Uitslagen 2e CD-competitie 25 mei 2013 bij RA

JONGENS JUNIOREN D            
80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.64   4e plaats    
Luc Giele 12.42   9e plaats    
Jochem Hanemaaijer 13.33   21e plaats    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.24.13   6e plaats    
Jelle Goslinga 4.09.80   25e plaats    
Yannick van Breugel 4.18.04   30e plaats    
               
80 m Horden            
Luc Giele 17.79   17e plaats    
Jelle Goslinga 17.81   18e plaats    
Yannick van Breugel 18.36   20e plaats    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.45   1e plaats    
Dennis Kool 1.20   16e plaats    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 3.66   11e plaats    
Dennis Kool 3.24   19e plaats    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 10.32   1e plaats    
Jochem Hanemaaijer 5.44   15e plaats    
               
Discus werpen            
Pim Groen 23.74   2e plaats     
Olivier Grauss 10.71   20e plaats    
               
Speer werpen            
Roderik Cobben 20.10   12e plaats    
Jelle Goslinga 18.33   14e plaats    
               
Roderik Cobben, Luc Giele , Pim Groen en Marnix van Meggelen  
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47.50 en behaalde  
daarbij de 5e plaats.            
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Elsa Moene 10.34   21e plaats    
Emma Struijs 10.78   23e plaats    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.33.11   8e plaats    
Kirsten van Santen 3.44.99   12e plaats    
               
60 m Horden            
Kirsten van Santen 12.89   8e plaats    
Maaike Lesuis 14.19   17e plaats    
               
Hoogspringen            
Emma Struijs 1.05   16e plaats    
               
Verspringen            
Maaike Lesuis 3.24   13e plaats    
               
Kogelstoten            
Alicia van Welie 7.41   7e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 12.90   11e plaats     
               
Speer werpen            
Emma Struijs 7.53   15e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 60 m met een tijd van 36.95 en behaalde  
daarbij de 7e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C            
Hoogspringen            
Jorg Ligthart 1.25   10e plaats    
               
100m sprint            
Nathan van Beugen 15.36   15e plaats    
               
800 m              
Nathan van Beugen 2.50.31   15e plaats    
Jelle de Vette 3.01.33   16e plaats    
               
Verspringen            
Nathan van Beugen 4.36   5e plaats    
Jelle de Vette 3.24   10e plaats    
               
100 m Horden            
Jorg Ligthart 21.81   12e plaats    
               
Discus werpen            
Jorg Ligthart 20.08   8e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
Verspringen            
Loes Moene 3.01   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.89   13e plaats    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 11.20   11e plaats    
               

 

Uitslagen 1e CD-competitie 20 april 2013

Uitslagen 1e CD-competitie op 20 april 2013 bij AV Spark Spijkenisse

JONGENS JUNIOREN D

 

80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.90   4e plaats    
Roderik Cobben 13.34   21e plaats    
Dennis Kool 13.81   27e plaats    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.25.23   3e plaats    
Yannick van Breugel 4.03.84   26e plaats    
Jochem Hanemaaijer 4.14.98   30e plaats    
               
80 m Horden            
Luc Giele 18.20   16e plaats    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.30   3e plaats    
Dennis Kool 1.20   5e plaats    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 3.78   3e plaats    
Yannick van Breugel 3.35   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 9.81   1e plaats    
Jochem Hanemaaijer 4.68   19e plaats    
               
Discus werpen            
Pim Groen 24.42   2e plaats (tevens clubrecord verbroken)
Olivier Grauss 11.92   15e plaats    
               
Speer werpen            
Jelle Goslinga 22.43   6e plaats    
Luc Giele 20.75   7e plaats    
               
Roderik Cobben, Luc Giele , Pim Groen en Marnix van Meggelen    
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47.11 en behaalde  
daarbij de 5e plaats.            
Overall haalde het team een 4e plaats.        
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Maaike Lesuis 9.92   12e plaats    
Kirsten van Santen 10.14   14e plaats    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.42.65 9e plaats      
Kirsten van Santen 3.49.80 14e plaats      
               
60 m Horden            
Maaike Lesuis 14.24   14e plaats    
Emma Struijs 16.10   23e plaats    
               
Hoogspringen            
Emma Struijs 1.05   7e plaats    
               
Verspringen            
Alicia van Welie 3.24   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Elsa Moene 5.54   14e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 11.92   6e plaats     
               
Speer werpen            
Emma Struijs 10.76   12e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 70 m met een tijd van 37.99 en behaalde  
daarbij de 7e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C              
               
Hoogspringen            
Nathan van Beugen 1.20   6e plaats    
               
100m sprint            
Nathan van Beugen 15.69   14e plaats    
               
800 m              
Jelle de Vette 3.01.38   16e plaats    
               
Verspringen            
Jelle de Vette 3.19   9e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
               
Verspringen            
Loes Moene 3.02   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.78   12e plaats    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 11.29   11e plaats    
               
               

 

Uitslagen jeugd 1 en 2 km 24 maart 2013

Foto's van deze Jeugdloop zijn Hier en Hier te vinden!

jongens 1 km
1 Tim Hasselaar Rockanje 4:18
2 David Langbroek Oostvoorne 4:28
3 Jasper Bol Voorne Atletiek 4:34
4 Stan Verweel Oostvoorne 4:42
5 Lars van den Band Voorne Atletiek 4:44
6 Wesley Monster Voorne Atletiek 5:14
7 Jorrit Bol Voorne Atletiek 5:30
meisjes 1 km
1 Joyce van Welie Fortuna 4:17
2 Emma Struijs Voorne Atletiek 4:41
3 Melissa Boutkam Brielle 4:55
jongens 2 km
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7:52
2 Pim Groen Voorne Atletiek 8:44
3 Luc Giele Voorne Atletiek 9:04
4 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 9:10
meisjes 2 km
1 Ilvia Hederik Energie 9:13
2 Rozemarijn Schraven Hellevoetsluis 9:23
3 Annemarije Klee Voorne Atletiek 10:51