 18.84 sec ptn +1.0
12 1209 Bruijs, Thomas 27-04-2001 AV Fortuna 19.09 sec ptn +0.0
  1223 Munning, Jan 02-12-2001 AV Spirit dns sec ptn +0.0
  1234 Oord, Noël van 01-01-2001 Voorne Atletiek dns sec ptn +0.0

Meisjes junioren D(1e jrs)

StnrNaamgebvereniging60m1000mVerspringenKogelstotenptn
1116 Evi Verdonkschot 2002 Spark 8.92 3.37.22 4.03 9.46 1920 ptn
1118 Fabienne de Cloe 2002 Spark 8.94 3.58.98 4.34 7.70 1771 ptn
1100 Yasmine Abbes 2002 Nijmegen Atletiek 9.64 3.28.75 3.65 7.89 1686 ptn
1103 Valéria Montijn 2002 CAV Energie 9.10 4.11.53 3.54 9.71 1626 ptn
1111 Vica van Middelkoop 2002 AV Passaat 9.15 3.37.27 3.51 6.39 1607 ptn
1106 Sophie Kunst 2002 AV Fortuna 8.96 3.58.93 3.34 8.19 1593 ptn
1127 Felicia van Beek 2002 AV Spirit 9.74 3.45.26 3.52 6.97 1495 ptn
1104 Lotte de Visser 2002 CAV Energie 9.91 3.29.86 3.36 5.83 1458 ptn
1134 Ninke Noordermeer 2002 Voorne Atletiek 9.77 3.53.05 3.71 4.80 1350 ptn
1128 Emma Rietze 2002 AV Spirit 9.27   3.64 8.99 1318 ptn
1105 Mara Gog 2002 AV Fortuna 9.56 3.56.10 3.04 5.78 1301 ptn
1110 Amber Fritse 2002 AV Passaat 9.34   3.88 7.77 1290 ptn
1109 Edith Borsje 2002 AV Passaat 10.19 4.00.17 3.15 5.56 1189 ptn
1120 Noa Meijboom 2002 Spark 10.34 4.30.22 2.94 8.61 1172 ptn
1122 Femke Bultema 2002 Spark 10.45 4.25.20 3.21 5.96 1080 ptn
1130 Giulia Kuiper 2002 Typhoon 9.84 dns 3.42 6.48 1040 ptn
1129 Anne Lagerwerf 2002 AV Spirit 10.58 4.39.88 3.33 6.00 1034 ptn
1112 Annemieke Wijnhoven 2002 AV Passaat 10.58   3.42 8.07 1021 ptn
1162 Amber Dubbeld 2002 Spark 10.15 4.32.70 2.99 4.96 985 ptn
60mh9 deelnemer(s)
1 1128 Rietze, Emma 10-02-2002 AV Spirit 11.71 sec ptn +0.5
2 1110 Fritse, Amber 20-08-2002 AV Passaat 12.35 sec ptn +0.9
3 1116 Verdonkschot, Evi 06-06-2002 Spark 12.85 sec ptn +0.5
4 1103 Montijn, Valéria 01-01-2002 CAV Energie 13.17 sec ptn +0.5
5 1134 Noordermeer, Ninke 27-10-2002 Voorne Atletiek 13.94 sec ptn +0.5
6 1112 Wijnhoven, Annemieke 22-06-2002 AV Passaat 14.51 sec ptn +0.5
  1130 Kuiper, Giulia 21-11-2002 Typhoon dns sec ptn +0.5
  1104 Visser, Lotte de 28-11-2002 CAV Energie dns sec ptn +0.5
  1127 Beek, Felicia van 31-01-2002 AV Spirit dns sec ptn +0.5

Meisjes junioren D(2e jrs)

StnrNaamgebvereniging60m1000mVerspringenKogelstotenptn
1237 Nanah Fung-Loy 2001 AV Sparta 8.79 3.38.25 4.38 11.98 2127 ptn
1222 Kahlan Geluk 2001 Rotterdam Atletiek 8.73 3.46.02 4.21 11.78 2052 ptn
1206 Lara van Rooijen 2001 AV Fortuna 8.95 3.59.23 4.04 11.14 1879 ptn
1207 Janna van Zevenbergen 2001 AV Fortuna 8.87 3.42.95 3.00 6.76 1547 ptn
1215 Maaike van Tuijl 2001 AV Passaat 9.61 3.46.29 3.54 7.49 1544 ptn
1232 Kirsten van Santen 2001 Voorne Atletiek 9.57 3.32.32 3.24 6.01 1485 ptn
1235 Maaike Lesuis 2001 Voorne Atletiek 9.31 3.48.89 3.53 5.83 1482 ptn
1202 Romy Seher 2001 CAV Energie 9.66 3.55.90 3.53 6.53 1429 ptn
1226 Charlotte van Kesteren 2001 AV Spirit 9.98 3.39.76 3.34 5.64 1371 ptn
1227 Merel Bosch 2001 AV Spirit 10.10 4.12.30 3.32 6.71 1253 ptn
1228 Sindri de Jongh 2001 AV Spirit 10.14 4.15.26 2.94 6.91 1169 ptn
1204 Corinda den Hartog 2001 CAV Energie 10.49 4.10.86 2.98 7.04 1153 ptn
1203 Sylvie Heshof 2001 CAV Energie 10.06 4.27.26 2.90 6.98 1128 ptn
1101 Romy Singewald 2001 CAV Energie 9.99 4.33.85 2.87 4.40 943 ptn
1214 Denise Raaphorst 2001 AV Passaat 11.04 dns 2.39 4.46 532 ptn
1205 Joyce Verhezen 2001 AV Fortuna dns 4.44.24 dns dns 135 ptn
60mh7 deelnemer(s)
1 1237 Fung-Loy, Nanah 20-02-2001 AV Sparta 9.78 sec ptn +0.9
2 1222 Geluk, Kahlan 12-02-2001 Rotterdam Atletiek 12.23 sec ptn +0.9
3 1206 Rooijen, Lara van 28-03-2001 AV Fortuna 12.49 sec ptn +0.4
4 1232 Santen, Kirsten van 02-06-2001 Voorne Atletiek 13.07 sec ptn +0.4
5 1235 Lesuis, Maaike 01-01-2001 Voorne Atletiek 13.17 sec ptn +0.4
6 1226 Kesteren, Charlotte van 09-09-2001 AV Spirit 13.27 sec ptn +0.4
  1101 Singewald, Romy 01-01-2001 CAV Energie dns sec ptn +0.9

