uitslagen clubkampioenschappen 5 oktober 2013

Uitslagen clubkampioenschappen op 5 oktober 2013 van Voorne Atletiek te Brielle    
Meisjes Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Amber Beljaars 7.7* 2.58.9 2.34 14.41*    
             
Jongens Mini Pupillen C 40m 600m verspringen  balwerpen    
1e  Wesley Monster 7.2 2.27.4  *2.81 18.27    
2e  Jorrit Bol 7.7 2.28.9 2.73 18.22    
3e  Mathijs vd Graaf 8.4 3.31.5 2.43 18.36*    
4e  Joshua de Visser 8.9 2.57.5 2.21 16.10    
5e  Tim de Visser 9.0 3.35.8 2.15 9.79    
6e  Casper Khatib 9.6 3.17.2  1.83 8.86    
             
Meisjes Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
 1e Zomer Dauthé 7.2 2.21.8 2.67 14.19    
2e  Marit Noordermeer  7.8 2.44.6 2.66 11.83    
3e  Esra de Bruin 8.1 2.41.5 2.22 9.46    
             
Jongens Pupillen C 40m 600m verspringen balwerpen    
1e  Aiden Bareman 7.0 2.12.6 3.12 19.12    
2e  Jimmy de Haan 7.8 2.32.8 2.61 11.89    
3e  Micha van Leeuwen 8.6 2.36.9 2.63 17.73    
             
Meisjes Pupillen B              40m 1000m verspringen balwerpen    
1 e  Lieke van Santen 7.0 3.58.2 3.25 11.97    
2e  Jamie van Woudenberg 7.3 4.27.8 2.81 16.56    
3e  Felicity Bareman 7.4 4.34.8    2.90 13.97    
4e  Amber van Dongen 7.5 4.54.1 2.74 12.05    
5e  Linde Drop 8.1 4.46.8 2.58 10.16    
6e  Nova vd Pas 8.5 5.00.6 2.47 7.19    
             
Jongens Pupillen B 40m 1000m verspringen balwerpen    
1Tijs Manni 6.8 3.59.6 3.47 31.99    
2e  Liam van Raaij 7.2 4.04.4 3.21 22.37    
3e  Douwe Goslinga 7.3 4.18.2    3.03 17.80    
4e  Stijn Lesuis 7.5 4.29.0 2.97 21.92    
5e  Kieran Julien 7.3 4.17.2  3.07 11.71    
6e  Kevin Kraaijeveld 7.5 6.01.7 2.62 13.29    
7e  Sander Kraaijeveld 8.6 6.20.1 2.75 16.73    
Meisjes Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Ninke Noordermeer 9.7 4.02.4 3.46 1.25 4.93  
2e  Melissa Boutkam 9.6 3.59.5 3.36 1.05 4.82  
3e  Eileen Oldenburger 9.9 4.14.9 3.62 1.10 4.68  
4e  Jasmijn Groen 9.5 4.32.0 3.26 1.05 4.87  
5e  Marlies Waldman 10.8 4.36.9 3.20 1.05 3.65  
6e  Danica Verbrugge 11.6 5.56.2 2.89 0.90 4.60  
             
             
Jongens Pupillen A 60m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Mark Groen 10.0 4.07.4 3.55 1.15 7.54  
2e  Jamall Nobel 9.7 4.21.0 3.56 1.15 6.23  
3e  Jasper Bol 9.6 4.12.9 3.24 1.00 6.76  
4e  Jirre Griffioen 10.5 3.54.3 3.26 1.00 5.75  
5e  Lucas Drop 10.6 4.14.5 3.14 1.15 4.78  
6e  Lars vd Band 10.0 4.35.9 3.17 1.10 4.82  
7e  Kay Kokshoorn 11.2 4.17.0 2.94 1.05 4.84  
8e  Ben de Visser 10.5 5.00.3 3.05 0.95 5.78  
9e  Martijn vd Meer 10.9 5.25.5 3.03 1.00 5.15  
10e  Robin Kraaijeveld 10.9 6.33.4 2.86 1.00 6.22  
11e  Willem Moene 11.9 5.20.8 2.80 0.95 5.68  
12e  Sam Khatib 12.6 6.11.9 2.54 1.00 4.48  
             
             
Meisjes Junioren D 60m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Alicia van Welie 9.0 1.58.9 3.38 1.15 7.25  
2e  Kirsten van Santen 9.6 2.00.8 3.47 1.20 5.59  
3e  Maaike Lesuis 9.5 2.08.5 3.66 1.00 5.77  
4e  Elsa Moene 10.2 2.34.8 3.32 1.05 6.02  
5e  Winny Been 10.1 2.50.7 3.11 1.15 5.40  
6e  Emma Struijs 10.6 2.27.4 3.07 1.10 4.84  
             
