uitslagen 3e regiocross 25 januari 2014

UITSLAGEN 3e CROSS 25 JANUARI 2014 EN EINDKLASSEMENT    
               
naam Categorie plaats eindklassement      
Wesley Monster JPC 3 3        
Jorrit Bol JPC 6 4        
Manon Verhoeff MPC 18 17        
Aiden Bareman JPB 1 1        
Micha van Leeuwen JPB 9 9        
Jimmy de Haan JPB 11 13        
Zomer Dauthé MPB 2 3        
Anne Bisschop MPB 6 8        
Esra de Bruin MPB 11 11        
Lieke van Santen MPA1 3 2        
Felicity Bareman MPA1 8 8        
Jaimy van Woudenberg MPA1 17 17        
Amber van Dongen MPA1 20 18        
Pepijn vd Zwan JPA1 12 13        
Liam van Raaij JPA1 18 18        
Stijn Lesuis JPA1 24 20        
Douwe Goslinga JPA1 19 23        
Jirre Griffioen JPA2 3 2        
Lars vd Band JPA2 10 19        
Mark Groen JPA2 18 16        
Willem Moene JPA2 31 32        
Lucas Drop JPA2               - 25        
Melissa Boutkam MPA2 1 2        
Marlies Waldman MPA2 16 23        
Merel van Gils MPA2 17 19        
Emma Verhoeff MPA2 20 23        
Claire Zabel MPA2 29 30        
Ninke Noordermeer MJD1 4 6        
Jasmijn Groen MJD1               - 15        
Jamall Nobel JJD1 12 11        
Jasper Bol JJD1 13 13        
Kay Kokshoorn JJD1 9 15        
Lars Adriaanse JJD2 6 7        
Simon van Wageningen JJD2             - 9        
Tom Pieters JJD2             12 12        
Kirsten van Santen MJD2 4 4        
Maaike Lesuis MJD2 9 9        
Emma Struijs MJD2 10 14        
Elsa Moene MJD2 13 15        
Marnix van Meggelen JJC1 2 3        
Douwe Faasen JJC1 5 8        
Pim Groen JJC1 8 13        
Luc Giele JJC1 13 16        
Sebastiaan Martin JJC1 12 19        
Xander Stip JJC1  16              -        
Jorg Ligthart JJC2 9 7        
Luc de Boer JJC2 11 18        
Svenja Blansjaar MJC2 8 9        
               
               
estafette-teams PLAATS eindklassement        
mpb 2               -          
JPB 3 3          
MPA1 3 3          
JPA1 5 5          
MPA2 5 4          
JPA2 6 3          
MJD 2 3          
JJD 3 4          
               
               
foto's van de regiocross zie link: http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com  
               
               

Uitslagen 2e winterloop jeugd 1 en 2 km 5 januari 2014

uitslagen 2e winterloop op 5 januari 2014      
             
  1 km meisjes        
1 Joyce van Welie AV Fortuna 4.02  
2 Isabel van Steenwijk AV Gouda 4.18  
3 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.20  
4 Felicity Bareman Voorne Atletiek 4.32  
5 Marlies Waldman Voorne Atletiek 4.49  
6 Nathalie Meurs     4.51  
7 Kiki Borst       4.52  
8 Anne Bisschop Voorne Atletiek 4.53  
9 Esra de Bruin Voorne Atletiek 4.55  
10 Kimberly Meurs     5.05  
11 Mare Sullivan     5.07  
             
  1 km jongens        
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 3.57  
2 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.11  
3 Tobias Bosveld     4.12  
4 Yord Benten     4.14  
5 Tim Hasselaar     4.16  
6 Stan Verweel     4.27  
7 Kay Kokshoorn Voorne Atletiek 4.30  
8 Mark Groen Voorne Atletiek 4.31  
9 Dion van Orselen     4.34  
10 Bart Adriaanse     4.35  
11 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.47  
12 Wesley Monster Voorne Atletiek 5.02  
13 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 5.03  
14 Yannick Bosveld     5.48  
15 Maurice Koster     5.58  
             
  2 km meisjes        
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 9.50  
2 Suzanne Meurs     11.46  
3 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek 12.32  
4 Annemarije Klee Voorne Atletiek 14.34  
             
  2 km jongens        
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 8.40  
2 Ralph van Steenwijk     9.04  
3 Douwe Faasen Voorne Atletiek 9.23  
4 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 9.24  
5 Jelle de Vette Voorne Atletiek 9.42  
6 Luc Giele   Voorne Atletiek 9.59  
7 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 10.02  
8 Luc de Boer Voorne Atletiek 10.09  
9 Pim Groen Voorne Atletiek 10.28  
10 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 10.58  
11 George Sullivan     13.35  
             

