Uitslagen CD Competitie: 6 nieuwe Clubrecords!

CD Competitie

Afgelopen zaterdag nam Voorne Atletiek deel aan de 2e CD Competitie. Er zijn foto's gemaakt. Deze staan in ons FOTOALBUM. De resultaten per jeugdlid staan hieronder aangegeven. Tevens de resultaten van alle verenigingen in de derde tabblad. De eindstand per team ten opzichte van de overige teams kan men op de volgende LINK vinden.

Er werden heel veel nieuwe PR's neergezet en maar liefst 6 nieuwe clubrecords neergezet: 4 nieuwe en 2 oude werden verbroken. Proficiat met jullie mooie prestaties!

Resultaten per jeugdlid

NAAM CATEGORIE ONDERDEEL PRESTATIE PLAATS      
Marnix van Meggelen JJC 100 m - JJC 13.66 18      
Jorg Ligthart JJC 100 m - JJC 13.82 20      
Nathan van Beugen JJC 100 m - JJC 14.13 22      
Tom Pieters JJC 100 m - JJC 14.26 23 CLUBRECORD VOOR JJD
Ole van der Heiden JJC 100 m - JJC 16.12 26      
Nils Emonts JJC 100 m - JJC 21.23 28      
Jorg Ligthart JJC 100 m Horden - JJC 20.37 17      
Douwe Faasen JJC 100 m Horden - JJC 21.54 21      
Noel van Oord JJC 100 m Horden - JJC 22.13 23 CLUBRECORD VOOR JJD
Luc Giele JJC 100 m Horden - JJC 23.59 25      
Voorne Atletiek JJC 4x100 - JJC 55.74 8      
Voorne Atletiek JJC 4x100 - JJC 1:08.16 10      
Marnix van Meggelen JJC 800 m - JJC 2:24.59 6      
Jorg Ligthart JJC 800 m - JJC 2:29.51 10      
Douwe Faasen JJC 800 m - JJC 2:44.91 18      
Tom Pieters JJC 800 m - JJC 2:57.53 22 CLUBRECORD VOOR JJD
Luc de Boer JJC 800 m - JJC 3:02.07 23      
Noel van Oord JJC 800 m - JJC 3:21.33 24      
Xander Stip JJC Discuswerpen - JJC 19.23 10      
Sebastiaan Martin JJC Discuswerpen - JJC 16.88 16      
Luc de Boer JJC Discuswerpen - JJC 14.62 19      
Olivier Grauss JJC Hoogspringen - JJC 1.45 7      
Dennis Kool JJC Hoogspringen - JJC 1.20 15      
Noel van Oord JJC Hoogspringen - JJC 1.20 17      
Sebastiaan Martin JJC Kogelstoten - JJC 7.64 10      
Luc de Boer JJC Kogelstoten - JJC 6.09 14      
Xander Stip JJC Kogelstoten - JJC 5.95 15      
Nils Emonts JJC Kogelstoten - JJC 3.43 17      
Xander Stip JJC Speerwerpen - JJC 22.32 11      
Luc Giele JJC Speerwerpen - JJC 21.73 12      
Sebastiaan Martin JJC Speerwerpen - JJC 18.12 15      
Ole van der Heiden JJC Speerwerpen - JJC 7.95 17      
Nathan van Beugen JJC Verspringen - JJC 4.57 9      
Olivier Grauss JJC Verspringen - JJC 4.52 10      
Ole van der Heiden JJC Verspringen - JJC 3.35 19      
Dennis Kool JJC Verspringen - JJC 3.28 20      
Simon van Wageningen JJD 1000 m- JJD 3:28.12 10      
Jasper Bol JJD 1000 m- JJD 3:57.29 23      
Kay Kokshoorn JJD 1000 m- JJD 4:00.13 25      
Voorne Atletiek JJD 4x80 - JJD 47.69 8      
Lars Adriaanse JJD 80 m - JJD 10.49 1 clubrecord  
Roderik Cobben JJD 80 m - JJD 11.76 8      
Daan van Haesendonck JJD 80 m - JJD 12.45 17      
Jelle Goslinga JJD 80 m Horden - JJD 14.79 4      
Jochem Hanemaaijer JJD 80 m Horden - JJD 17.20 18      
Jasper Bol JJD 80 m Horden - JJD 18.16 25      
Jelle Goslinga JJD Discuswerpen - JJD 16.90 5      
Daan van Haesendonck JJD Discuswerpen - JJD 8.46 20      
Lars Adriaanse JJD Hoogspringen - JJD 1.50 2      
Jochem Hanemaaijer JJD Hoogspringen - JJD 1.25 12      
Lars Adriaanse JJD Kogelstoten - JJD 11.46 1 clubrecord  
Kay Kokshoorn JJD Kogelstoten - JJD 4.24 25      
Jelle Goslinga JJD Speerwerpen - JJD 27.41 3      
Kay Kokshoorn JJD Speerwerpen - JJD 10.67 21      
Roderik Cobben JJD Verspringen - JJD 4.39 4      
Jochem Hanemaaijer JJD Verspringen - JJD 3.62 12      
Eileen Oldenburger MJC 1000 m - MJC 3:58.94 17      
Rachel Kievit MJC 1000 m - MJC 4:23.75 19      
Voorne Atletiek MJC 4x80 - MJC 51.31 8      
Loes Moene MJC 80 m - MJC 11.93 16      
Rachel Kievit MJC 80 m - MJC 12.98 21 CLUBRECORD VOOR MJD
Keziah Meeuw MJC 80 m - MJC 13.74 22      
Loes Moene MJC 80 m Horden - MJC 15.75 11      
Winny Been MJC Discuswerpen - MJC 10.38 14      
Celine de Goeij MJC Hoogspringen - MJC 1.15 12      
Winny Been MJC Kogelstoten - MJC 5.95 13      
Celine de Goeij MJC Kogelstoten - MJC 5.40 15      
Winny Been MJC Speerwerpen - MJC 11.15 12      
Keziah Meeuw MJC Speerwerpen - MJC 6.67 13      
Loes Moene MJC Verspringen - MJC 4.10 9      
Eileen Oldenburger MJC Verspringen - MJC 3.30 12      
Kirsten van Santen MJD 1000 m - MJD 3:28.78 4      
Suzanne Meurs MJD 1000 m - MJD 3:50.07 14      
Voorne Atletiek MJD 4x60 - MJD 35.95 6      
Maaike Lesuis MJD 60 m - MJD 9.07 6      
Christy Govaerts MJD 60 m - MJD 9.68 17      
Jasmijn Groen MJD 60 m - MJD 9.95 20      
Kirsten van Santen MJD 60 m Horden - MJD 12.42 10      
Maaike Lesuis MJD 60 m Horden - MJD 13.37 18      
Elsa Moene MJD Discuswerpen - MJD 17.68 5      
Suzanne Meurs MJD Discuswerpen - MJD 12.13 14      
Christy Govaerts MJD Hoogspringen - MJD 1.35 6      
Ninke Noordermeer MJD Hoogspringen - MJD 1.25 9      
Elsa Moene MJD Kogelstoten - MJD 7.30 10      
Suzanne Meurs MJD Kogelstoten - MJD 6.34 15      
Elsa Moene MJD Speerwerpen - MJD 16.32 8      
Jasmijn Groen MJD Speerwerpen - MJD 10.59 19      
Ninke Noordermeer MJD Verspringen - MJD 3.49 11      