Jongens Junioren D 80m 1000m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Lars Adriaanse 11.2 3.27.9 4.21 1.40 7.88  
2e  Pim Groen 11.7 3.39.6 3.87 1.40 10.17  
3e  Marnix van Meggelen 11.0 3.20.4 3.75 1.25 6.78  
4e  Olivier Grauss 11.6 4.06.8 4.33 1.40 6.94  
5e  Luc Giele 12.0 3.56.7 3.81 1.30 7.25  
6e  Douwe Faassen 12.4 3.32.8 3.56 1.20 6.80  
7e  Maarten Groen 11.8 4.10.6 3.99 1.25 6.07  
8e  Sebastiaan Martin 12.2 4.02.9 3.65 1.25 6.55  
9e  Tom Pieters 12.4 4.06.4 3.29 1.15 5.78  
10e  Jochem Hanemaaijer 12.4 4.17.5 3.62 1.05 5.96  
11e  Andy van Leeuwen 13.2 4.04.7 3.29 1.15 6.08  
12e  Jan Jelle Valk 13.5 4.14.6 3.21 1.20 6.06  
13e  Xander Stip 12.8 4.15.6 2.97 1.15 6.02  
14e  Dennis Kool 13.5 4.42.2 3.06 1.20 4.87  
             
Meisjes Junioren C 80m 600m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Loes Moene 12.5 2.23.6 3.41 1.20 5.71  
2e  Svenja Blansjaar 15.1 2.30.1 2.54 1.00 3.70  
             
Jongens Junioren C 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Jorg Ligthart 14.1 2.54.1 3.69 1.30 7.08  
2e  Jelle  de Vette 15.9 3.11.3 3.81 1.30 6.78  
3e  Luc de Boer 16.4 3.03.1 3.26 1.25 5.63  
4e  Kiko Dupon 17.6 3.35.4 2.86 1.15 6.40  
             
Meisjes Junioren B 100m 800m verspringen   hoogspringen kogelstoten  
1e  Fabienne Martin 16.4 3.24.1 3.34 1.20 6.36  
2e  Annemarije Klee 16.3 3.41.2 2.75 1.10 5.76  
             
Jongens Junioren B 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Tjark Klee 12.8 2.16.4 4.73 1.50 8.55  
             
Jongens Junioren A 100m 800m verspringen hoogspringen  kogelstoten  
1e Vincent Bloem 14.2 2.29.5 3.36 1.10 5.98  
             
*betekent clubrecord verbroken            
             
             
             

Uitslagen 4e pupillencompetitie op 13/7 bij RA en eindklassement

Uitslagen13 juli 2013 4e pupillencompetitie bij RA Rotterdam en eindklassement plaats  
Jongens Mini pup 600 m hoogspringen medicinbal eindklassement
Wesley Monster 2.28.06* 0.91 3.98 * 2e  
Joshua de Visser - 0.81 2.97 7e  
Tim de Visser 3.20.23 0.76 3.07 9e  
           
Jongens Pupillen C 600 m hoogspringen medicinbal    
Aiden Bareman 2.12.87 0.96 * 4.27 4e  
Micha van Leeuwen 2.39.87 0.76 3.65 29e  
Jimmy de Haan - 0.71 3.36 32e  
Timo Haddon - - - 38e  
           
Meisjes Pupillen C 600 m hoogspringen medicinbal    
Zomer Dauthé 2.26.63 0.86 3.34 6e  
Anne Bisschop 2.36.55 0.86 4.19 * 7e  
Marit Noodermeer 2.43.90 0.86 3.48 16e  
Esra de Bruin 2.41.97 0.66 3.50 25e  
           
Jongens Pupillen B 1000m verspringen balwerpen    
Tijs Manni 4.18.77 3.51 23.46 7e  
Liam van Raaij 4.08.03 3.08 17.38 17e  
Douwe Goslinga 4.31.92 2.92 16.83 23e  
           
Meisjes Pupillen B 1000m verspringen balwerpen    
Lieke van Santen 3.53.70 3.40 14.27 5e  
Felicity Bareman               4.43.20 3.21 10.31 16e  
           
Jongens Pupillen A1 60m verspringen kogelstoten    
Mark Groen 10.43 3.14 6.89 11e  
Lars vd Band - - - 41e  
Ben de Visser 10.74 3.04 5.59 44e  
Martijn vd Meer - - - 51e  
Willem Moene 11.20 2.75 5.59 56e  
           