Jongens junioren C

StnrNaamgebvereniging100m800mVerspringenKogelstotenptn
1449 James Fung-Loy 1999 AV Sparta 12.57 2.17.59 5.23 11.53 2681 ptn
1312 Luuk Kuijper 1999 AV '40 12.69 2.29.87 5.46 9.77 2495 ptn
1321 Jaap van Zevenbergen 1999 AV Fortuna 12.87 2.28.43 4.43 10.29 2301 ptn
1330 Stan Jansen 1999 Rotterdam Atletiek 13.57 2.19.23 4.77 8.29 2271 ptn
1327 Robert ten Hulzen 1999 AV Passaat 13.66 2.32.65 4.32 8.42 2036 ptn
1326 Mitchell Fritse 1999 AV Passaat 12.79 2.55.36 4.53 8.09 2000 ptn
1342 Marnix van Meggelen 2000 Voorne Atletiek 13.30 2.34.59 4.06 7.14 1946 ptn
1318 Darren Mikoen 2000 AV Fortuna 13.80 2.36.92 4.29 6.80 1884 ptn
1340 Pim Groen 2000 Voorne Atletiek 14.31 2.40.55 3.86 9.34 1840 ptn
1347 Aron Blom 1999 AV Passaat 14.40 2.44.90 4.04 6.90 1700 ptn
1337 Lucas Moers 2000 AV Statina 13.94 2.39.83 3.88 5.75 1695 ptn
1343 Luc Giele 2000 Voorne Atletiek 14.74 2.53.37 4.15 7.70 1663 ptn
1323 Thiemen Stoppelenburg 2000 AV Passaat 14.51 2.54.14 3.90 5.87 1528 ptn
1319 Bram van Dorst 2000 AV Fortuna 14.45 3.07.06 4.06 6.13 1497 ptn
1322 Jeroen de Rek 2000 AV Passaat 14.75 2.45.48 3.47 5.84 1477 ptn
1313 Devi Robbemond 2000 AV Fortuna 15.02 3.11.53 3.61 7.92 1418 ptn
1335 Jelle van de Wal 2000 AV Spirit 14.83 3.02.94 3.72 5.90 1397 ptn
1333 Sander Loos 2000 AV Spirit 15.90 2.54.53 3.89 5.32 1340 ptn
1334 Thijs van Deurzen 2000 AV Spirit 16.42 2.43.40 3.60 5.32 1319 ptn
1320 Pim van Dorst 2000 AV Fortuna dns 2.46.85 3.85 6.18 1118 ptn
1328 Joury Raaphorst 1999 AV Passaat 17.58 3.18.69 3.10 3.96 787 ptn
1314 Lars Boertien 2000 CAV Energie 16.28 dns dns 7.67 692 ptn
1317 Arvid Gog 2000 AV Fortuna dns dns dns dns 0 ptn
1346 Tijn Mallens 1999 AV Sprint dns dns dns dns 0 ptn
1315 Sem Berger 2000 CAV Energie dns dns dns dns 0 ptn
1344 Sebastiaan Martin 2000 Voorne Atletiek dns dns dns dns 0 ptn
100mh7 deelnemer(s)
1 1312 Kuijper, Luuk 08-04-1999 AV '40 15.70 sec ptn +0.7
2 1319 Dorst, Bram van 03-12-2000 AV Fortuna 18.76 sec ptn +0.7
3 1329 Loon, Rick van 01-01-2000 AV Passaat 19.63 sec ptn +0.7
4 1343 Giele, Luc 15-06-2000 Voorne Atletiek 20.63 sec ptn +0.7
5 1340 Groen, Pim 28-03-2000 Voorne Atletiek 20.65 sec ptn +0.7
6 1333 Loos, Sander 12-02-2000 AV Spirit 21.57 sec ptn +0.7
  1344 Martin, Sebastiaan 02-02-2000 Voorne Atletiek dns sec ptn +0.7