Resultaten alle verenigingen

NAAM CATEGORIE ONDERDEEL Fortuna 8.70 -0.1m/s 1
Ramsey   Angela JJC 100 m - JJC PAC 11.71 +1.6m/s 1
Sergio   van der Meide JJC 100 m - JJC PAC 11.76 +1.6m/s 2
Niels   Bosch JJC 100 m - JJC PAC 12.16 +1.6m/s 3
Yslain   Verwaal JJC 100 m - JJC PAC 12.23 +1.6m/s 4
Helio   Mota JJC 100 m - JJC RA 12.27 +1.6m/s 5
Stijn   Wanders JJC 100 m - JJC PAC 12.44 +1.6m/s 6
Harpreet   Singh JJC 100 m - JJC Fortuna 12.47 +2.2m/s 7
Cedrych van der Graaf JJC 100 m - JJC Energie 12.65 +2.2m/s 8
Darryl   Schakenbos JJC 100 m - JJC PAC 12.73 +1.2m/s 9
Oguzan   Simsek JJC 100 m - JJC Fortuna 12.85 +0.5m/s 10
Milan   le Bruin JJC 100 m - JJC PAC 13.01 +1.6m/s 11
Dushently   Isenia JJC 100 m - JJC Energie 13.10 +0.5m/s 12
Joris   de Waart JJC 100 m - JJC Energie 13.14 +0.5m/s 13
Monichavoan   Choun JJC 100 m - JJC PAC 13.16 +1.6m/s 14
Tom   Rosing JJC 100 m - JJC Fortuna 13.22 +0.5m/s 15
Valbor-Jaro   Gorré JJC 100 m - JJC PAC 13.28 +1.2m/s 16
Pim   Dorst JJC 100 m - JJC Fortuna 13.55 +2.2m/s 17
Marnix   van Meggelen JJC 100 m - JJC Voorne 13.66 +1.2m/s 18
Tijn   van Dingen JJC 100 m - JJC Fortuna 13.76 +0.5m/s 19
Jorg   Ligthart JJC 100 m - JJC Voorne 13.82 +1.2m/s 20
Janeiro   Day JJC 100 m - JJC RA 13.98 +1.2m/s 21
Nathan   van Beugen JJC 100 m - JJC Voorne 14.13 +1.2m/s 22
Tom   Pieters JJC 100 m - JJC Voorne 14.26 +2.2m/s 23
Kai   Posthoorn JJC 100 m - JJC PAC 14.66 +1.2m/s 24
Jeroen   Spanjersberg JJC 100 m - JJC Fortuna 15.48 +2.2m/s 25
Ole van   der Heiden JJC 100 m - JJC Voorne 16.12 +0.5m/s 26
Bas   Vogel JJC 100 m - JJC PAC 16.83 +0.5m/s 27
Nils   Emonts JJC 100 m - JJC Voorne 21.23 +2.2m/s 28
Ramsey   Angela JJC 100 m Horden - JJC PAC 13.34 +1.9m/s 1
Sergio   van der Meide JJC 100 m Horden - JJC PAC 13.89 +1.9m/s 2
Yslain   Verwaal JJC 100 m Horden - JJC PAC 14.03 +1.9m/s 3
Finnian   van der Steenhoven JJC 100 m Horden - JJC PAC 14.74 +1.9m/s 4
Divano   Burgzorg JJC 100 m Horden - JJC PAC 15.43 +1.9m/s 5
Valbor-Jaro   Gorré JJC 100 m Horden - JJC PAC 15.78 +1.9m/s 6
Wesley   van der Holst JJC 100 m Horden - JJC PAC 16.80 +1.9m/s 7
Jeroen   Poiesz JJC 100 m Horden - JJC PAC 16.92 +1.1m/s 8
Jordi   van der Wal JJC 100 m Horden - JJC PAC 17.72 +1.1m/s 9
Bram   van Dorst JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 18.12 +3.5m/s 10
Tom   Rosing JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 18.27 +3.5m/s 11
Dushently   Isenia JJC 100 m Horden - JJC Energie 18.52 +3.5m/s 12
Oguzan   Simsek JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 19.09 +3.5m/s 13
Janeiro   Day JJC 100 m Horden - JJC RA 19.24 +1.1m/s 14
Ghee   Francisca JJC 100 m Horden - JJC RA 19.28 +0.4m/s 15
Nils   Bebelaar JJC 100 m Horden - JJC RA 19.88 +0.4m/s 16
Jorg   Ligthart JJC 100 m Horden - JJC Voorne 20.37 +1.1m/s 17
Darren   Mikoen JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 20.68 +0.4m/s 18
Arjan   van der Hoff JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 20.81 +0.4m/s 19
Maas   Uilenhoed JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 21.26 +3.5m/s 20
Douwe   Faasen JJC 100 m Horden - JJC Voorne 21.54 +3.5m/s 21
Jeroen   Borgmeijer JJC 100 m Horden - JJC Fortuna 21.60 +0.4m/s 22
Noël   van Oord JJC 100 m Horden - JJC Voorne 22.13 +0.4m/s 23
Bas   Vogel JJC 100 m Horden - JJC PAC 22.17 +1.1m/s 24
Luc   Giele JJC 100 m Horden - JJC Voorne 23.59 +1.1m/s 25
PAC JJC 4x100 - JJC PAC 47.35   1
PAC JJC 4x100 - JJC PAC 47.78   2
Fortuna JJC 4x100 - JJC Fortuna 50.01   3
Rotterdam   Atletiek JJC 4x100 - JJC RA 50.31   4
PAC JJC 4x100 - JJC PAC 52.71   5
CAV   Energie JJC 4x100 - JJC Energie 54.14   6
Fortuna JJC 4x100 - JJC Fortuna 54.48   7
Voorne   Atletiek JJC 4x100 - JJC Voorne 55.74   8
Fortuna JJC 4x100 - JJC Fortuna 55.90   9
Voorne   Atletiek JJC 4x100 - JJC Voorne 1:08.16   10
PAC JJC 4x100 - JJC PAC 1:08.16   11
Max   Polak JJC 800 m - JJC PAC 2:12.20   1
Stan   Jansen JJC 800 m - JJC RA 2:13.33   2
Stijn   Wanders JJC 800 m - JJC PAC 2:16.07   3
Sam   Prein JJC 800 m - JJC PAC 2:16.78   4
Jaap   van Zevenbergen JJC 800 m - JJC Fortuna 2:20.29   5
Marnix   van Meggelen JJC 800 m - JJC Voorne 2:24.59   6
Jort   van der Voorden JJC 800 m - JJC Fortuna 2:25.00   7
Jaimy   Voogt JJC 800 m - JJC Energie 2:25.48   8
Thomas   van Haarlem JJC 800 m - JJC PAC 2:26.91   9
Jorg   Ligthart JJC 800 m - JJC Voorne 2:29.51   10
Arvid   Gog JJC 800 m - JJC Fortuna 2:30.59   11
Boudewijn   Daris JJC 800 m - JJC PAC 2:32.43   12
Nils   Bebelaar JJC 800 m - JJC RA 2:32.45   13
Tygo   Dobber JJC 800 m - JJC PAC 2:32.66   14
Chiel   de Bode JJC 800 m - JJC PAC 2:37.86   15
Maas   Uilenhoed JJC 800 m - JJC Fortuna 2:39.89   16
Olivier   Tan JJC 800 m - JJC PAC 2:43.55   17
Douwe   Faasen JJC 800 m - JJC Voorne 2:44.91   18
Raphael   van de Linde JJC 800 m - JJC RA 2:45.45   19
Kai   Posthoorn JJC 800 m - JJC PAC 2:48.24   20
Chandler   ter Wal JJC 800 m - JJC Fortuna 2:49.27   21
Tom   Pieters JJC 800 m - JJC Voorne 2:57.53   22
Luc de   Boer JJC 800 m - JJC Voorne 3:02.07   23
Noël   van Oord JJC 800 m - JJC Voorne 3:21.33   24
800 m -   JJC JJC 800 m - JJC        
Rafael   Raap JJC Discuswerpen - JJC PAC 39.39   1
Thorben   Bos JJC Discuswerpen - JJC PAC 35.51   2
Jesper   Vrijenhoek JJC Discuswerpen - JJC RA 34.74   3
Quinten   van der Veer JJC Discuswerpen - JJC PAC 29.42   4
Thijmen   Bos JJC Discuswerpen - JJC PAC 27.94   5
Lars   Boertien JJC Discuswerpen - JJC Energie 24.98   6
Jeroen   Poiesz JJC Discuswerpen - JJC PAC 24.15   7
Levi   Verver JJC Discuswerpen - JJC Fortuna 23.12   8
Sep   Louter JJC Discuswerpen - JJC Fortuna 22.60   9
Xander   Stip JJC Discuswerpen - JJC Voorne 19.23   10
Boudewijn   Daris JJC Discuswerpen - JJC PAC 18.81   11
Raphael   van de Linde JJC Discuswerpen - JJC RA 17.99   12
Maas   Uilenhoed JJC Discuswerpen - JJC Fortuna 17.82   13
Jeroen   Borgmeijer JJC Discuswerpen - JJC Fortuna 17.74   14
Chandler   ter Wal JJC Discuswerpen - JJC Fortuna 17.51   15
Sebastiaan   Martin JJC Discuswerpen - JJC Voorne 16.88   16
Duncan   Pelan JJC Discuswerpen - JJC PAC 15.42   17
Olivier   Tan JJC Discuswerpen - JJC PAC 14.69   18
Luc de   Boer JJC Discuswerpen - JJC Voorne 14.62   19
Rafael   Raap JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.95   1
Finnian   van der Steenhoven JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.65   2
Wesley   van der Holst JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.60   3
Stan   Jansen JJC Hoogspringen - JJC RA 1.60   4
Sep   Louter JJC Hoogspringen - JJC Fortuna 1.60   5
Jordi   van der Wal JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.60   6
Olivier   Grauss JJC Hoogspringen - JJC Voorne 1.45   7
Pim   Dorst JJC Hoogspringen - JJC Fortuna 1.40   8
Divano   Burgzorg JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.40   9
Jeroen   Poiesz JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.40   10
Tijn   van Dingen JJC Hoogspringen - JJC Fortuna 1.40   11
Bruno   Oele JJC Hoogspringen - JJC PAC 1.35   12
Joris   de Waart JJC Hoogspringen - JJC Energie 1.35   13
Chandler   ter Wal JJC Hoogspringen - JJC Fortuna 1.35   14
Dennis   Kool JJC Hoogspringen - JJC Voorne     15
Arjan   van der Hoff JJC Hoogspringen - JJC Fortuna     16
Noël   van Oord JJC Hoogspringen - JJC Voorne     17
Quinten   van der Veer JJC Kogelstoten - JJC PAC 11.80   1
Thijmen   Bos JJC Kogelstoten - JJC PAC 10.45   2
Jaap   van Zevenbergen JJC Kogelstoten - JJC Fortuna 10.30   3
Thorben   Bos JJC Kogelstoten - JJC PAC 10.10   4
Marijn   Graafland JJC Kogelstoten - JJC PAC 9.54   5
Devi   Robbemond JJC Kogelstoten - JJC Fortuna 8.73   6
Jesper   Vrijenhoek JJC Kogelstoten - JJC RA 8.27   7
Lars   Boertien JJC Kogelstoten - JJC Energie 8.01   8
Darren   Mikoen JJC Kogelstoten - JJC Fortuna 7.96   9
Sebastiaan   Martin JJC Kogelstoten - JJC Voorne 7.64   10
Duncan   Pelan JJC Kogelstoten - JJC PAC 7.34   11
Levi   Verver JJC Kogelstoten - JJC Fortuna 7.26   12
Boudewijn   Daris JJC Kogelstoten - JJC PAC 7.21   13
Luc de   Boer JJC Kogelstoten - JJC Voorne 6.09   14
Xander   Stip JJC Kogelstoten - JJC Voorne 5.95   15
Bojan   Gorgievski JJC Kogelstoten - JJC PAC 4.40   16
Nils   Emonts JJC Kogelstoten - JJC Voorne 3.43   17
Thorben   Bos JJC Speerwerpen - JJC PAC 43.18   1
Thijmen   Bos JJC Speerwerpen - JJC PAC 36.73   2
Thomas   van Haarlem JJC Speerwerpen - JJC PAC 35.60   3
Marijn   Graafland JJC Speerwerpen - JJC PAC 31.82   4
Lars   Boertien JJC Speerwerpen - JJC Energie 29.40   5
Duncan   Pelan JJC Speerwerpen - JJC PAC 26.02   6
Devi   Robbemond JJC Speerwerpen - JJC Fortuna 25.06   7
Harpreet   Singh JJC Speerwerpen - JJC Fortuna 23.30   8
Jesper   Vrijenhoek JJC Speerwerpen - JJC RA 23.22   9
Sep   Louter JJC Speerwerpen - JJC Fortuna 22.51   10
Xander   Stip JJC Speerwerpen - JJC Voorne 22.32   11
Luc   Giele JJC Speerwerpen - JJC Voorne 21.73   12
Raphael   van de Linde JJC Speerwerpen - JJC RA 20.99   13
Levi   Verver JJC Speerwerpen - JJC Fortuna 20.93   14
Sebastiaan   Martin JJC Speerwerpen - JJC Voorne 18.12   15
Bojan   Gorgievski JJC Speerwerpen - JJC PAC 11.61   16
Ole van   der Heiden JJC Speerwerpen - JJC Voorne 7.95   17
Rafael   Raap JJC Verspringen - JJC PAC 6.35 +0.0m/s 1
Sergio   van der Meide JJC Verspringen - JJC PAC 5.81 +0.0m/s 2
Helio   Mota JJC Verspringen - JJC RA 5.18 +0.0m/s 3
Monichavoan   Choun JJC Verspringen - JJC PAC 5.00 +0.0m/s 4
Jort   van der Voorden JJC Verspringen - JJC Fortuna 4.94 +0.0m/s 5
Cedrych   van der Graaf JJC Verspringen - JJC Energie 4.82 +0.0m/s 6
Milan   le Bruin JJC Verspringen - JJC PAC 4.74 +0.0m/s 7
Ghee   Francisca JJC Verspringen - JJC RA 4.57 +0.0m/s 8
Nathan   van Beugen JJC Verspringen - JJC Voorne 4.57 +0.0m/s 9
Olivier   Grauss JJC Verspringen - JJC Voorne 4.52 +0.0m/s 10
Niels   Bosch JJC Verspringen - JJC PAC 4.50 +0.0m/s 11
Darryl   Schakenbos JJC Verspringen - JJC PAC 4.41 +0.0m/s 12
Jordi   van der Wal JJC Verspringen - JJC PAC 4.38 +0.0m/s 13
Tijn van   Dingen JJC Verspringen - JJC Fortuna 4.32 +0.0m/s 14
Arvid   Gog JJC Verspringen - JJC Fortuna 4.16 +0.0m/s 15
Bram   van Dorst JJC Verspringen - JJC Fortuna 4.07 +0.0m/s 16
Jeroen   Spanjersberg JJC Verspringen - JJC Fortuna 3.79 +0.0m/s 17
Bob   Schildmeijer JJC Verspringen - JJC Energie 3.59 +0.0m/s 18
Ole van   der Heiden JJC Verspringen - JJC Voorne 3.35 +0.0m/s 19
Dennis   Kool JJC Verspringen - JJC Voorne 3.28 +0.0m/s 20
Erik   Stok JJD 1000 m- JJD PAC 3:09.83   1
Saso   Jongen JJD 1000 m- JJD PAC 3:10.80   2