uitslagen 2e regiocross 14 december 2013

UITSLAGEN 2e CROSS 14 DECEMBER 2013 BIJ CAV ENERGIE
           
naam Categorie plaats      
Wesley Monster JPC 3      
Jorrit Bol JPC 4      
Aiden Bareman JPB 1      
Micha van Leeuwen JPB 9      
Zomer Dauthé MPB 3      
Anne Bisschop MPB 9      
Esra de Bruin MPB 10      
Lieke van Santen MPA1 4      
Felicity Bareman MPA1 7      
Jaimy van Woudenberg MPA1 13      
Amber van Dongen MPA1 17      
Pepijn vd Zwan JPA1 15      
Stijn Lesuis JPA1 24      
Liam van Raaij JPA1 25      
Douwe Goslinga JPA1 26      
Jirre Griffioen JPA2 2      
Mark Groen JPA2 11      
Lucas Drop JPA2 21      
Lars vd Band JPA2 22      
Melissa Boutkam MPA2 3      
Merel van Gils MPA2 18      
Marlies Waldman MPA2 23      
Claire Zabel MPA2 27      
Ninke Noordermeer MJD1 8      
Jasmijn Groen MJD1 14      
Jamall Nobel JJD1 9      
Jasper Bol JJD1 12      
Simon van Wageningen JJD2 8      
Tom Pieters JJD2 11      
Kirsten van Santen MJD2 6      
Maaike Lesuis MJD2 8      
Emma Struijs MJD2 14      
Elsa Moene MJD2 15      
Marnix van Meggelen JJC1 5      
Douwe Faasen JJC1 11      
Pim Groen JJC1 14      
Luc Giele JJC1 15      
Sebastiaan Martin JJC1 21      
Jorg Ligthart JJC2 8      
Luc de Boer JJC2 19      
Svenja Blansjaar MJC2 9      
           
           
estafette-teams PLAATS        
JPB 3        
MPA1 2        
JPA1 5        
MPA2 5        
JPA2 2        
MJD 4        
JJD 3        
           
           
           
           
           

uitslagen jeugd 1 december 2013 Lengkeekcross

uitslagen Lengkeekcross 1 december 2013                
                       
  1 km meisjes                  
1 Joyce van Welie AV Fortuna 4.14            
2 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.19            
3 Melissa Boutkam Voorne Atletiek 4.32            
4 Zomer Dauthé Voorne Atletiek 4.38            
5 Tessa Giele     4.41            
6 Eileen Oldenburger Voorne Atletiek 4.48            
7 Nathalie Meurs     4.55            
8 Esra de Bruin Voorne Atletiek 5.08            
9 Marlies Waldman Voorne Atletiek 5.11            
10 Felicity Bareman Voorne Atletiek 5.12            
11 Anne Bisschop Voorne Atletiek 5.13            
12 Jasmijn Groen Voorne Atletiek 5.18            
13 Kimberly Meurs     5.18            
14 Ella van Dijk Voorne Atletiek 5.41            
15 Ester Olthuis     5.51            
                       
                       
  1 km jongens                  
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 4.04            
2 Carlo Colle Voorne Atletiek 4.18            
3 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.21            
4 Tim Hasselaar     4.23            
5 David Langbroek     4.29            
6 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.42            
7 Wesley Monster Voorne Atletiek 4.49            
8 Jamall Nobel Voorne Atletiek 4.53            
9 Tijs Manni Voorne Atletiek 4.54            
10 Douwe Goslinga Voorne Atletiek 4.57            
11 Lars vd Band Voorne Atletiek 5.07            
12 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 5.07            
13 Duco Bakker     5.08            
14 Mathijn Westerhout     5.24            
15 Willem Moene Voorne Atletiek 5.38            
16 Nils Emonts Voorne Atletiek 5.47            
                       
                       
  2 km meisjes                  
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 8.57            
2 Kim van 't Verlaat TVS'90   9.20            
3 Suzanne Meurs     9.32            
4 Elsa Moene Voorne Atletiek 10.47            
5 Britt van Klaveren Voorne Atletiek 11.54            
6 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek 11.55            
7 Annemarije Klee Voorne Atletiek 12.15            
                       
  2 km jongens                  
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7.40            
2 Jimmy van Velzen AV Pijnenburg 7.42            
3 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 8.09            
4 Douwe Faasen Voorne Atletiek 8.16            
5 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 8.21            
6 Pim Groen Voorne Atletiek 8.36            
7 Luc Giele   Voorne Atletiek 8.56            
8 Simon van Wageningen Voorne Atletiek 8.57            
9 Luc de Boer Voorne Atletiek 8.57            
10 Sebastiaan Martin Voorne Atletiek 9.31            
11 Niels Westerhout Voorne Atletiek 9.33            
12 Tom Pieters Voorne Atletiek 10.18            
13 Jan-Jelle Valk Voorne Atletiek 10.18            
                       
  zie voor foto's                   
  http://voorneatletiek.nl.picturepush.com/album/331871/p-Kruiningergors-Cross-Jeugd-01-dec-2013.html#  
                       
                       
                       

uitslagen 1e cross competitie 9 november bij PAC Rotterdam

 

Afgelopen zaterdag 9 november 2013 reisde een delegatie van 46 jeugdige atleten van Voorne Atletiek af naar het Hoge Bergse Bos in Bergschenhoek om op en rond de bult ten noorden van de klimtoren van “Outdoor Valley” de eerste wedstrijd van de regio winter crosscompetitie af te werken. Op dit loodzware blubberige parcours moest de bult, met een fors stijgingspercentage minimaal twee tot wel vijf keer worden bedwongen. Dit vraagt kracht, uithoudingsvermogen en techniek. Hieronder vinden jullie de uitslagen.