Meisjes junioren C

StnrNaamgebvereniging80m600mVerspringenKogelstotenptn
1324 Kirsten Kuntz 1999 AV Passaat 10.74 1.47.15 4.59 6.69 2133 ptn
1316 Misha Hollaar 2000 AV Fortuna 11.46 1.53.34 4.40 9.57 2050 ptn
1331 Naomi de Cloe 1999 Spark 10.86 1.56.32 4.34 7.24 1975 ptn
1325 Britt de Reus 1999 AV Passaat 11.59 1.59.28 4.30 7.83 1849 ptn
1339 Meike van Kranenburg 2000 AV Statina 11.86 2.10.08 4.02 8.54 1681 ptn
1336 Julia van Knippenberg 2000 AV Statina 11.68 2.17.62 3.96 7.74 1584 ptn
1338 Ella van Veen 2000 AV Statina 12.47 1.55.69 3.39 5.77 1468 ptn
1345 Loes Moene 1999 Voorne Atletiek 12.33 2.21.46 3.50 6.61 1307 ptn
1341 Celine de Goeij 2000 Voorne Atletiek 13.40 2.26.49 2.67 4.95 868 ptn
80mh4 deelnemer(s)
1 1324 Kuntz, Kirsten 09-06-1999 AV Passaat 13.63 sec ptn +1.7
2 1325 Reus, Britt de 21-01-1999 AV Passaat 15.00 sec ptn +1.7
3 1345 Moene, Loes 25-02-1999 Voorne Atletiek 16.32 sec ptn +1.7
4 1341 Goeij, Celine de 01-01-2000 Voorne Atletiek 21.14 sec ptn +1.7

Jongens junioren B

100m16 deelnemer(s)
1 1432 Heijne, Jelle 18-06-1997 AV Clytoneus 11.84 sec ptn +0.3
2 1431 Bastiaanse, Ahley 09-01-1997 AV Passaat 11.96 sec ptn +0.8
3 1437 Agthoven, Levi van 01-01-1998 AV Clytoneus 12.03 sec ptn +0.2
4 1457 Overduin, Christian 01-01-1998 Typhoon 12.07 sec ptn +0.2
5 1428 Erckens, Bart 29-05-1998 AV Passaat 12.44 sec ptn +0.8
6 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 12.51 sec ptn +0.2
7 1452 Bekker, Jeffrey 01-01-1998 AV Statina 12.55 sec ptn +0.3
8 1422 Deurzen, Niels van 15-04-1997 AV Spirit 12.67 sec ptn +0.2
9 1433 Corbière, Laurens 20-04-1998 AV Clytoneus 12.91 sec ptn +0.3
10 1425 Vliet, Bas van 11-05-1998 AV '40 12.96 sec ptn +0.8
11 1460 Struik, Jacco 27-05-1998 Typhoon 13.13 sec ptn +0.3
12 1440 Robbemond, Jowie 28-05-1998 AV Fortuna 13.27 sec ptn +0.8
13 1435 Tiel Groenesteege, Freek 07-10-1998 AV Clytoneus 13.27 sec ptn +0.2
14 1448 Alperen Cini, Ali 01-01-1998 Rotterdam Atletiek 13.39 sec ptn +0.3
15 1430 Visser, Sietse 26-09-1998 AV Passaat 13.66 sec ptn +0.3
  1447 Polak, Rochano 01-01-1997 Rotterdam Atletiek dns sec ptn +0.8
100m - finale6 deelnemer(s)
1 1432 Heijne, Jelle 18-06-1997 AV Clytoneus 11.81 sec ptn +0.9
2 1431 Bastiaanse, Ahley 09-01-1997 AV Passaat 11.87 sec ptn +0.9
3 1457 Overduin, Christian 01-01-1998 Typhoon 12.07 sec ptn +0.9
4 1437 Agthoven, Levi van 01-01-1998 AV Clytoneus 12.14 sec ptn +0.9
5 1428 Erckens, Bart 29-05-1998 AV Passaat 12.64 sec ptn +0.9
6 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 12.77 sec ptn +0.9
800m7 deelnemer(s)
1 1422 Deurzen, Niels van 15-04-1997 AV Spirit 2.09.82 min ptn  
2 1444 Polak, Max 18-02-2000 PAC 2.13.30 min ptn  
3 1427 Kraaijeveld, Sam 27-03-1999 AV Passaat 2.13.72 min ptn  
4 1437 Agthoven, Levi van 01-01-1998 AV Clytoneus 2.14.59 min ptn  
5 1461 Wel, Victor van der 21-07-1999 AV '40 2.14.97 min ptn  
6 1446 Najjari, Oussama 01-01-1997 Rotterdam Atletiek 2.27.74 min ptn  
7 1460 Struik, Jacco 27-05-1998 Typhoon 2.37.45 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
110mh2 deelnemer(s)
1 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 18.55 sec ptn +1.2
2 1430 Visser, Sietse 26-09-1998 AV Passaat 20.77 sec ptn +1.2
ver8 deelnemer(s)
1 1432 Heijne, Jelle 18-06-1997 AV Clytoneus 6.00 m ptn  
2 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 5.23 m ptn  
3 1433 Corbière, Laurens 20-04-1998 AV Clytoneus 5.07 m ptn  
4 1448 Alperen Cini, Ali 01-01-1998 Rotterdam Atletiek 4.45 m ptn  
5 1460 Struik, Jacco 27-05-1998 Typhoon 4.37 m ptn  
  1459 Pierhagen, Dennis 31-10-1997 Typhoon dns m ptn  
  1435 Tiel Groenesteege, Freek 07-10-1998 AV Clytoneus dns m ptn  
  1438 Golstein Brouwers, Lars van 21-11-1997 AV Clytoneus dns m ptn  
hoog6 deelnemer(s)
1 1422 Deurzen, Niels van 15-04-1997 AV Spirit 1.70 m ptn  
2 1425 Vliet, Bas van 11-05-1998 AV '40 1.65 m ptn  
3 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 1.55 m ptn  
  1459 Pierhagen, Dennis 31-10-1997 Typhoon dns m ptn  
  1452 Bekker, Jeffrey 01-01-1998 AV Statina dns m ptn  
  1432 Heijne, Jelle 18-06-1997 AV Clytoneus dns m ptn  
kogel8 deelnemer(s)
1 1426 Born, Marijn van den 02-09-1997 AV '40 14.08 m ptn  
2 1435 Tiel Groenesteege, Freek 07-10-1998 AV Clytoneus 13.82 m ptn  
3 1433 Corbière, Laurens 20-04-1998 AV Clytoneus 11.46 m ptn  
4 1429 Straten, Tijmen van 29-03-1998 AV Passaat 10.81 m ptn  
5 1439 Kerkhof, Davian 15-03-1998 AV Fortuna 9.48 m ptn  
6 1440 Robbemond, Jowie 28-05-1998 AV Fortuna 9.20 m ptn  
7 1425 Vliet, Bas van 11-05-1998 AV '40 8.96 m ptn  
8 1438 Golstein Brouwers, Lars van 21-11-1997 AV Clytoneus 8.25 m ptn  
discus9 deelnemer(s)
1 1426 Born, Marijn van den 02-09-1997 AV '40 38.23 m ptn  
2 1435 Tiel Groenesteege, Freek 07-10-1998 AV Clytoneus 35.30 m ptn  
3 1433 Corbière, Laurens 20-04-1998 AV Clytoneus 34.36 m ptn  
4 1432 Heijne, Jelle 18-06-1997 AV Clytoneus 31.00 m ptn  
5 1429 Straten, Tijmen van 29-03-1998 AV Passaat 28.68 m ptn  
6 1452 Bekker, Jeffrey 01-01-1998 AV Statina 26.78 m ptn  
7 1438 Golstein Brouwers, Lars van 21-11-1997 AV Clytoneus 25.83 m ptn  
8 1440 Robbemond, Jowie 28-05-1998 AV Fortuna 21.25 m ptn  
  1459 Pierhagen, Dennis 31-10-1997 Typhoon dns m ptn  