Haico   Boer JJD 1000 m- JJD Energie 3:13.66   3
Tomas   van Wijngaarden JJD 1000 m- JJD RA 3:15.65   4
Pol   Bardet JJD 1000 m- JJD RA 3:17.02   5
Alex   Taal JJD 1000 m- JJD PAC 3:20.00   6
Twan   Vermeer JJD 1000 m- JJD PAC 3:23.09   7
Daniel   van Noordenne JJD 1000 m- JJD Energie 3:23.27   8
Evert   Rosbergen JJD 1000 m- JJD PAC 3:26.96   9
Simon   van Wageningen JJD 1000 m- JJD Voorne 3:28.12   10
Daan   Verlinden JJD 1000 m- JJD Fortuna 3:32.22   11
Thijs   Middendorp JJD 1000 m- JJD Fortuna 3:33.02   12
Max   Verspeek JJD 1000 m- JJD PAC 3:33.60   13
Luuk   Jochems JJD 1000 m- JJD Fortuna 3:35.12   14
Toby   Prohn JJD 1000 m- JJD PAC 3:38.95   15
Robin   Stassen JJD 1000 m- JJD Spark 3:40.95   16
Ruben   Claus JJD 1000 m- JJD PAC 3:42.77   17
Jort   Driel JJD 1000 m- JJD PAC 3:46.40   18
Marijn   van de Waterlaat JJD 1000 m- JJD Spark 3:47.91   19
Dylan   Erwich JJD 1000 m- JJD PAC 3:52.64   20
Keith   Verheij JJD 1000 m- JJD Spark 3:55.56   21
Roan van   Galen JJD 1000 m- JJD RA 3:56.54   22
Jasper   Bol JJD 1000 m- JJD Voorne 3:57.29   23
Jelle   de Haan JJD 1000 m- JJD PAC 3:58.06   24
Kay   Kokshoorn JJD 1000 m- JJD Voorne 4:00.13   25
Jadon   Job JJD 1000 m- JJD PAC 4:01.22   26
Robbie   Dirks JJD 1000 m- JJD Fortuna 4:01.92   27
Mats   Pullen JJD 1000 m- JJD Fortuna 4:07.55   28
Jeroen   Cox JJD 1000 m- JJD Fortuna 4:12.92   29
Jos   Wilschut JJD 1000 m- JJD RA 4:25.95   30
Pepijn   de Vos JJD 1000 m- JJD PAC 4:46.20   31
Jarno   Sparenberg JJD 1000 m- JJD PAC 5:04.00   32
Rotterdam   Atletiek JJD 4x80 - JJD RA 43.76   1
PAC JJD 4x80 - JJD PAC 44.47   2
Fortuna JJD 4x80 - JJD Fortuna 45.49   3
PAC JJD 4x80 - JJD PAC 46.26   4
CAV   Energie JJD 4x80 - JJD Energie 47.27   5
PAC JJD 4x80 - JJD PAC 47.38   6
Fortuna JJD 4x80 - JJD Fortuna 47.66   7
Voorne   Atletiek JJD 4x80 - JJD Voorne 47.69   8
Spark JJD 4x80 - JJD Spark 48.62   9
PAC JJD 4x80 - JJD PAC 50.03   10
Spark JJD 4x80 - JJD Spark 52.14   11
PAC JJD 4x80 - JJD PAC 52.76   12
Rotterdam   Atletiek JJD 4x80 - JJD RA 53.50   13
Martijn   Stok JJD 80 m - JJD Energie 12.63 +1.0m/s 0
Florian   van Engelen JJD 80 m - JJD PAC 12.52 +0.5m/s 0
Kas   Remeeus JJD 80 m - JJD PAC 13.11 +1.0m/s 0
Lars   Adriaanse JJD 80 m - JJD Voorne 10.49 +0.8m/s 1
Giovanni   Homan JJD 80 m - JJD PAC 10.97 +0.8m/s 2
Cameron   Grauwmeijer JJD 80 m - JJD PAC 11.21 +0.1m/s 3
Jesse   Groenenboom JJD 80 m - JJD Fortuna 11.27 +0.8m/s 4
Xavi Mo   Ajok JJD 80 m - JJD Spark 11.33 +0.8m/s 5
Ramond   Nooitmeer JJD 80 m - JJD RA 11.68 +0.1m/s 6
Evert   Rosbergen JJD 80 m - JJD PAC 11.75 +0.8m/s 7
Roderik   Cobben JJD 80 m - JJD Voorne 11.76 +0.5m/s 8
Kevin   Smeele JJD 80 m - JJD Energie 11.83 +1.0m/s 9
Karsten   Duys JJD 80 m - JJD PAC 11.89 +0.8m/s 10
Max   Verspeek JJD 80 m - JJD PAC 12.10 +0.5m/s 11
Kai   Cornelisse JJD 80 m - JJD PAC 12.14 +0.5m/s 12
Thijs   Middendorp JJD 80 m - JJD Fortuna 12.18 +0.5m/s 13
Daan   Verlinden JJD 80 m - JJD Fortuna 12.32 +0.1m/s 14
Alex   Taal JJD 80 m - JJD PAC 12.35 +0.1m/s 15
Sam   Melgert JJD 80 m - JJD Energie 12.43 +0.5m/s 16
Daan   van Haesendonck JJD 80 m - JJD Voorne 12.45 +1.0m/s 17
Pepijn   Geurts JJD 80 m - JJD Fortuna 12.51 +0.1m/s 18
Ties   Maas JJD 80 m - JJD PAC 14.68 +1.0m/s 164
Ivan   Verschelling JJD 80 m - JJD Fortuna 14.52 +1.0m/s 179
Ole   Fiegel JJD 80 m - JJD RA 14.26 +0.5m/s 204
Keith   Verheij JJD 80 m - JJD Spark 13.48 +0.5m/s 285
Siep   van Rooij JJD 80 m - JJD Spark 13.46 +0.5m/s 287
Bennie   Meijer JJD 80 m - JJD PAC 12.83 +0.5m/s 360
Tycho   Bommel JJD 80 m - JJD RA 12.77 +0.5m/s 367
Luc   Verwaal JJD 80 m - JJD PAC 12.72 +0.5m/s 374
80 m -   JJD JJD 80 m - JJD        
Sharif   Omoyele JJD 80 m Horden - JJD RA 13.04 +0.6m/s 1
Giovanni   Homan JJD 80 m Horden - JJD PAC 13.18 +0.6m/s 2
Florian   van der Hoeff JJD 80 m Horden - JJD PAC 14.72 +0.6m/s 3
Jelle   Goslinga JJD 80 m Horden - JJD Voorne 14.79 +1.7m/s 4
Wessel   den Engelse JJD 80 m Horden - JJD PAC 14.97 +0.6m/s 5
Kevin   Smeele JJD 80 m Horden - JJD Energie 15.35 +1.3m/s 6
Tomas   van Wijngaarden JJD 80 m Horden - JJD RA 15.47 +0.6m/s 7
Mark   Heiden JJD 80 m Horden - JJD Energie 15.48 +1.3m/s 8
Ramond   Nooitmeer JJD 80 m Horden - JJD RA 15.61 +0.6m/s 9
Koen   van der Aa JJD 80 m Horden - JJD PAC 15.71 +1.7m/s 10
Xavi Mo   Ajok JJD 80 m Horden - JJD Spark 16.10 +1.3m/s 11
Ruben   Claus JJD 80 m Horden - JJD PAC 16.35 +0.6m/s 12
Jort   Driel JJD 80 m Horden - JJD PAC 16.58 +1.7m/s 13
Twan   Vermeer JJD 80 m Horden - JJD PAC 16.94 +1.7m/s 14
Luuk   Jochems JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 16.96 +1.7m/s 15
Roan   van Galen JJD 80 m Horden - JJD RA 17.11 +0.3m/s 16
Lucas   Kane JJD 80 m Horden - JJD PAC 17.14 +1.3m/s 17
Jochem   Hanemaaijer JJD 80 m Horden - JJD Voorne 17.20 +1.3m/s 18
Ruben t   Hoen JJD 80 m Horden - JJD Spark 17.45 +1.3m/s 19
Bart   van Mourik JJD 80 m Horden - JJD PAC 17.54 +0.3m/s 20
Jesse   Groenenboom JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 17.81 +1.7m/s 21
Thomas   Bakkers JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 17.93 +0.3m/s 22
Darrell   van Swinderen JJD 80 m Horden - JJD Energie 18.06 +1.3m/s 23
Thomas   Bruijs JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 18.16 +0.3m/s 24
Jasper   Bol JJD 80 m Horden - JJD Voorne 18.16 +1.7m/s 25
Niels   Baltesen JJD 80 m Horden - JJD PAC 18.88 +0.3m/s 26
Quirijn   van Gulik JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 19.04 +0.3m/s 27
Jelle de   Haan JJD 80 m Horden - JJD PAC 19.54 +1.3m/s 28
Siep   van Rooij JJD 80 m Horden - JJD Spark 19.59 +1.3m/s 29
Jeroen   Cox JJD 80 m Horden - JJD Fortuna 21.64 +1.3m/s 30
Josha   Kasmir JJD Discuswerpen - JJD PAC 24.62   1
Yanick   Geluk JJD Discuswerpen - JJD RA 22.11   2
Yanick   van der Borght JJD Discuswerpen - JJD Energie 19.22   3
Tim   Graafland JJD Discuswerpen - JJD PAC 17.37   4
Jelle   Goslinga JJD Discuswerpen - JJD Voorne 16.90   5
Luuk   Jochems JJD Discuswerpen - JJD Fortuna 16.83   6
Ardion   Islami JJD Discuswerpen - JJD Spark 16.41   7
Nicolaas   Mosterd JJD Discuswerpen - JJD RA 16.08   8
Sander   Nieuwenhuijse JJD Discuswerpen - JJD PAC 15.48   9
Martijn   Slooff JJD Discuswerpen - JJD Fortuna 15.27   10
Thijs   de Wit JJD Discuswerpen - JJD PAC 14.85   11
Thomas   Bruijs JJD Discuswerpen - JJD Fortuna 13.74   12
Saso   Jongen JJD Discuswerpen - JJD PAC 13.39   13
Ruben   Slierendrecht JJD Discuswerpen - JJD PAC 12.27   14
Darrell   van Swinderen JJD Discuswerpen - JJD Energie 12.02   15
Roy   Belder JJD Discuswerpen - JJD Spark 10.85   16
Niels   Baltesen JJD Discuswerpen - JJD PAC 10.78   17
Pepijn   de Vos JJD Discuswerpen - JJD PAC 10.12   18
Kas   Remeeus JJD Discuswerpen - JJD PAC 9.87   19
Daan   van Haesendonck JJD Discuswerpen - JJD Voorne 8.46   20
Yasper   Zandbergen JJD Discuswerpen - JJD Spark 8.15   21
Alec   Harthoorn JJD Discuswerpen - JJD Fortuna 8.01   22
Jarno   Sparenberg JJD Discuswerpen - JJD PAC 7.81   23
Lucas   Wittekoek JJD Discuswerpen - JJD Fortuna     24
Sharif   Omoyele JJD Hoogspringen - JJD RA 1.55   1
Lars   Adriaanse JJD Hoogspringen - JJD Voorne 1.50   2
Wessel   den Engelse JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.45   3
Martijn   Stok JJD Hoogspringen - JJD Energie 1.40   4
Mark   Heiden JJD Hoogspringen - JJD Energie 1.35   5
Declan   Borst JJD Hoogspringen - JJD Spark 1.35   6
Martijn   Slooff JJD Hoogspringen - JJD Fortuna 1.30   7
Ardjan   Moerman JJD Hoogspringen - JJD Fortuna 1.30   8
Karsten   Duys JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.30   9
Evert   Rosbergen JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.30   10
Kay   Djoehari JJD Hoogspringen - JJD Fortuna 1.25   11
Jochem   Hanemaaijer JJD Hoogspringen - JJD Voorne 1.25   12
Kai   Cornelisse JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.25   13
Thomas   Bakkers JJD Hoogspringen - JJD Fortuna 1.20   14
Niels   Baltesen JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.20   15
Tycho   Bommel JJD Hoogspringen - JJD RA 1.20   16
Roan van   Galen JJD Hoogspringen - JJD RA 1.15   17
Robin   Stassen JJD Hoogspringen - JJD Spark 1.15   18
Ruben   Claus JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.15   19
Tomas   van Wijngaarden JJD Hoogspringen - JJD RA 1.10   20
Yven   van Gelderen JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.05   21
Robbie   Dirks JJD Hoogspringen - JJD Fortuna 1.05   22
Job den   Heijer JJD Hoogspringen - JJD PAC 1.05   23
Luc   Verwaal JJD Hoogspringen - JJD PAC 0.95   24
Alec   Harthoorn JJD Hoogspringen - JJD Fortuna     25
Lars   Adriaanse JJD Kogelstoten - JJD Voorne 11.46   1
Jeffrey   Polak JJD Kogelstoten - JJD RA 8.63   2
Josha   Kasmir JJD Kogelstoten - JJD PAC 8.58   3
Martijn   Borgmeijer JJD Kogelstoten - JJD Fortuna 8.37   4
Yanick   Geluk JJD Kogelstoten - JJD RA 8.27   5
Toby   Prohn JJD Kogelstoten - JJD PAC 7.72   6
Twan   Vermeer JJD Kogelstoten - JJD PAC 7.46   7
Cameron   Grauwmeijer JJD Kogelstoten - JJD PAC 7.16   8
Tijmen   Hermse JJD Kogelstoten - JJD PAC 7.12   9
Davey   Rip JJD Kogelstoten - JJD Energie 6.95   10
Sander   Nieuwenhuijse JJD Kogelstoten - JJD PAC 6.73   11
Ardion   Islami JJD Kogelstoten - JJD Spark 6.62   12
Kay   Djoehari JJD Kogelstoten - JJD Fortuna 6.52   13
Tim   Graafland JJD Kogelstoten - JJD PAC 6.42   14
Mike   den Breejen JJD Kogelstoten - JJD Energie 6.15   15
Pepijn   Geurts JJD Kogelstoten - JJD Fortuna 5.94   16
Rick   van Noort JJD Kogelstoten - JJD Spark 5.72   17
Nicolaas   Mosterd JJD Kogelstoten - JJD RA 5.60   18
Roy   Belder JJD Kogelstoten - JJD Spark 4.86   19
Mats   Pullen JJD Kogelstoten - JJD Fortuna 4.83   20
Ivan   Verschelling JJD Kogelstoten - JJD Fortuna 4.65   21
Ole   Fiegel JJD Kogelstoten - JJD RA 4.49   22
Yasper   Zandbergen JJD Kogelstoten - JJD Spark 4.48   23
Jarno   Sparenberg JJD Kogelstoten - JJD PAC 4.35   24
Kay   Kokshoorn JJD Kogelstoten - JJD Voorne 4.24   25
Jelle   de Haan JJD Kogelstoten - JJD PAC 4.13   26
Josha   Kasmir JJD Speerwerpen - JJD PAC 32.96   1
Yanick   Geluk JJD Speerwerpen - JJD RA 31.44   2
Jelle   Goslinga JJD Speerwerpen - JJD Voorne 27.41   3
Thijs   de Wit JJD Speerwerpen - JJD PAC 24.58   4
Tijmen   Hermse JJD Speerwerpen - JJD PAC 23.97   5
Tim   Graafland JJD Speerwerpen - JJD PAC 23.45   6
Lucas   Kane JJD Speerwerpen - JJD PAC 22.97   7
Yanick   van der Borght JJD Speerwerpen - JJD Energie 20.91   8
Ruben   Slierendrecht JJD Speerwerpen - JJD PAC 20.52   9
Martijn   Slooff JJD Speerwerpen - JJD Fortuna 19.97   10