           
Meisjes Pupillen A1 60m verspringen kogelstoten    
Melissa Boutkam 10.44 3.44 4.50 14e  
Marlies Waldman 11.02 2.99 4.62 23e  
           
Jongens Pupillen A2 60m hoogspringen balwerpen    
Jamall Nobel 10.28 1.06 20.21 27e  
Jasper Bol 10.23 0.91 20.53 31e  
Kay Kokshoorn - 1.06 12.37 37e  
           
Meisjes Pupillen A2 60m hoogspringen balwerpen    
Ninke Noordermeer 10.43 1.16 13.04 18e  
Jasmijn Groen 9.92 1.01 16.80 26e  
           
Verder hebben we met een vijftal estafette teams meegedaan eindklassement    
JPA 4x 60 m Voorne 1  41.31 14e    
JPA 4x 60 m Voorne 2 41.99 16e    
JPB 4x 40 m Voorne 27.28  5e    
JPC 4x 40 m Voorne 30.20  7e    
MPC 4x 40 m Voorne 30.16 * 3e    
* betekent clubrecord          
           
           

uitslagen 29 juni 2013 3e pupillencompetitie

Uitslagen 29 juni 2013 3e pupillencompetitie gehouden bij CAV Energie Barendecht    
               
Jongens Mini pup 40m Verspringen Balwerpen        
Wesley Monseter 7.66 2.87*  16.25 *        
               
Jongens Pupillen C           40m Balwerpen Verspringen        
Aiden Bareman 7.15 19.77 2.82        
Jimmy de Haan 8.24 8.75 2.47        
               
Meisjes Pupillen C 40m Balwerpen Verspringen        
Anne Bisschop 7.61 12.24 2.88        
Zomer Dauthé 7.38 14.18 2.96        
Marit Noodermeer 8.07 12.58 2.52        
Esra de Bruin 8.56 10.84 2.27        
               
Jongens Pupillen B 40m Hoogspringen Kogelstoten        
Tijs Manni 6.97 1.11 6.29 *        
Liam van Raaij 7.31 0.96 4.95        
Douwe Goslinga 7.36 0.91 4.69        
               
Meisjes Pupillen B 40m Hoogspringen  Kogelstoten        
Lieke van Santen 7.01 0.96 3.40        
Felicity Bareman               7.29 0.91 3.97        
               
Jongens Pupillen A1 1.000 m  Balwerpen    Hoogspringen       
Mark Groen 4.20.71 32.52 1.11        
Lars vd Band 4.28.80 11.73 0.96        
Martijn vd Meer 5.38.89 16.14 0.91        
Willem Moene - 16.53 0.76        
               
Meisjes Pupillen A1 1.000 m  Balwerpen    Hoogspringen          
Marlies Waldman 4.35.12 10.19 1.01        
Melissa Boutkam 4.11.46 11.09 1.01        
               
Jongens Pupillen A2 1.000 m  Kogelstoten Verspringen        
Jamall Nobel 4.24.94 6.08 3.35        
Kay Kokshoorn 4.37.03 4.44 2.77        
Jasper Bol 4.06.84 5.41 3.20        
               
Meisjes Pupillen A2 1.000 m  Kogelstoten Verspringen           
Ninke Noordermeer 4.10.27 4.34 3.61        
               
Verder hebben we met een aantal estafette teams meegedaan          
JPA 4x 60 m Voorne 1  41.86          
JPA 4x 60 m Voorne 2 43.08          
JPB 4x 40 m Voorne 28.14          
MPC 4x 40 m Voorne 30.32 *          
* betekent nieuw clubrecord            
               

Uitslagen 3e CD-competitie 22 juni 2013 in Woerden

JONGENS JUNIOREN D            
80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.37   2e plaats  PR    
Luc Giele 12.79   18e plaats    
Jochem Hanemaaijer 13.06   19e plaats PR    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.27.43   6e plaats    
Pim Groen 3.35.77   10e plaats PR    
Olivier Grauss 4.24.31   25e plaats PR    
               
80 m Horden            
Maarten Groen 16.20   9e plaats    
Luc Giele 16.53   10e plaats PR    
Dennis Kool 19.61   28e plaats PR    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.40   1e plaats    
Yannick van Breugel 1.15   16e plaats PR    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 4.15   3e plaats PR    
Jochem Hanemaaijer  3.57   12e plaats PR    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 9.52   1e plaats    
Olivier Grauss 6.10   13e plaats PR    
               
Discus werpen            
Pim Groen 24.40   2e plaats     
Dennis Kool 8.26   20e plaats PR    
               