Meisjes junioren B

100m7 deelnemer(s)
1 1454 Puper, Natalie 28-07-1998 AV Statina 13.23 sec ptn -0.2
2 1450 Gommans, Vera 03-01-1997 AV Statina 13.37 sec ptn +0.3
3 1331 Cloe, Naomi de 20-03-1999 Spark 13.57 sec ptn +0.3
4 1441 Wittenbols, Susie 10-07-1998 CAV Energie 14.26 sec ptn -0.2
5 1442 Gerritse, Jet 21-02-1998 CAV Energie 14.52 sec ptn -0.2
6 1456 Jonis, Elina 11-01-1997 AV Statina 15.82 sec ptn -0.2
  1453 Verweij, Jamie 27-12-1998 AV Statina dq sec ptn +0.3
100m - finale6 deelnemer(s)
1 1454 Puper, Natalie 28-07-1998 AV Statina 13.28 sec ptn +0.7
2 1450 Gommans, Vera 03-01-1997 AV Statina 13.58 sec ptn +0.7
3 1331 Cloe, Naomi de 20-03-1999 Spark 13.59 sec ptn +0.7
4 1441 Wittenbols, Susie 10-07-1998 CAV Energie 14.31 sec ptn +0.7
5 1442 Gerritse, Jet 21-02-1998 CAV Energie 15.18 sec ptn +0.7
6 1456 Jonis, Elina 11-01-1997 AV Statina 15.94 sec ptn +0.7
800m4 deelnemer(s)
1 11267 Es, Corinda van 11-02-1997 PAC 2.20.45 min ptn  
2 1348 Mathilda, Shurianty 14-04-2000 CAV Energie 2.20.55 min ptn  
3 1458 Blokhuis, Roos 01-01-2001 Typhoon 2.34.62 min ptn  
4 1443 Engelse, Roos den 18-08-1998 PAC 2.46.08 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
100mh1 deelnemer(s)
1 1450 Gommans, Vera 03-01-1997 AV Statina 19.26 sec ptn +0.5
ver3 deelnemer(s)
1 1454 Puper, Natalie 28-07-1998 AV Statina 5.30 m ptn  
2 1441 Wittenbols, Susie 10-07-1998 CAV Energie 4.71 m ptn  
3 1442 Gerritse, Jet 21-02-1998 CAV Energie 3.95 m ptn  
hoog3 deelnemer(s)
1 1441 Wittenbols, Susie 10-07-1998 CAV Energie 1.55 m ptn  
2 1454 Puper, Natalie 28-07-1998 AV Statina 1.50 m ptn  
  1442 Gerritse, Jet 21-02-1998 CAV Energie dns m ptn  
kogel6 deelnemer(s)
1 1445 Beverwijk, Maxime 23-01-2000 Prins Hendrik 10.39 m ptn  
2 1421 Jongh, Marit de 19-08-1997 AV Sprint 10.17 m ptn  
3 1450 Gommans, Vera 03-01-1997 AV Statina 9.94 m ptn  
4 1434 Haan, Kirsten de 14-10-1997 AV Clytoneus 9.88 m ptn  
5 1436 Verhoeven, Yorine 01-01-1997 AV Clytoneus 8.44 m ptn  
6 1456 Jonis, Elina 11-01-1997 AV Statina 8.24 m ptn  
discus7 deelnemer(s)
1 1434 Haan, Kirsten de 14-10-1997 AV Clytoneus 27.35 m ptn  
2 1421 Jongh, Marit de 19-08-1997 AV Sprint 25.17 m ptn  
3 1424 Wolbink, Julia 27-05-1998 AAC 23.78 m ptn  
4 1445 Beverwijk, Maxime 23-01-2000 Prins Hendrik 22.86 m ptn  
5 1436 Verhoeven, Yorine 01-01-1997 AV Clytoneus 21.88 m ptn  
6 1456 Jonis, Elina 11-01-1997 AV Statina 21.29 m ptn  
7 1450 Gommans, Vera 03-01-1997 AV Statina 19.45 m ptn  