Sander   Nieuwenhuijse JJD Speerwerpen - JJD PAC 17.81   11
Nicolaas   Mosterd JJD Speerwerpen - JJD RA 17.63   12
Ardjan   Moerman JJD Speerwerpen - JJD Fortuna 16.56   13
Robbie   Dirks JJD Speerwerpen - JJD Fortuna 16.26   14
Keith   Verheij JJD Speerwerpen - JJD Spark 16.01   15
Quirijn   van Gulik JJD Speerwerpen - JJD Fortuna 15.07   16
Bart   van Mourik JJD Speerwerpen - JJD PAC 14.61   17
Ruben t   Hoen JJD Speerwerpen - JJD Spark 14.61   18
Dylan   Erwich JJD Speerwerpen - JJD PAC 13.53   19
Yven   van Gelderen JJD Speerwerpen - JJD PAC 12.55   20
Kay   Kokshoorn JJD Speerwerpen - JJD Voorne 10.67   21
Marijn   van de Waterlaat JJD Speerwerpen - JJD Spark 10.00   22
Jeroen   Cox JJD Speerwerpen - JJD Fortuna 9.76   23
Tristan   Hoenselaar JJD Speerwerpen - JJD Energie 9.16   24
Declan   Borst JJD Verspringen - JJD Spark 4.58 +0.5m/s 1
Mark   Heiden JJD Verspringen - JJD Energie 4.49 +1.0m/s 2
Erik   Stok JJD Verspringen - JJD PAC 4.44 -0.5m/s 3
Roderik   Cobben JJD Verspringen - JJD Voorne 4.39 -0.4m/s 4
Martijn   Borgmeijer JJD Verspringen - JJD Fortuna 4.24 +1.0m/s 5
Pol   Bardet JJD Verspringen - JJD RA 4.18 +0.5m/s 6
Florian   van der Hoeff JJD Verspringen - JJD PAC 4.15 +1.5m/s 7
Karsten   Duys JJD Verspringen - JJD PAC 3.86 +0.8m/s 8
Luc   Verwaal JJD Verspringen - JJD PAC 3.80 -0.6m/s 9
Daniel   van Noordenne JJD Verspringen - JJD Energie 3.79 +1.0m/s 10
Florian   van Engelen JJD Verspringen - JJD PAC 3.75 -0.6m/s 11
Jochem   Hanemaaijer JJD Verspringen - JJD Voorne 3.62 -0.6m/s 12
Mats   Pullen JJD Verspringen - JJD Fortuna 3.61 +1.0m/s 13
Jadon   Job JJD Verspringen - JJD PAC 3.58 +0.1m/s 14
Quirijn   van Gulik JJD Verspringen - JJD Fortuna 3.46 +0.8m/s 15
Rick   van Noort JJD Verspringen - JJD Spark 3.42 +0.4m/s 16
Pepijn   Geurts JJD Verspringen - JJD Fortuna 3.40 +0.1m/s 17
Ot   Combee JJD Verspringen - JJD RA 3.35 +0.4m/s 18
Koen   van der Aa JJD Verspringen - JJD PAC 3.32 -0.4m/s 19
Toby   Prohn JJD Verspringen - JJD PAC 3.30 -0.1m/s 20
Jos   Wilschut JJD Verspringen - JJD RA 3.25 -0.5m/s 21
Ivan   Verschelling JJD Verspringen - JJD Fortuna 3.06 -0.1m/s 22
Bennie   Meijer JJD Verspringen - JJD PAC 2.82 +0.2m/s 23
Ties   Maas JJD Verspringen - JJD PAC 2.75 +0.0m/s 24
Alec   Harthoorn JJD Verspringen - JJD Fortuna 1.92 +0.6m/s 25
Diane   van Es MJC 1000 m - MJC PAC 2:55.74   1
Shurianty   Mathilda MJC 1000 m - MJC Energie 2:59.77   2
Silke   Brakkee MJC 1000 m - MJC PAC 3:12.34   3
Yosta   de Stigter MJC 1000 m - MJC Energie 3:14.48   4
Selina   van de Meerakker MJC 1000 m - MJC PAC 3:22.11   5
Jasmijn   van Iersel MJC 1000 m - MJC PAC 3:22.13   6
Sanne   van Beek MJC 1000 m - MJC PAC 3:33.26   7
Maud   Blokzijl MJC 1000 m - MJC Energie 3:33.32   8
Elise   Mom MJC 1000 m - MJC Spark 3:37.76   9
Hannah   den Engelse MJC 1000 m - MJC PAC 3:37.82   10
Julia   Verhagen MJC 1000 m - MJC PAC 3:41.32   11
Misha   Hollaar MJC 1000 m - MJC Fortuna 3:42.61   12
Gabriëlla   Dirks MJC 1000 m - MJC Spark 3:44.97   13
Aranka   Schwarcz MJC 1000 m - MJC RA 3:46.70   14
Fadila   Wijsman MJC 1000 m - MJC PAC 3:48.39   15
Terra   Jonathans MJC 1000 m - MJC RA 3:51.95   16
Eileen   Oldenburger MJC 1000 m - MJC Voorne 3:58.94   17
Maheleet   Westenberg MJC 1000 m - MJC PAC 4:10.30   18
Rachel   Kievit MJC 1000 m - MJC Voorne 4:23.75   19
PAC MJC 4x80 - MJC PAC 41.67   1
CAV   Energie MJC 4x80 - MJC Energie 42.11   2
Spark MJC 4x80 - MJC Spark 42.69   3
PAC MJC 4x80 - MJC PAC 44.49   4
Rotterdam   Atletiek MJC 4x80 - MJC RA 44.85   5
PAC MJC 4x80 - MJC PAC 45.22   6
Fortuna MJC 4x80 - MJC Fortuna 46.14   7
Voorne   Atletiek MJC 4x80 - MJC Voorne 51.31   8
Naomi   de Cloe MJC 80 m - MJC Spark 10.55 +3.0m/s 1
Fenna   Klapwijk MJC 80 m - MJC PAC 10.61 +3.0m/s 2
Shurianty   Mathilda MJC 80 m - MJC Energie 10.67 +1.1m/s 3
Robin   Hassing MJC 80 m - MJC Fortuna 10.81 +1.1m/s 4
Nicole   Etman MJC 80 m - MJC PAC 10.97 +3.0m/s 5
Janaisa   Baah MJC 80 m - MJC PAC 11.10 +1.1m/s 6
Jaleesa   Seedorf MJC 80 m - MJC RA 11.14 +1.1m/s 7
Fleur   van Dijk MJC 80 m - MJC PAC 11.30 +3.0m/s 8
Maxine   Lopes MJC 80 m - MJC PAC 11.32 +1.1m/s 9
Naomi   de Rooij MJC 80 m - MJC Energie 11.43 +1.1m/s 10
Camille   van de Brug MJC 80 m - MJC PAC 11.45 +3.0m/s 11
Romea   Schröder MJC 80 m - MJC PAC 11.47 +3.0m/s 12
Anne   Wassink MJC 80 m - MJC Spark 11.55 +1.1m/s 13
Cherrel   Siberie MJC 80 m - MJC RA 11.66 +3.0m/s 14
Emma   Rijsdijk MJC 80 m - MJC PAC 11.79 +3.0m/s 15
Loes   Moene MJC 80 m - MJC Voorne 11.93 +1.1m/s 16
Susanna   van Grinsven MJC 80 m - MJC PAC 12.00 +1.1m/s 17
Jade   Dubbeld MJC 80 m - MJC Spark 12.16 +1.1m/s 18
Sofia   Ataie MJC 80 m - MJC Fortuna 12.20 +1.1m/s 19
Terra   Jonathans MJC 80 m - MJC RA 12.21 +1.1m/s 20
Rachel   Kievit MJC 80 m - MJC Voorne 12.98 +1.1m/s 21
Keziah   Meeuw MJC 80 m - MJC Voorne 13.74 +1.1m/s 22
Fenna   Klapwijk MJC 80 m Horden - MJC PAC 12.83 +0.8m/s 1
Naomi   de Cloe MJC 80 m Horden - MJC Spark 13.12 +1.7m/s 2
Gabrielle   Opmeer MJC 80 m Horden - MJC PAC 13.43 +0.8m/s 3
Camille   van de Brug MJC 80 m Horden - MJC PAC 13.67 +0.8m/s 4
Fleur   van Dijk MJC 80 m Horden - MJC PAC 13.84 +0.8m/s 5
Janaisa   Baah MJC 80 m Horden - MJC PAC 14.04 +1.4m/s 6
Emma   Rijsdijk MJC 80 m Horden - MJC PAC 14.12 +0.8m/s 7
Susanna   van Grinsven MJC 80 m Horden - MJC PAC 14.85 +0.8m/s 8
Hannah   den Engelse MJC 80 m Horden - MJC PAC 15.14 +1.7m/s 9
Sofia   Ataie MJC 80 m Horden - MJC Fortuna 15.51 +1.4m/s 10
Loes   Moene MJC 80 m Horden - MJC Voorne 15.75 +1.7m/s 11
Cherrel   Siberie MJC 80 m Horden - MJC RA 16.28 +1.4m/s 12
Jaleesa   Seedorf MJC 80 m Horden - MJC RA 16.47 +1.4m/s 13
Fadila   Wijsman MJC 80 m Horden - MJC PAC 17.27 +1.4m/s 14
Famke   Kooreman MJC 80 m Horden - MJC Energie 17.28 +1.4m/s 15
Elmira   van Zuijdam MJC 80 m Horden - MJC RA 17.38 +1.7m/s 16
Enid   Duut MJC Discuswerpen - MJC PAC 38.28   1
Gabrielle   Opmeer MJC Discuswerpen - MJC PAC 21.80   2
Lois   Stokkers MJC Discuswerpen - MJC Energie 21.63   3
Floor   Leijen MJC Discuswerpen - MJC Spark 20.48   4
Jamila   Kerkmeester MJC Discuswerpen - MJC PAC 19.63   5
Selina   van de Meerakker MJC Discuswerpen - MJC PAC 18.69   6
Anna   van Aart MJC Discuswerpen - MJC PAC 18.32   7
Elmira   van Zuijdam MJC Discuswerpen - MJC RA 17.62   8
Yosta de   Stigter MJC Discuswerpen - MJC Energie 17.39   9
Femke   Slooff MJC Discuswerpen - MJC Fortuna 17.33   10
Sem   Dreier Gligoor MJC Discuswerpen - MJC Spark 16.37   11
Eda   Kaya MJC Discuswerpen - MJC PAC 11.43   12
Aranka   Schwarcz MJC Discuswerpen - MJC RA 11.13   13
Winny   Been MJC Discuswerpen - MJC Voorne 10.38   14
Nicole   Etman MJC Hoogspringen - MJC PAC 1.60   1
Stella   Bolderheij MJC Hoogspringen - MJC RA 1.45   2
Maud   Blokzijl MJC Hoogspringen - MJC Energie 1.40   3
Amber   Hermse MJC Hoogspringen - MJC PAC 1.40   4
Kana   Tatsumi MJC Hoogspringen - MJC PAC 1.35   5
Gabrielle   Opmeer MJC Hoogspringen - MJC PAC 1.35   6
Sanne   Roordink MJC Hoogspringen - MJC PAC 1.30   7
Manon   Kraan MJC Hoogspringen - MJC Spark 1.30   8
Sem   Dreier Gligoor MJC Hoogspringen - MJC Spark 1.30   9
Femke   Slooff MJC Hoogspringen - MJC Fortuna 1.25   10
Famke   Kooreman MJC Hoogspringen - MJC Energie 1.15   11
Celine   de Goeij MJC Hoogspringen - MJC Voorne 1.15   12
Enid   Duut MJC Kogelstoten - MJC PAC 12.61   1
Hilmar   Duut MJC Kogelstoten - MJC PAC 10.64   2
Robin   Hassing MJC Kogelstoten - MJC Fortuna 10.45   3
Misha   Hollaar MJC Kogelstoten - MJC Fortuna 10.01   4
Manon   Kraan MJC Kogelstoten - MJC Spark 9.41   5
Inas   Chahid MJC Kogelstoten - MJC PAC 8.82   6
Lois   Stokkers MJC Kogelstoten - MJC Energie 8.66   7
Judeska   Sheppard MJC Kogelstoten - MJC RA 8.54   8
Floor   Leijen MJC Kogelstoten - MJC Spark 7.93   9
Jamila   Kerkmeester MJC Kogelstoten - MJC PAC 7.71   10
Anna   van Aart MJC Kogelstoten - MJC PAC 7.27   11
Aranka   Schwarcz MJC Kogelstoten - MJC RA 6.55   12
Winny   Been MJC Kogelstoten - MJC Voorne 5.95   13
Isabel   de Groot MJC Kogelstoten - MJC PAC 5.71   14
Celine   de Goeij MJC Kogelstoten - MJC Voorne 5.40   15
Jade   Dubbeld MJC Speerwerpen - MJC Spark 34.96   1
Robin   Hassing MJC Speerwerpen - MJC Fortuna 30.49   2
Camille   van de Brug MJC Speerwerpen - MJC PAC 30.47   3
Enid   Duut MJC Speerwerpen - MJC PAC 29.16   4
Elmira   van Zuijdam MJC Speerwerpen - MJC RA 23.12   5
Anna   van Aart MJC Speerwerpen - MJC PAC 20.88   6
Amber   Hermse MJC Speerwerpen - MJC PAC 19.41   7
Eda   Kaya MJC Speerwerpen - MJC PAC 18.28   8
Jamila   Kerkmeester MJC Speerwerpen - MJC PAC 17.35   9
Yosta   de Stigter MJC Speerwerpen - MJC Energie 14.79   10
Elise   Mom MJC Speerwerpen - MJC Spark 12.84   11
Winny   Been MJC Speerwerpen - MJC Voorne 11.15   12
Keziah   Meeuw MJC Speerwerpen - MJC Voorne 6.67   13
Stella   Bolderheij MJC Verspringen - MJC RA 4.88 +0.2m/s 1
Hilmar   Duut MJC Verspringen - MJC PAC 4.76 -0.6m/s 2
Judeska   Sheppard MJC Verspringen - MJC RA 4.50 -0.1m/s 3
Romea   Schröder MJC Verspringen - MJC PAC 4.49 +0.7m/s 4
Inas   Chahid MJC Verspringen - MJC PAC 4.38 +0.9m/s 5
Jasmijn   van Iersel MJC Verspringen - MJC PAC 4.22 +0.2m/s 6
Gabriëlla   Dirks MJC Verspringen - MJC Spark 4.20 -0.6m/s 7
Famke   Kooreman MJC Verspringen - MJC Energie 4.13 +1.2m/s 8
Loes   Moene MJC Verspringen - MJC Voorne 4.10 +0.2m/s 9
Naomi   de Rooij MJC Verspringen - MJC Energie 4.08 +1.1m/s 10
Kana   Tatsumi MJC Verspringen - MJC PAC 3.61 +0.7m/s 11
Eileen   Oldenburger MJC Verspringen - MJC Voorne 3.30 -0.7m/s 12
Fadila   Wijsman MJC Verspringen - MJC PAC 3.21 +0.7m/s 13
Hannah   Fokkema MJC Verspringen - MJC Fortuna 2.57 -0.2m/s 14
Vina   Kruithof MJD 1000 m - MJD RA 3:22.96   1
Rima   Bouazzaoui MJD 1000 m - MJD RA 3:23.52   2
Jetske   Mooldijk MJD 1000 m - MJD PAC 3:23.66   3
Kirsten   van Santen MJD 1000 m - MJD Voorne 3:28.78   4
Femke   Noordam MJD 1000 m - MJD Fortuna 3:28.79   5
Jennifer   Weijers MJD 1000 m - MJD Energie 3:33.62   6
Manon   Kool MJD 1000 m - MJD RA 3:36.06   7
Eline   Nugteren MJD 1000 m - MJD PAC 3:36.44   8
Estrella   Both MJD 1000 m - MJD Spark 3:36.50   9
Maria   Volk MJD 1000 m - MJD PAC 3:41.41   10
Janna   van Zevenbergen MJD 1000 m - MJD Fortuna 3:42.54   11
Malizia   Beekman MJD 1000 m - MJD PAC 3:48.39   12
Desiree   van Doorn MJD 1000 m - MJD Spark 3:48.86   13
Suzanne   Meurs MJD 1000 m - MJD Voorne 3:50.07   14
Ilvia   Hederik MJD 1000 m - MJD Energie 3:50.09   15
Tess   Baltesen MJD 1000 m - MJD PAC 3:50.56   16
Joyce   Verhezen MJD 1000 m - MJD Fortuna 3:53.90   17