Speer werpen            
Roderik Cobben 18.73   13e plaats    
Yannick van Breugel 18.07   14e plaats PR    
               
Roderik Cobben, Maarten Groen , Luc Giele en Marnix van Meggelen  
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47,26  en behaalde  
daarbij de 5e plaats.             
Overall heeft het team een 4e plaats behaald.      
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Elsa Moene 10.61   20e plaats    
Emma Struijs 10.63   21e plaats PR    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.33.87   7e plaats    
Kirsten van Santen 3.41.58   13e plaats PR    
               
               
               
60 m Horden            
Kirsten van Santen 13.17   11e plaats    
Maaike Lesuis 13.51   12e plaats PR    
               
Hoogspringen            
Maaike Lesuis 1.10   14e plaats PR    
               
Verspringen            
Emma Struijs 2.68   12e plaats    
               
Kogelstoten            
Alicia van Welie 6.92   9e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 13.71   9e plaats  PR    
               
Speer werpen            
Emma Struijs 9.45   16e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 60 m met een tijd van 36.73 en behaalde  
daarbij de 6e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C              
               
800 m              
Jorg Ligthart 2.50.15   14e plaats PR    
               
100 m Horden            
Jorg Ligthart 22.64   14e plaats    
               
Discus werpen            
Jorg Ligthart 17.67   8e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
Verspringen            
Loes Moene 3.30   11e plaats PR    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.90   10e plaats PR    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 12.83   12e plaats PR    
               

Uitslagen 2e pupillencompetitie 8 juni 2013 bij PAC Rotterdam

Uitslagen 8 juni 2013 2e pupillencompetitie bij PAC Rotterdam  
Jongens Mini pup 600 m hoogspringen medicinbal
Wesley Monster 2.31.00 * 0.91* 3.76*
Joshua de Visser 2.55.52 p 0.71 p 3.02 p
Tim de Visser 3.08.77 p 0.71 p 3.05 p
       
Jongens Pupillen C 600 m hoogspringen medicinbal
Aiden Bareman 2.13.81 p 0.91 p 4.27 p
Micha van Leeuwen 2.45.43 0.91 p 3.76 p
Timo Haddon 2.34.84 p 0.61 p 4.13 p
Jimmy de Haan 2.35.97 p 0.81 p 2.92 p
       
Meisjes Pupillen C 600 m hoogspringen medicinbal
Anne Bisschop 2.28.89 p 0.91 p 4.04 p
Zomer Dauthé 2.26.84 p 0.76 p 3.34 p
Marit Noodermeer 2.43.47 0.96 p 3.46 p
Esra de Bruin 2.43.96 p 0.56 p 2.96 p
       
Jongens Pupillen B 1000m verspringen balwerpen
Liam van Raaij 4.02.87 p 3.14 p 19.89 p
Douwe Goslinga 4.33.09 p 3.00 p 18.43 p
       
Meisjes Pupillen B 1000m verspringen balwerpen
Lieke van Santen 3.50.52 p 3.36 p 12.47 p
Felicity Bareman               4.46.63 p 3.00 p 10.33 p
       
Jongens Pupillen A1 60m verspringen kogelstoten
Mark Groen 10.58 3.29 p 5.41
Lars vd Band 10.67 3.11 p 4.25
Ben de Visser 10.91 p 3.20 p 5.40 p
Martijn vd Meer 10.97 p 2.91 p 4.47
Willem Moene 12.10 p 2.80 p 5.41 p
       
Meisjes Pupillen A1 60m verspringen kogelstoten
Marlies Waldman 11.08 p 2.78 p 3.38
Melissa Boutkam 10.62 p 3.25 p 3.34 p
       
Jongens Pupillen A2 60m hoogspringen balwerpen
Jamall Nobel 10.26 1.06 22.15 p
Kay Kokshoorn 11.71 p 1.06 p 12.90 p
       
Meisjes Pupillen A2 60m hoogspringen balwerpen
Ninke Noordermeer 10.42 1.21 p 11.71
Jasmijn Groen 10.47 1.01 p 18.28 p
Rosanne de Koning 10.15 p 1.06 p 12.63 p
       
Verder hebben we met een vijftal estafette teams meegedaan  
JPA 4x 60 m Voorne 1  42.06  
JPA 4x 60 m Voorne 2 43.49  
JPB 4x 40 m Voorne 29.10  
JPC 4x 40 m Voorne 31.63*  
MPC 4x 40 m Voorne 31.63 *  
* betekent clubrecord      
p betekent  nieuw PR