Jongens junioren A

100m4 deelnemer(s)
  987 Paalvast, Lars 04-12-1995 AV Passaat   sec ptn  
  997 Arnhem, Thijmen van 01-01-1996 AV Statina   sec ptn  
  984 Opmeer, Martijn 18-11-1996 AV Passaat   sec ptn  
  985 Vogel, Robin 03-05-1996 AV Passaat   sec ptn  
800m3 deelnemer(s)
1 998 Overduin, Mathias 01-01-1996 Typhoon 2.01.52 min ptn  
2 989 Polak, Yoram 01-08-1996 PAC 2.11.14 min ptn  
3 986 Westbroek, Bas 31-07-1996 AV Passaat 2.21.63 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
110mh0 deelnemer(s)
ver2 deelnemer(s)
1 988 Rooy, Jasper van 20-05-1995 Atletiek Maastricht 5.27 m ptn  
  984 Opmeer, Martijn 18-11-1996 AV Passaat dns m ptn  
hoog3 deelnemer(s)
1 993 Geluk, Kay 23-01-1996 Rotterdam Atletiek 1.85 m ptn  
2 988 Rooy, Jasper van 20-05-1995 Atletiek Maastricht 1.80 m ptn  
3 987 Paalvast, Lars 04-12-1995 AV Passaat 1.70 m ptn  
kogel5 deelnemer(s)
  994 Pedersen, Mark 16-07-1996 Spark 12.05 m ptn  
  987 Paalvast, Lars 04-12-1995 AV Passaat 11.72 m ptn  
  992 Kroon, Lars 01-01-1996 Prins Hendrik 11.40 m ptn  
  986 Westbroek, Bas 31-07-1996 AV Passaat 9.77 m ptn  
  997 Arnhem, Thijmen van 01-01-1996 AV Statina 9.17 m ptn  
discus5 deelnemer(s)
1 992 Kroon, Lars 01-01-1996 Prins Hendrik 36.50 m ptn  
2 994 Pedersen, Mark 16-07-1996 Spark 34.56 m ptn  
3 993 Geluk, Kay 23-01-1996 Rotterdam Atletiek 33.70 m ptn  
4 986 Westbroek, Bas 31-07-1996 AV Passaat 31.08 m ptn  
5 997 Arnhem, Thijmen van 01-01-1996 AV Statina 23.83 m ptn  

Meisjes junioren A

100m4 deelnemer(s)
1 982 Huisman, Pricilla 21-08-1996 AV Passaat 12.96 sec ptn +0.9
2 996 Berkel, Lucy van 21-07-1996 AV Statina 13.76 sec ptn +0.9
3 983 Waal, Amber van der 01-01-1996 AV Passaat 14.83 sec ptn +0.9
  995 Tveter, Elin 01-01-1995 Spark dns sec ptn +0.9
800m0 deelnemer(s)
3000m0 deelnemer(s)
ver2 deelnemer(s)
1 982 Huisman, Pricilla 21-08-1996 AV Passaat 4.62 m ptn  
2 996 Berkel, Lucy van 21-07-1996 AV Statina 4.49 m ptn  
hoog1 deelnemer(s)
1 996 Berkel, Lucy van 21-07-1996 AV Statina 1.55 m ptn  
kogel4 deelnemer(s)
1 991 Smits, Sarah 18-05-1996 Prins Hendrik 10.30 m ptn  
2 983 Waal, Amber van der 01-01-1996 AV Passaat 8.81 m ptn  
3 990 Vossenaar, Vincie 29-05-1996 Prins Hendrik 8.21 m ptn  
4 982 Huisman, Pricilla 21-08-1996 AV Passaat 8.04 m ptn  
discus4 deelnemer(s)
1 991 Smits, Sarah 18-05-1996 Prins Hendrik 32.72 m ptn  
2 990 Vossenaar, Vincie 29-05-1996 Prins Hendrik 30.05 m ptn  
3 995 Tveter, Elin 01-01-1995 Spark 28.88 m ptn  
4 983 Waal, Amber van der 01-01-1996 AV Passaat 22.74 m ptn  
100mh0 deelnemer(s)