Jemima   de Jonge MJD 1000 m - MJD PAC 3:56.81   18
Femke   Bultema MJD 1000 m - MJD Spark 4:00.26   19
Zeste   Mous MJD 1000 m - MJD PAC 4:02.32   20
Simone   Birkenhager MJD 1000 m - MJD PAC 4:07.09   21
Floor   van der Niet MJD 1000 m - MJD PAC 4:09.03   22
Laura   Rongen MJD 1000 m - MJD Energie 4:13.39   23
Brecht   den Engelse MJD 1000 m - MJD PAC 4:15.26   24
Marieke   de Vette MJD 1000 m - MJD Fortuna 4:16.48   25
Rochella   Jansen MJD 1000 m - MJD PAC 4:18.26   26
Amber   Dubbeld MJD 1000 m - MJD Spark 4:27.89   27
Rotterdam   Atletiek MJD 4x60 - MJD RA 33.25   1
Fortuna MJD 4x60 - MJD Fortuna 33.65   2
PAC MJD 4x60 - MJD PAC 33.73   3
CAV   Energie MJD 4x60 - MJD Energie 34.32   4
Spark MJD 4x60 - MJD Spark 34.33   5
Voorne   Atletiek MJD 4x60 - MJD Voorne 35.95   6
Spark MJD 4x60 - MJD Spark 37.22   7
PAC MJD 4x60 - MJD PAC 38.06   8
Fortuna MJD 4x60 - MJD Fortuna 38.43   9
PAC MJD 4x60 - MJD PAC 38.72   10
PAC MJD 4x60 - MJD PAC 39.83   11
Bowie   Merien MJD 60 m - MJD Energie 8.94 +0.4m/s 2
Sophie   Kunst MJD 60 m - MJD Fortuna 8.99 -0.1m/s 3
Maria   Volk MJD 60 m - MJD PAC 9.01 +0.1m/s 4
Dominique   Plaisier MJD 60 m - MJD RA 9.05 -0.1m/s 5
Maaike   Lesuis MJD 60 m - MJD Voorne 9.07 +0.1m/s 6
Maaike   Bukman MJD 60 m - MJD PAC 9.20 -0.1m/s 7
Annemarie   Malais MJD 60 m - MJD PAC 9.22 +0.1m/s 8
Nova   Brouns MJD 60 m - MJD RA 9.26 -0.1m/s 9
Vina   Kruithof MJD 60 m - MJD RA 9.35 -0.1m/s 10
Eileen   Rijndorp MJD 60 m - MJD Spark 9.37 -0.1m/s 11
Julia   van Kints MJD 60 m - MJD Spark 9.42 +0.1m/s 12
Jetske   Mooldijk MJD 60 m - MJD PAC 9.44 -0.1m/s 13
Mara   Gog MJD 60 m - MJD Fortuna 9.45 +0.1m/s 14
Lotte   de Visser MJD 60 m - MJD Energie 9.49 +0.4m/s 15
Desiree   van Doorn MJD 60 m - MJD Spark 9.53 +0.1m/s 16
Christy   Govaerts MJD 60 m - MJD Voorne 9.68 +0.4m/s 17
Romy   Singewald MJD 60 m - MJD Energie 9.88 +0.4m/s 18
Noa-Jessie   van Galen MJD 60 m - MJD PAC 9.94 +1.5m/s 19
Jasmijn   Groen MJD 60 m - MJD Voorne 9.95 +0.1m/s 20
Chloe   Kuhn MJD 60 m - MJD PAC 10.01 +0.1m/s 21
Rochella   Jansen MJD 60 m - MJD PAC 10.06 +1.5m/s 22
Joyce   Verhezen MJD 60 m - MJD Fortuna 10.17 +1.5m/s 23
Nora-Luca   Soree MJD 60 m - MJD PAC 10.24 +1.5m/s 24
Megan   van Eijl MJD 60 m - MJD Spark 10.26 +1.5m/s 25
Maureen   van de Brug MJD 60 m - MJD PAC 10.27 +1.5m/s 26
Sofie   van Engelen MJD 60 m - MJD PAC 10.60 +0.4m/s 27
Finette   van der Meer MJD 60 m - MJD Fortuna 10.89 +1.5m/s 28
Famke   Wakkerman MJD 60 m - MJD PAC 11.03 +0.4m/s 29
Aisling   Murphy MJD 60 m - MJD Fortuna 11.36 +0.4m/s 30
Bridget   Janssen MJD 60 m Horden - MJD PAC 10.16 +1.0m/s 1
Zoe   Sedney MJD 60 m Horden - MJD Energie 11.03 +1.9m/s 2
Jemima   de Jonge MJD 60 m Horden - MJD PAC 11.39 +1.0m/s 3
Jetske   Mooldijk MJD 60 m Horden - MJD PAC 11.58 +1.0m/s 4
Manon   Kool MJD 60 m Horden - MJD RA 11.79 +1.0m/s 5
Lara   van Rooijen MJD 60 m Horden - MJD Fortuna 11.93 +1.0m/s 6
Nova   Brouns MJD 60 m Horden - MJD RA 11.99 +2.2m/s 7
Evi   Verdonkschot MJD 60 m Horden - MJD Spark 12.09 +1.0m/s 8
Kahlan   Geluk MJD 60 m Horden - MJD RA 12.39 +1.0m/s 9
Kirsten   van Santen MJD 60 m Horden - MJD Voorne 12.42 +2.2m/s 10
Eileen   Rijndorp MJD 60 m Horden - MJD Spark 12.44 +1.0m/s 11
Ronize   Bijnaar MJD 60 m Horden - MJD Spark 13.06 +2.2m/s 12
Anisha   van Loon MJD 60 m Horden - MJD Fortuna 13.11 +0.0m/s 13
Amber   Aarssen MJD 60 m Horden - MJD Fortuna 13.12 +2.2m/s 14
Lotte   de Visser MJD 60 m Horden - MJD Energie 13.18 +1.9m/s 15
Zeste   Mous MJD 60 m Horden - MJD PAC 13.20 +0.0m/s 16
Tess   Baltesen MJD 60 m Horden - MJD PAC 13.35 +1.9m/s 17
Maaike   Lesuis MJD 60 m Horden - MJD Voorne 13.37 +2.2m/s 18
Eline   Nugteren MJD 60 m Horden - MJD PAC 13.43 +2.2m/s 19
Chloe   Kuhn MJD 60 m Horden - MJD PAC 13.75 +1.9m/s 20
Isa   Sporken MJD 60 m Horden - MJD Fortuna 13.94 +0.0m/s 21
Maureen   van de Brug MJD 60 m Horden - MJD PAC 14.11 +2.2m/s 22
Rayael   van Meygaarden MJD 60 m Horden - MJD PAC 14.12 +1.9m/s 23
Rachelle   Smit MJD 60 m Horden - MJD Spark 14.34 +0.0m/s 24
Corinda   den Hartog MJD 60 m Horden - MJD Energie 14.48 +1.9m/s 25
Megan   van Eijl MJD 60 m Horden - MJD Spark 14.49 +0.0m/s 26
Jitske   Kraaijenga MJD 60 m Horden - MJD PAC 14.50 +1.9m/s 27
Amaia   Moore MJD 60 m Horden - MJD PAC 15.14 +0.0m/s 28
Joska   Hartkamp MJD 60 m Horden - MJD Fortuna 15.40 +0.0m/s 29
Kahlan   Geluk MJD Discuswerpen - MJD RA 32.82   1
Alida   van Daalen MJD Discuswerpen - MJD PAC 26.47   2
Jitske   Weersma MJD Discuswerpen - MJD Spark 20.18   3
Noa   Meijboom MJD Discuswerpen - MJD Spark 17.87   4
Elsa   Moene MJD Discuswerpen - MJD Voorne 17.68   5
Sylvie   Heshof MJD Discuswerpen - MJD Energie 16.83   6
Feyi   van den Elshout MJD Discuswerpen - MJD PAC 16.28   7
Tamar   van den Berg MJD Discuswerpen - MJD Fortuna 14.42   8
Alexandra   Govaart MJD Discuswerpen - MJD Fortuna 13.45   9
Finette   van der Meer MJD Discuswerpen - MJD Fortuna 13.45   10
Corinda   den Hartog MJD Discuswerpen - MJD Energie 13.39   11
Isa   Sporken MJD Discuswerpen - MJD Fortuna 13.22   12
Estrella   Both MJD Discuswerpen - MJD Spark 12.81   13
Suzanne   Meurs MJD Discuswerpen - MJD Voorne 12.13   14
Nora-Luca   Soree MJD Discuswerpen - MJD PAC 12.07   15
Isis   Huppertz MJD Discuswerpen - MJD PAC 11.54   16
Nada   Elsinga MJD Discuswerpen - MJD PAC 10.52   17
Kiira   Kans MJD Discuswerpen - MJD PAC 9.69   18
Sophie   Hunter MJD Discuswerpen - MJD PAC 9.66   19
Ezrin   Ozcan MJD Discuswerpen - MJD PAC 9.31   20
Amber   Dubbeld MJD Discuswerpen - MJD Spark 9.03   21
Bridget   Janssen MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.55   1
Valéria   Montijn MJD Hoogspringen - MJD Energie 1.45   2
Evi   Verdonkschot MJD Hoogspringen - MJD Spark 1.45   3
Amber   Nederlof MJD Hoogspringen - MJD RA 1.40   4
Lara   van Rooijen MJD Hoogspringen - MJD Fortuna 1.35   5
Christy   Govaerts MJD Hoogspringen - MJD Voorne 1.35   6
Jessica   van Genderen MJD Hoogspringen - MJD Spark 1.30   7
Cathalin   Hamelink MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.30   8
Ninke   Noordermeer MJD Hoogspringen - MJD Voorne 1.25   9
Romy   Seher MJD Hoogspringen - MJD Energie 1.25   10
Nora-Luca   Soree MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.20   11
Amber   Aarssen MJD Hoogspringen - MJD Fortuna 1.15   12
Mara   Gog MJD Hoogspringen - MJD Fortuna 1.15   13
Femke   Bultema MJD Hoogspringen - MJD Spark 1.15   14
Rayael   van Meygaarden MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.10   15
Alexandra   Govaart MJD Hoogspringen - MJD Fortuna 1.10   16
Noa-Jessie   van Galen MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.10   17
Amaia   Moore MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.05   18
Sofie   van Engelen MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.05   19
Famke   Wakkerman MJD Hoogspringen - MJD PAC 1.00   20
Kahlan   Geluk MJD Kogelstoten - MJD RA 12.72   1
Alida   van Daalen MJD Kogelstoten - MJD PAC 12.21   2
Bowie   Merien MJD Kogelstoten - MJD Energie 9.80   3
Sophie   Kunst MJD Kogelstoten - MJD Fortuna 9.34   4
Feyi   van den Elshout MJD Kogelstoten - MJD PAC 8.90   5
Fabienne   de Cloe MJD Kogelstoten - MJD Spark 8.68   6
Noa   Meijboom MJD Kogelstoten - MJD Spark 8.67   7
Jitske   Weersma MJD Kogelstoten - MJD Spark 8.48   8
Rima   Bouazzaoui MJD Kogelstoten - MJD RA 8.23   9
Elsa   Moene MJD Kogelstoten - MJD Voorne 7.30   10
Joyce   Verhezen MJD Kogelstoten - MJD Fortuna 7.26   11
Sylvie   Heshof MJD Kogelstoten - MJD Energie 7.10   12
Simone   Birkenhager MJD Kogelstoten - MJD PAC 6.55   13
Isa   Sporken MJD Kogelstoten - MJD Fortuna 6.41   14
Suzanne   Meurs MJD Kogelstoten - MJD Voorne 6.34   15
Isis   Huppertz MJD Kogelstoten - MJD PAC 6.08   16
Aisling   Murphy MJD Kogelstoten - MJD Fortuna 5.62   17
Floor   van der Niet MJD Kogelstoten - MJD PAC 5.27   18
Kiira   Kans MJD Kogelstoten - MJD PAC 5.26   19
Ezrin   Ozcan MJD Kogelstoten - MJD PAC 4.78   20
Nada   Elsinga MJD Kogelstoten - MJD PAC 3.76   21
Lara   van Rooijen MJD Speerwerpen - MJD Fortuna 30.35   1
Bridget   Janssen MJD Speerwerpen - MJD PAC 28.94   2
Dominique   Plaisier MJD Speerwerpen - MJD RA 25.64   3
Jessica   van Genderen MJD Speerwerpen - MJD Spark 22.52   4
Jitske   Weersma MJD Speerwerpen - MJD Spark 21.88   5
Bowie   Merien MJD Speerwerpen - MJD Energie 21.19   6
Rima   Bouazzaoui MJD Speerwerpen - MJD RA 19.35   7
Elsa   Moene MJD Speerwerpen - MJD Voorne 16.32   8
Anne-Roos   Bergwerff MJD Speerwerpen - MJD PAC 14.43   9
Femke   Noordam MJD Speerwerpen - MJD Fortuna 14.12   10
Estrella   Both MJD Speerwerpen - MJD Spark 13.76   11
Alida   van Daalen MJD Speerwerpen - MJD PAC 12.97   12
Amber   Dubbeld MJD Speerwerpen - MJD Spark 12.69   13
Sylvie   Heshof MJD Speerwerpen - MJD Energie 12.35   14
Finette   van der Meer MJD Speerwerpen - MJD Fortuna 12.05   15
Kiira   Kans MJD Speerwerpen - MJD PAC 11.98   16
Marieke   de Vette MJD Speerwerpen - MJD Fortuna 11.50   17
Isis   Huppertz MJD Speerwerpen - MJD PAC 11.16   18
Jasmijn   Groen MJD Speerwerpen - MJD Voorne 10.59   19
Sophie   Hunter MJD Speerwerpen - MJD PAC 9.30   20
Ezrin   Ozcan MJD Speerwerpen - MJD PAC 8.66   21
Jitske   Kraaijenga MJD Speerwerpen - MJD PAC 7.73   22
Amber   Nederlof MJD Verspringen - MJD RA 4.63 +0.0m/s 1
Zoe   Sedney MJD Verspringen - MJD Energie 4.34 +0.0m/s 2
Cathalin   Hamelink MJD Verspringen - MJD PAC 4.27 +0.0m/s 3
Fabienne   de Cloe MJD Verspringen - MJD Spark 4.25 +0.0m/s 4
Tamar   van den Berg MJD Verspringen - MJD Fortuna 3.87 +0.0m/s 5
Ronize   Bijnaar MJD Verspringen - MJD Spark 3.85 +0.0m/s 6
Maaike   Bukman MJD Verspringen - MJD PAC 3.83 +0.0m/s 7
Nova   Brouns MJD Verspringen - MJD RA 3.75 +0.0m/s 8
Rachelle   Smit MJD Verspringen - MJD Spark 3.70 +0.0m/s 9
Anisha   van Loon MJD Verspringen - MJD Fortuna 3.58 +0.0m/s 10
Ninke   Noordermeer MJD Verspringen - MJD Voorne 3.49 +0.0m/s 11
Annemarie   Malais MJD Verspringen - MJD PAC 3.46 +0.0m/s 12
Simone   Birkenhager MJD Verspringen - MJD PAC 3.37 +0.0m/s 13
Femke   Bultema MJD Verspringen - MJD Spark 3.12 +0.0m/s 14
Noa-Jessie   van Galen MJD Verspringen - MJD PAC 3.08 +0.0m/s 15
Romy   Singewald MJD Verspringen - MJD Energie 3.05 +0.0m/s 16
Famke   Wakkerman MJD Verspringen - MJD PAC 2.86 +0.0m/s 17
Aisling   Murphy MJD Verspringen - MJD Fortuna 2.76 +0.0m/s 18
Joska   Hartkamp MJD Verspringen - MJD Fortuna 2.73 +0.0m/s 19
Anne-Roos   Bergwerff MJD Verspringen - MJD PAC 2.71 +0.0m/s 20
Sofie   van Engelen MJD Verspringen - MJD PAC 2.70 +0.0m/s 21

 

 

UITSLAGEN 2e Pupillen Competitie 17 Mei - Spark

Belangrijke informatie 2e Pupillen Competitie - 17 Mei 2014

Hallo allemaal,

Zaterdag 17 Mei is het dan eindelijk weer zo ver. De tweede pupillencompetitie, ditmaal in Spijkenisse bij AV Spark.We gaan er samen weer een leuke en sportieve dag van maken.

 

Verzamelplek:

We zullen net als de eerste wedstrijd met elkaar een plek langs de baan zoeken, waar we allemaal kunnen verblijven. Je zult ons vast wel zien zitten. De vlag van Voorne Atletiek gaat mee, dus als het goed is, kun je die niet missen.

 

Aanmelden en gezamenlijke warming-up:

De startnummers liggen klaar bij de verzamelplek. Let op: na de wedstrijd lever je deze bij je trainer weer in!

 

Het inlopen vooraf doen we gezamenlijk!

Voor de A pupillen om half 10

Voor de B en C pupillen om half 12.

Voor de Mini pupillen om kwart over 12.

Ben je er dan niet, dan zul je zelf moeten warmlopen voor het eerste onderdeel!!

 

Meenemen:

Zorg voor voldoende warme kleding, campingstoeltjes, picknickkleed (oid), veiligheidsspeldjes, Voorne Atletiek clubkleding, je sportschoenen en genoeg eten en drinken! Als het erg koud is kunnen we uitwijken naar binnen.

Zou leuk zijn als de atletiekbaan zoveel mogelijk Voorne Blauw kleurt, dus vergeet je Voorne Atletiek hooded sweater niet mee te nemen.

 

Start van de wedstrijd:

Lees de chronoloog goed door om verrassingen te voorkomen.

Alle groepen starten hun wedstrijd met de estafettes. In het schema kun je zien hoe laat deze beginnen. Je trainer zal de teamindeling op de ochtend bekendmaken. De estafettes worden door de trainers begeleid, maar we kunnen we wel wat hulp gebruiken met het op de goede plek neerzetten van de kinderen.