Mannen Senioren

100m14 deelnemer(s)
1 1088 Huber, Robin 15-05-1992 AV Spirit 11.45 sec ptn +0.7
2 1098 Rietveld, Michiel 01-01-1979 AV Passaat 11.73 sec ptn +0.7
3 1095 Everaarts, Frank 14-04-1988 AV Passaat 11.78 sec ptn -0.3
4 1099 Harms, Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 11.88 sec ptn +1.5
5 1135 Bastiaanse, Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 12.03 sec ptn +0.7
6 1097 Lissenburg, Sander 05-10-1985 AV Passaat 12.14 sec ptn -0.3
7 1094 Huisman, Mathijs 02-11-1992 AV Passaat 12.15 sec ptn -0.3
8 1145 Borsje, Robin 18-05-1993 AV Passaat 12.32 sec ptn -0.3
9 1148 Nieuwenhuizen, Ralf 01-01-1994 AV Passaat 12.36 sec ptn +0.7
10 1155 Jager, Hend de 25-06-1989 AV Statina 12.40 sec ptn -0.3
11 1156 Tukker, Dinand 24-05-1994 Typhoon 12.51 sec ptn +0.7
12 1092 Kalis, Richard 26-08-1986 AVO 1983 12.63 sec ptn +1.5
13 1154 Baal, Michael van 01-01-1994 AV Statina 13.04 sec ptn +1.5
  1149 Polak, Giorgio 01-01-1994 Rotterdam Atletiek dns sec ptn +1.5
100m - finale6 deelnemer(s)
1 1088 Huber, Robin 15-05-1992 AV Spirit 11.43 sec ptn +0.4
2 1095 Everaarts, Frank 14-04-1988 AV Passaat 11.66 sec ptn +0.4
3 1098 Rietveld, Michiel 01-01-1979 AV Passaat 11.74 sec ptn +0.4
4 1097 Lissenburg, Sander 05-10-1985 AV Passaat 12.17 sec ptn +0.4
  1135 Bastiaanse, Bryan 15-06-1989 AV Fortuna dns sec ptn +0.4
  1099 Harms, Ivo 26-09-1990 AV Fortuna dns sec ptn +0.4
800m4 deelnemer(s)
1 1148 Nieuwenhuizen, Ralf 01-01-1994 AV Passaat 1.58.11 min ptn  
2 1164 Bijl, Ivo 28-06-1993 AV Passaat 2.00.12 min ptn  
3 1091 Blangé, Joey 04-09-1991 AV Spirit 2.07.66 min ptn  
4 1156 Tukker, Dinand 24-05-1994 Typhoon 2.13.56 min ptn  
5000m1 deelnemer(s)
1 590 Barendregt, Henrik 17-12-1975 AV Parthenon 18.15.87 min ptn  
110mh4 deelnemer(s)
1 1139 Rondas, Luigi 06-01-1993 Atletiek Maastricht 16.96 sec ptn +1.2
2 1099 Harms, Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 16.98 sec ptn +1.2
3 1157 Tukker, Leon 30-04-1992 Typhoon 17.00 sec ptn +1.2
4 1138 Rollinger, Ramon 15-10-1992 Atletiek Maastricht 17.86 sec ptn +1.2
ver6 deelnemer(s)
1 1145 Borsje, Robin 18-05-1993 AV Passaat 5.98 m ptn  
2 1135 Bastiaanse, Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 5.91 m ptn  
3 1094 Huisman, Mathijs 02-11-1992 AV Passaat 5.67 m ptn  
4 1156 Tukker, Dinand 24-05-1994 Typhoon 5.56 m ptn  
5 1155 Jager, Hend de 25-06-1989 AV Statina 5.17 m ptn  
6 1154 Baal, Michael van 01-01-1994 AV Statina 4.31 m ptn  
hoog7 deelnemer(s)
1 1157 Tukker, Leon 30-04-1992 Typhoon 1.85 m ptn  
2 1139 Rondas, Luigi 06-01-1993 Atletiek Maastricht 1.80 m ptn  
3 1091 Blangé, Joey 04-09-1991 AV Spirit 1.75 m ptn  
4 1156 Tukker, Dinand 24-05-1994 Typhoon 1.70 m ptn  
5 1138 Rollinger, Ramon 15-10-1992 Atletiek Maastricht 1.70 m ptn  
6 1096 Otter, Matthias 20-01-1987 AV Passaat 1.65 m ptn  
7 1146 Dijkstra, Johan 01-09-1984 AV Passaat 1.65 m ptn  
kogel8 deelnemer(s)
1 1144 Ameijden, Ruben van 24-10-1980 AV Parthenon 12.90 m ptn  
2 1091 Blangé, Joey 04-09-1991 AV Spirit 11.21 m ptn  
3 1147 Visser, Bauke 17-11-1994 AV Passaat 11.17 m ptn  
4 1135 Bastiaanse, Bryan 15-06-1989 AV Fortuna 11.13 m ptn  
5 1267 Ketting, Michael 08-04-1991 AV Fortuna 10.10 m ptn  
6 1099 Harms, Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 9.98 m ptn  
7 1092 Kalis, Richard 26-08-1986 AVO 1983 8.30 m ptn  
  1137 Welling, Jens 15-09-1994 Leiden Atletiek dns m ptn  
discus9 deelnemer(s)
1 1150 Groot, Niels 29-12-1984 Spark 37.60 m ptn  
2 1144 Ameijden, Ruben van 24-10-1980 AV Parthenon 37.09 m ptn  
3 1267 Ketting, Michael 08-04-1991 AV Fortuna 31.72 m ptn  
4 1147 Visser, Bauke 17-11-1994 AV Passaat 27.92 m ptn  
5 1099 Harms, Ivo 26-09-1990 AV Fortuna 27.88 m ptn  
6 1096 Otter, Matthias 20-01-1987 AV Passaat 26.88 m ptn  
7 1092 Kalis, Richard 26-08-1986 AVO 1983 23.72 m ptn  
  1137 Welling, Jens 15-09-1994 Leiden Atletiek dns m ptn  
  1142 Dekker, Stephan 17-02-1987 ARV Ilion dns m ptn  