 

Begeleiding:

Uiteraard zullen er trainers aanwezig zijn. Doordat het ochtend en middagprogramma in elkaar overlopen zijn er geen trainers ingedeeld op een vast groepje, want zoveel trainers hebben we helaas niet. De vraag aan jullie is dus: zorg er zelf voor dat de kinderen op tijd (10 minuten voor aanvang van het onderdeel) aanwezig zijn bij het onderdeel. Wij lopen alle onderdelen af en zullen de kinderen zoveel mogelijk ondersteunen tijdens de wedstrijd.

 

Aanmoedigen:

Let op!! Ouders mogen bij de pupillen bij het onderdeel begeleiden en aanmoedigen, maar daar zijn wel een aantal regels aan verbonden:

·         Steek niet zomaar over, maar kijk eerst goed of er geen atleten lopen.

·         Niet aanmoedigen vanaf de binnenkant van de baan

·         Niet meelopen (bijvoorbeeld bij de 1000 meter) met een atleet

·         Niet door de finish heenlopen (ivm elektronische tijdwaarneming)

·         Volg de aanwijzingen van juryleden en trainers op

Succes en maak er samen een leuke en sportieve dag van!

Vragen of afmelden:

Mocht je die dag onverhoopt niet op tijd aanwezig kunnen zijn, dan kun je contact opnemen met één van de volgende trainers: Diana: 06 39 48 24 50 óf Jeffrey: 06 49 777 344

Inschrijvingen Pupillen Competitie per wedstrijd datum

Achternaam

Roepnaam

geb.jr

 

5-apr

17-mei

28-jun

12-jul

PUPILLEN

             

Freij

Evi

2006

MPC

ja

ja

ja

ja

Beljaars

Amber

2006

MPC

ja

ja

ja

ja

Verhoeff

Manon

2006

MPC

nee

ja

ja

ja

               

Bol

Jorrit

2006

JPC

ja

ja

ja

ja

Monster

Wesley

2006

JPC

ja

ja

ja

ja

Khatib

Caspar

2006

JPC

ja

ja

ja

nee

Offerhaus

Jasper

2006

JPC

ja

ja

ja

ja

Verheul

Viggo

2006

JPC

ja

ja

ja

ja

               

Bareman

Aiden

2005

jpb

ja

ja

ja

ja

Leeuwen, van

Micha

2005

jpb

ja

ja

ja

ja

Haan de

Jimmy

2005

jpb

ja

ja

ja

ja

Bosveld

Yannick

2005

jpb

nee

ja

nee

ja

               

Bruin, de

Esra

2005

mpb

nee

ja

ja

ja

Dauthé

Zomer

2005

mpb

ja

ja

ja

ja

Bisschop

Anne

2005

mpb

ja

ja

ja

ja

Noordermeer

Marit

2005

mpb

ja

ja

ja

ja

Luyendijk

Roos

2005

mpb

ja

ja

nee

ja

               

Drop

Linde

2004

mpa1

ja

ja

ja

ja

Pas, van de

Nova

2004

mpa1

nee

nee

nee

ja

Dongen van

Amber

2004

mpa1

ja

ja

ja

ja

Bareman

Felicity

2004

mpa1

ja

ja

ja

ja

Santen, van

Lieke

2004

mpa1

ja

ja

ja

ja

Woudenberg, van

Jaime

2004

mpa1

ja

ja

ja

ja

               

Lesuis

Stijn

2004

jpa1

nee

ja

nee

ja

Goslinga

Douwe

2004

jpa1

ja

ja

ja

ja

Julien

Kieran

2004

jpa1

nee

nee

nee

ja

Raaij, van

Liam

2004

jpa1

ja

ja

ja

ja

Manni

Tijs

2004

jpa1

ja

ja

ja

ja

               

Meer, van der

Martijn

2003

jpa2

ja

ja

ja

ja

Band, van den

Lars

2003

jpa2

ja

ja

nee

ja

Visser, de

Ben

2003

jpa2

ja

ja

ja

ja

Groen

Mark

2003

jpa2

ja

nee

ja

ja

Drop

Lucas

2003

jpa2

ja

ja

ja

ja

Moene

Willem

2003

jpa2

ja

ja

ja

ja

Khatib

Sam

2003

jpa2

ja

ja

ja

nee

               

Boutkam

Melisssa

2003

mpa2

ja

ja

ja

ja

Waldman

Marlies

2003

mpa2

ja

ja

nee

ja

Klaveren, van

Britt

2003

mpa2

ja

ja

nee

ja

Verhoeff

Emma

2003

mpa2

nee

ja

ja

ja

Meurs

Nathalie

2003

mpa2

ja

ja

ja

ja

Meurs

Kimberley

2003

mpa2

ja

ja

ja

ja

               
               

Chronoloog 3e pup. comp.

Zodra de chronoloog bekend is wordt deze hier geplaatst.

 

Verstuurde Uitnodiging

PUPILLENCOMPETITIE 2014

Beste Jeugdatleten,

Zoals elk jaar neemt de jeugdafdeling van Voorne Atletiek deel aan de pupillencompetitie van Regio Rijnmond. Dit is een competitie bestaande uit vier wedstrijden waarbij diverse technische- en loopnummers aan bod komen, zoals verspringen, balwerpen, sprint en estafette. Voorgaande jaren hadden we een grote groep Voorne Atleten en we hopen dat we dit jaar net zo’n enthousiaste groep zullen krijgen! Want naast sportief is het altijd reuze gezellig!

Gratis!!

Hieronder staan de datums aangegeven. Probeer alle 4 de datums aanwezig te zijn; mocht dit niet lukken probeer dan aan minstens 2 wedstrijden deel te nemen. Deelname is dan geheel gratis en betalen wij jouw inschrijving! Als je je wel inschrijft maar niet deelneemt, zijn de inschrijfkosten (€ 8,50 voor 4 wedstrijden) voor eigen rekening.

Meedoen?

Als je aan deze wedstrijden wilt deelnemen, vul dan het inschrijfformulier in en mail dit naar ons terug.

Het dragen van een clubtenue is verplicht voor deze wedstrijden! Het clubtenue is vanaf 3 maart te koop bij JJ Sport (Nobelstraat 7) in Brielle.

DE WEDSTRIJDEN:

5 april (1e wedstrijd) bij Fortuna Vlaardingen

17 mei (2e wedstrijd), bij Spark, Spijkenisse

28 juni (3e wedstrijd) bij RA, Rottedam         

12 juli (4e wedstrijd) bij PAC,Rotterdam,

De reserve datum is 13 september 2014

Estafette

Op iedere wedstrijd vinden er estafettes plaats: 4x 40m voor de mini-pupillen, C en B pupillen en 4x 60m voor de A1 en A2 Pupillen. Als er voldoende (min. 4) deelnemers in een bepaalde categorie zijn, kunnen wij ons hiervoor inschrijven. Het zou leuk zijn als we met meerdere teams mee kunnen doen. Jongens en meisjes kunnen per categorie een estafetteteam vormen. Let op: indien je je hebt opgegeven probeer dan ook aanwezig te zijn! Zo kunnen wij tenminste op de deelnemers rekenen en hoeven wij geen estafette teams af te melden.

Inlevering inschrijfformulier per mail naar: secretarisjeugd@voorneatletiek.comDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

INSCHRIJFFORMULIER

REGIO RIJNMOND PUPILLENCOMPETITIE2014

NAAM: .......................................................…… Categorie: …………………..

Neemt deel aan de volgende wedstrijden,

05-04-2014                             JA       /   NEE *

17-05-2014                             JA       /   NEE *

28-06-2014                             JA       /   NEE *

12-07-2014                             JA       /   NEE *

* Doorhalen wat niet van toepassing is.

Datum- en Atletiekonderdelen overzicht

1e wedstrijddag

Zaterdag 5 april                    Fortuna                                               Aanvang 10.00 uur

Jongens/meisjes A2               ver – kogel - 1000m                               4 x 60m

Jongens/meisjes A1               hoog – bal - 1000m                                 4 x 60m

Jongens/meisjes B                40m – hoog - kogel                                4 x 40m

Jongens/meisjes C/mini          40m – ver - bal                                     4 x 40m

Wedstrijdterrein                  Kunststofbaan Polderpoort, Watersportweg 11A,

                                           3138 HD Vlaardingen

2e wedstrijddag

Zaterdag 17 mei                    Spark                                                 Aanvang 10.00 uur

Jongens/meisjes A2              60m – hoog - bal                                   4 x 60m

Jongens/meisjes A1               60m – ver - kogel                                 4 x 60m

Jongens/meisjes B                ver – bal - 1000m                                  4 x 40m

Jongens/meisjes C/mini          hoog - medicinbal stoten - 600m             4 x 40m

Wedstrijdterrein                      Sportpark “de Brug”, Atletiekpad 1, 3202 LB Spijkenisse

3e wedstrijddag

Zaterdag 28 juni                              Rotterdam Atletiek                                      Aanvang 10.00 uur

Jongens/meisjes A2              ver – kogel - 1000m                              4 x 60m

Jongens/meisjes A1               hoog – bal - 1000m                                4 x 60m

Jongens/meisjes B                40m – hoog - kogel                                4 x 40m

Jongens/meisjes C/mini          40m – ver - bal                                      4 x 40m

Wedstrijdterrein                  Sportpark Nenijto, Bentincklaan 40, 3039 KK Rotterdam

 

4e wedstrijddag

Zaterdag 13 juli                      PAC                                                     Aanvang 10.00 uur

Jongens/meisjes A2               60m – hoog - bal                                    4 x 60m

Jongens/meisjes A1               60m – ver - kogel                                 4 x 60m

Jongens/meisjes B                ver – bal - 1000m                                  4 x 40m

Jongens/meisjes C/D             hoog - medicinbal stoten - 600m             4 x 40m

Wedstrijdterrein                      Sportcomplex “het Lange Pad”, Langepad 16, 3062 CJ Rotterdam

Reserve

Zaterdag 13 september Energie                                                       Aanvang 10.00 uur

Wedstrijdterrein                  Sportpark de Bongerd, Dierensteinweg 10, 2991 XJ Barendrecht

Uitslagen 1e pup. comp. 5 april

Uitslagen 5 april 2014 1e pupillencompetitie gehouden bij AV   Fortuna Vlaardingen
Meisjes Pupillen C 40m Balwerpen Verspringen Plaats
Evi Freij 8.34 12.81 2.49 10
Amber Beljaars 8.25 10.92 2.57 12
         
Jongens Pupillen C 40m Balwerpen Verspringen Plaats
Wesley Monster 7.44 21.65 2.90 1
Jorrit Bol 7.81 17.13 2.76 7
Viggo Verheul 8.65 9.66 2.50 19
Jasper Offerhaus 9.21 12.27 2.43 23
Caspar Khatib 9.50 9.49 1.83 27
         
Meisjes Pupillen B 40m Hoogspringen Kogelstoten Plaats
Zomer Dauthé 7.63 0.86 3.75 9
Marit Noordermeer 8.04 0.91 3.39 13
Roos Luijendijk 8.42 0.81 2.93 21
         
Jongens Pupillen B 40m Hoogspringen Kogelstoten Plaats
Aiden Bareman 7.18 1.01 4.57 4
Micha van Leeuwen 8.01 0.91 2.84 27
Jimmy de Haan 8.03 0.86 2.88 32
         
Meisjes Pupillen A1 1.000 m Balwerpen   Hoogspringen Plaats
Lieke van Santen 3.41.76 15.47 1.11 3
Jaime van Woudenberg 4.29.10 15.37 1.06 14
Felicity Bareman                4.44.82 14.73 1.01 17
Amber van Dongen 4.42.60 13.05 1.01 20
Linde Drop 5.11.64 9.08 0.91 31
         
Jongens Pupillen A1 1.000 m Balwerpen   Hoogspringen Plaats
Tijs Manni 3.53.90 32.29 1.11 3
Liam van Raaij 4.00.01 16.30 1.01 15
Douwe Goslinga 4.19.47 14.52 0.96 26
         