Vrouwen Senioren

100m2 deelnemer(s)
  1093 Bakker, Claudia 22-10-1994 AVO 1983   sec ptn  
  1089 Schreijer, Anoeska 01-07-1990 AV Spirit   sec ptn  
800m1 deelnemer(s)
1 1089 Schreijer, Anoeska 01-07-1990 AV Spirit 2.48.83 min ptn  
3000m0 deelnemer(s)
100mh1 deelnemer(s)
1 1158 Wieles, Samyre 01-01-1990 Typhoon 16.42 sec ptn +0.5
ver0 deelnemer(s)
hoog3 deelnemer(s)
1 1140 Hanssen, Imke 02-04-1994 Atletiek Maastricht 1.60 m ptn  
2 1158 Wieles, Samyre 01-01-1990 Typhoon 1.50 m ptn  
3 1090 Dijkstra, Brenda 25-01-1994 AV Spirit 1.45 m ptn  
kogel7 deelnemer(s)
1 1141 Ouwens, Amanda 14-04-1992 CAV Energie 10.26 m ptn  
2 1246 Veth, Simone 25-04-1979 AV Passaat 10.26 m ptn  
3 1158 Wieles, Samyre 01-01-1990 Typhoon 9.75 m ptn  
4 1152 Hubenet, Lara 16-10-1989 Spark 9.02 m ptn  
5 1090 Dijkstra, Brenda 25-01-1994 AV Spirit 9.02 m ptn  
6 1089 Schreijer, Anoeska 01-07-1990 AV Spirit 7.95 m ptn  
7 1143 Meijer, Monica 01-01-1990 PAC 7.42 m ptn  
discus7 deelnemer(s)
1 1136 Meijer, Priscilla 26-12-1994 Leiden Atletiek 30.25 m ptn  
2 1143 Meijer, Monica 01-01-1990 PAC 28.89 m ptn  
3 1159 Boef, Suzanne den 27-11-1992 Typhoon 28.88 m ptn  
4 1090 Dijkstra, Brenda 25-01-1994 AV Spirit 27.20 m ptn  
5 1246 Veth, Simone 25-04-1979 AV Passaat 24.71 m ptn  
  1141 Ouwens, Amanda 14-04-1992 CAV Energie dns m ptn  
  1152 Hubenet, Lara 16-10-1989 Spark dns m ptn  

Mannen Masters

100m6 deelnemer(s)
1 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 11.98 sec ptn +1.2
2 1247 Aa, Leo van der 23-05-1973 AV Fortuna 12.74 sec ptn +1.2
3 1261 Pannekoek, Jan 05-02-1976 AV Statina 12.86 sec ptn +1.2
4 1255 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 14.57 sec ptn +1.2
  1262 Wieles, Ruud 18-07-1955 Typhoon dns sec ptn +1.2
  1241 Noordermeer, Sven 19-02-1974 Voorne Atletiek dns sec ptn +1.2
800m4 deelnemer(s)
1 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 2.23.36 min ptn  
2 1265 Spaan, Heero 21-03-1962 Veteranen Nederland 2.27.01 min ptn  
3 1264 Velde, Ruud van de 24-07-1958 Veteranen Nederland 3.18.27 min ptn  
  1263 Knoppert, Gijs 29-04-1934 Veteranen Nederland dnf min ptn  
5000m8 deelnemer(s)
1 591 Nes, Roel van 13-12-1969 AV Standdaarbuiten '90 16.24.13 min ptn  
2 592 Hurk, Gijs van den 23-01-1955 Veteranen Nederland 18.39.91 min ptn  
3 587 Kaljouw, Peter 18-02-1960 Veteranen Nederland 19.42.10 min ptn  
4 1259 Spruit, Frank 30-12-1959 AV Statina 21.07.90 min ptn  
5 585 Veldhoven, Huib van 01-01-1954 AV Statina 21.33.28 min ptn  
6 588 Jong, Bauke de 29-08-1946 Veteranen Nederland 21.36.10 min ptn  
7 589 Horst, Leks van der 20-01-1951 Veteranen Nederland 21.38.07 min ptn  
8 586 Gilst, John van 15-08-1944 Veteranen Nederland 23.14.77 min ptn  
110mh1 deelnemer(s)
1 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 16.22 sec ptn +1.2
100mh1 deelnemer(s)
1 1255 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 19.29 sec ptn +0.1
kogel4 deelnemer(s)
1 1254 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 10.87 m ptn  
2 1251 Blommestijn, Peter 23-05-1942 Rotterdam Atletiek 10.85 m ptn  
3 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 10.16 m ptn  
  1244 Vliet, Laurens van 01-01-1969 AV '40   m ptn  
discus4 deelnemer(s)
1 1254 Blerck, Cees van 28-03-1959 Scorpio 33.75 m ptn  
2 1251 Blommestijn, Peter 23-05-1942 Rotterdam Atletiek 33.42 m ptn  
3 1247 Aa, Leo van der 23-05-1973 AV Fortuna 23.72 m ptn  
4 1259 Spruit, Frank 30-12-1959 AV Statina 23.27 m ptn  
hoog4 deelnemer(s)
1 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 1.75 m ptn  
2 1241 Noordermeer, Sven 19-02-1974 Voorne Atletiek 1.70 m ptn  
3 1247 Aa, Leo van der 23-05-1973 AV Fortuna 1.50 m ptn  
4 1244 Vliet, Laurens van 01-01-1969 AV '40 1.40 m ptn  
ver5 deelnemer(s)
1 1242 Amerongen, Ard-Jan van 01-01-1973 AV Spirit 5.69 m ptn  
2 1241 Noordermeer, Sven 19-02-1974 Voorne Atletiek 5.64 m ptn  
3 1244 Vliet, Laurens van 01-01-1969 AV '40 4.77 m ptn  
4 1261 Pannekoek, Jan 05-02-1976 AV Statina 4.65 m ptn  
5 1255 Velthuizen, Gert 19-08-1958 Spark 4.33 m ptn  
3000m1 deelnemer(s)
1 379 Rennert, Eric 22-07-1961 AV Passaat 11.06.55 min ptn  

Vrouwen Masters

100m1 deelnemer(s)
1 1248 Meijs, Nel van der 01-01-1959 AV Fortuna 15.87 sec ptn +0.8
800m1 deelnemer(s)
1 1260 Knippenberg-Rooden, Miriam van 01-01-1968 AV Statina 2.58.31 min ptn  
3000m4 deelnemer(s)
1 378 Bakker, Marjolijn 01-01-1973 AV Spirit 12.40.41 min ptn  
2 375 Lieverse, Hanneke 06-12-1952 Veteranen Nederland 13.32.38 min ptn  
3 377 Meijer, Carla 01-05-1941 Veteranen Nederland 14.59.03 min ptn  
4 376 Habes-Ket, Ada 22-11-1937 Veteranen Nederland 16.17.44 min ptn  
100mh0 deelnemer(s)
80mh1 deelnemer(s)
1 1245 Leemkuil, Jacqueline 01-01-1966 AV '40 19.59 sec ptn +1.7
discus10 deelnemer(s)
1 1266 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 28.22 m ptn  
2 1253 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 27.21 m ptn  
3 1256 Tveter-Veenendaal, Jolanda 21-06-1961 Spark 23.33 m ptn  
4 1240 Zwart, Mirjam 01-01-1975 Voorne Atletiek 22.90 m ptn  
5 1257 Kranen, Ingrid van 01-01-1969 AV Sprint 22.33 m ptn  
6 1258 Kuipers, Mies 21-12-1958 AV Sprint 21.94 m ptn  
7 1250 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 20.71 m ptn  
8 1249 Diederik, Carola 11-03-1968 PAC 20.40 m ptn  
9 1252 Blommestijn-Euser, Laura 02-07-1944 Rotterdam Atletiek 19.09 m ptn  
10 1243 Wit, Joyce de 26-04-1965 Rotterdam Atletiek 17.01 m ptn  
kogel9 deelnemer(s)
1 1240 Zwart, Mirjam 01-01-1975 Voorne Atletiek 9.23 m ptn  
2 1266 Vliet, Linda van 03-05-1975 PAC 8.82 m ptn  
3 1252 Blommestijn-Euser, Laura 02-07-1944 Rotterdam Atletiek 8.27 m ptn  
4 1258 Kuipers, Mies 21-12-1958 AV Sprint 7.73 m ptn  
5 1249 Diederik, Carola 11-03-1968 PAC 7.24 m ptn  
6 1250 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 6.88 m ptn  
7 1243 Wit, Joyce de 26-04-1965 Rotterdam Atletiek 6.76 m ptn  
8 1245 Leemkuil, Jacqueline 01-01-1966 AV '40 6.00 m ptn  
  1257 Kranen, Ingrid van 01-01-1969 AV Sprint dns m ptn  
ver0 deelnemer(s)
hoog1 deelnemer(s)
1 1253 Blommestijn, Michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 1.30 m ptn  

 

 

 

 

Foto's Openingswedstrijd AV Passaat

De links naar de foto albums zullen zo spoedig mogelijk na afloop hier geplaatst worden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oliebollenloop 2013

Allen een gelukkig 2014!

Uitslag 1 km Oliebollenloop

Jongens:

  1. Kay Kokshoven
  2. Pepijn v/d Zwan
  3. Jasper Bol

Meisjes:

  1. Lieke v. Santen
  2. Melissa Boutkam
  3. Ninke Noordermeer

 

Uitslag 1 km Oliebollenloop

Jongens:

  1. Tjark Klee (6.27)
  2. Jorg Ligthart (7.40)
  3. Pim Groen (8.37)

Meiden:

  1. Kirsten v. Santen (8.20)
  2. Tessa Giele (9.34)
  3. Svenja Blansjaard (9.52)