Meisjes Pupillen A2 1.000 m Kogelstoten Verspringen Plaats
Melissa Boutkam 3.43.51 4.47 3.40 8
Nathalie Meurs 3.56.66 3.43 3.73 9
Birtt van Klaveren 4.51.32 5.33 3.39 24
Marlies Waldman 4.36.32 4.75 3.11 26
         
Jongens Pupillen A2 1.000 m Kogelstoten Verspringen Plaats
Mark Groen 3.58.29 6.58 3.53 10
Ben de Visser 4.34.74 5.65 3.39 35
Lars vd Band 4.31.60 5.03 3.26 41
Lucas Drop 4.21.33 5.71 2.81 42
Martijn vd Meer 5.27.56 5.93 3.28 53
Sam Khatib 4.56.70 5.34 2.70 56
Willem Moene 5.26.06 5.58 2.75 61
         
Verder   hebben wij met een zestal estafette teams meegedaan    
JPC 4x 40 m Voorne 32.15 3e plaats  
JPB 4x 40 m Voorne 29.53 6e plaats  
MPA1 4 x 60 m Voorne 40.83 10e plaats  
MPA2 4x 60 m Voorne 38.85 4e plaats  
JPA2 4x 60 m Voorne 1 38.53 7e plaats  
JPA2 4x 60 m Voorne 2 40.81 14e plaats  
         
*   betekent nieuw clubrecord      
         

Uitslagen 2e pup. comp. 17 Mei Spark

uitslagen pupillencompetitie 17 mei 2014 bij AV Spark Spijkenisse        
            totaal plaats over 2 wedstrijden
naam Categorie onderdeel tijd afstand punten      
Tijs Manni JPA1 60 meter 00.10.10   463      
Tijs Manni JPA1 Kogelstoten   7,64 502      
Tijs Manni JPA1 Verspringen   3,54 426 1    
Liam van Raaij JPA1 60 meter 00.10.13   458      
Liam van Raaij JPA1 Kogelstoten   5,72 388      
Liam van Raaij JPA1 Verspringen   3,06 330 9    
Douwe Goslinga JPA1 60 meter 00.10.51   403      
Douwe Goslinga JPA1 Kogelstoten   4,94 337      
Douwe Goslinga JPA1 Verspringen   3,12 342 16    
Stijn Lesuis JPA1 60 meter 00.10.37   423      
Stijn Lesuis JPA1 Kogelstoten   5,56 378      
Stijn Lesuis JPA1 Verspringen   3,35 388 34    
Lucas Drop JPA2 60 meter 00.10.34   427      
Lucas Drop JPA2 Balwerpen   22,92 357      
Lucas Drop JPA2 Hoogspringen   1,16 460 24    
Lars vd Band JPA2 60 meter 00.09.62   539      
Lars vd Band JPA2 Balwerpen   16,59 267      
Lars vd Band JPA2 Hoogspringen   1,06 386 29    
Ben de Visser JPA2 60 meter 00.10.51   403      
Ben de Visser JPA2 Balwerpen   19,32 308      
Ben de Visser JPA2 Hoogspringen   1,06 386 31    
Martijn vd Meer JPA2 60 meter 00.10.74   372      
Martijn vd Meer JPA2 Balwerpen   20,95 331      
Martijn vd Meer JPA2 Hoogspringen   1,01 350 41    
Willem Moene JPA2 60 meter 00.11.54   273      
Willem Moene JPA2 Balwerpen   19,68 313      
Willem Moene JPA2 Hoogspringen   0,96 313 50    
Sam Khatib JPA2 60 meter 00.12.24   197      
Sam Khatib JPA2 Balwerpen   14,02 226      
Sam Khatib JPA2 Hoogspringen   0,96 313 53    
Aiden Bareman JPB 1000 meter 03.52.55   452      
Aiden Bareman JPB Balwerpen   15,18 245      
Aiden Bareman JPB Verspringen   3,54 426 2    
Micha van Leeuwen JPB 1000 meter 04.15.32   346      
Micha van Leeuwen JPB Balwerpen   16,12 260      
Micha van Leeuwen JPB Verspringen   2,93 304 22    
Jimmy de Haan JPB 1000 meter 04.14.90   347      
Jimmy de Haan JPB Balwerpen   13,09 210      
Jimmy de Haan JPB Verspringen   2,88 294 26    
Yannick Bosveld JPB 1000 meter 04.53.36   205      
Yannick Bosveld JPB Balwerpen   13,36 215      
Yannick Bosveld JPB Verspringen   2,54 226 53    
Wesley Monster JPC 600 meter 02.13.75   388      
Wesley Monster JPC Hoogspringen clubrecord 1,06 386      
Wesley Monster JPC Medicinbalstoten clubrecord 4,96 338 2    
Jorrit Bol JPC 600 meter 02.29.72   260      
Jorrit Bol JPC Hoogspringen   0,86 240      
Jorrit Bol JPC Medicinbalstoten   3,71 247 9    
Jasper Offerhaus JPC 600 meter 02.36.52   213      
Jasper Offerhaus JPC Hoogspringen   0,86 240      
Jasper Offerhaus JPC Medicinbalstoten   3,55 234 13    
Viggo Verheul JPC 600 meter 03.15.61   9      
Viggo Verheul JPC Hoogspringen   0,81 203      
Viggo Verheul JPC Medicinbalstoten   3,8 254 20    
Caspar Khatib JPC 600 meter 02.54.78   106      
Caspar Khatib JPC Hoogspringen   0,86 240      
Caspar Khatib JPC Medicinbalstoten   3,44 225 25    
Lieke van Santen MPA1 60 meter 00.09.81   508      
Lieke van Santen MPA1 Kogelstoten   4,61 314      
Lieke van Santen MPA1 Verspringen   3,58 434 3    
Jaime van Woudenberg MPA1 60 meter 00.10.69   379      
Jaime van Woudenberg MPA1 Kogelstoten   5,55 378      
Jaime van Woudenberg MPA1 Verspringen   3,15 348 11    
Felicity Bareman MPA1 60 meter 00.10.48   408      
Felicity Bareman MPA1 Kogelstoten   5,42 369      
Felicity Bareman MPA1 Verspringen   2,98 314 14    
Amber van Dongen MPA1 60 meter 00.10.45   412      
Amber van Dongen MPA1 Kogelstoten   4,08 276      
Amber van Dongen MPA1 Verspringen   3,21 360 19    
Linde Drop MPA1 60 meter 00.12.60   161      
Linde Drop MPA1 Kogelstoten   3,37 220      
Linde Drop MPA1 Verspringen   2,79 276 32    
Melisssa Boutkam MPA2 60 meter 00.10.03   473      
Melisssa Boutkam MPA2 Balwerpen   12,98 208      
Melisssa Boutkam MPA2 Hoogspringen   1,16 460 7    
Marlies Waldman MPA2 60 meter 00.11.10   326      
Marlies Waldman MPA2 Balwerpen   11,68 185      
Marlies Waldman MPA2 Hoogspringen   1,01 350 31    
Britt van Klaveren MPA2 Balwerpen   19,6 312      
Britt van Klaveren MPA2 Hoogspringen   1,01 350 37    
Emma Verhoeff MPA2 60 meter 00.11.81   243      
Emma Verhoeff MPA2 Balwerpen   14,53 234      
Emma Verhoeff MPA2 Hoogspringen   0,71 130 53    
Kimberley Meurs MPA2 60 meter 00.11.50   278      
Kimberley Meurs MPA2 Balwerpen   11,69 185      
Kimberley Meurs MPA2 Hoogspringen   0,67 100 54    
Zomer Dauthé MPB 1000 meter 04.05.36   390      
Zomer Dauthé MPB Balwerpen   17,53 282      
Zomer Dauthé MPB Verspringen   2,83 284 5    
Roos Luyendijk MPB 1000 meter 04.51.38   211      
Roos Luyendijk MPB Balwerpen   10,33 159      
Roos Luyendijk MPB Verspringen   2,11 140 23    
Marit Noordermeer MPB Balwerpen   9,91 151 26    
Anne Bisschop MPB 1000 meter 04.25.99   302      
Anne Bisschop MPB Balwerpen   15,89 256      
Anne Bisschop MPB Verspringen   3,16 350 27    
Esra de Bruin MPB 1000 meter 04.44.45   234      
Esra de Bruin MPB Balwerpen   8,32 117      
Esra de Bruin MPB Verspringen   2,26 170 36    
Evi Freij MPC 600 meter 02.35.10   223      
Evi Freij MPC Hoogspringen   0,71 130      
Evi Freij MPC Medicinbalstoten   3,8 254 12    
Amber Beljaars MPC 600 meter 02.52.39   119      
Amber Beljaars MPC Hoogspringen   0,86 240      
Amber Beljaars MPC Medicinbalstoten   3,76 251 13    
Manon Verhoeff MPC 600 meter 03.20.89   1      
Manon Verhoeff MPC Hoogspringen   0,56 20      
Manon Verhoeff MPC Medicinbalstoten   3,76 251 40    

 

Foto's pup. comp.

Klik op de volgende link om de foto's te bekijken: KLIK

 

Uitslagen Kidsrun Marathon Rotterdam

Diverse jeugdatleten van Voorne Atletiek hebben zaterdag 12 april deelgenomen aan de kidsrun in Rotterdam. De uitslagen zijn hieronder te vinden.

Uitslagen

Via de website vd marathon kon je een mooie selectie maken vd deelnemers. Helaas staan daar niet de plaatsen bij maar wel de tijden. Volgens onze gegevens hebben Lars Adriaanse, Aiden Bareman en Kirsten van Santen een 3e plek. Tjark Klee heeft een 5de plek behaald in de minimarathon. Allen van Harte gefeliciteerd!

Benieuwd op welke plek jij bent geëindigd? Klik HIER om dat op te zoeken.

StNr Naam Woonplaats Onderdeel Netto tijd Bruto tijd

696

Tjark Klee Brielle 4,2 kilometer 14:48 14:57

622

Douwe Faasen Tinte 4,2 kilometer 16:45 16:48

844

Frederique Faasen Tinte 4,2 kilometer 18:41 18:43

5433

Marnix van Meggelen Nederland 2,5 kilometer 8:32 8:32

4183

Simon van Wageningen Nederland 2,5 kilometer 8:50 8:53

4870

Kirsten van Santen Nederland 2,5 kilometer 9:09 9:11

5432

Pim Groen Nederland 2,5 kilometer 9:14 9:15

5436

Luc Giele Nederland 2,5 kilometer 9:20 9:22

5932

Maaike Lesuis Nederland 2,5 kilometer 10:22 10:22

5435

Olivier Grauss Nederland 2,5 kilometer 10:28 10:31

5438

Jelle de Vette Nederland 2,5 kilometer 10:29 10:32

5437

Luc de Boer Nederland 2,5 kilometer 10:30 10:33

4871

Suzanne Meurs Nederland 2,5 kilometer 10:40 10:40

5439

Noël van Oord Nederland 2,5 kilometer 11:01 11:04

5441

Roderik Cobben Nederland 2,5 kilometer 11:08 11:10

4872

Emma Struijs Nederland 2,5 kilometer 11:12 11:16

5933

Celine de Goeij Nederland 2,5 kilometer 14:35 14:38

2810

Lars Adriaanse Brielle 1 kilometer 3:37 3:37

36

Aiden Bareman Hellevoetsluis 1 kilometer 4:05 4:06

2306

Lieke van Santen Nederland 1 kilometer 4:13 4:15

2310

Melissa Boutkam Nederland 1 kilometer 4:16 4:17

2871

Kay Kokshoorn Nederland 1 kilometer 4:23 4:23

2869

Jasper Bol Nederland 1 kilometer 4:25 4:25

1622

Mark Groen Nederland 1 kilometer 4:29 4:32

2307

Nathalie Meurs Nederland 1 kilometer 4:30 4:33

2870

Jamall Nobel Nederland 1 kilometer 4:38 4:40

263

Jimmy de Haan Nederland 1 kilometer 4:38 4:42

3362

Jasmijn Groen Nederland 1 kilometer 4:46 4:47

3364

Keziah Meeuw Nederland 1 kilometer 4:52 4:53

265

Jorrit Bol Nederland 1 kilometer 4:51 4:55

3308

Eileen Oldenburger Brielle 1 kilometer 4:50 4:57

3363

Rachel Kievit Nederland 1 kilometer 4:58 4:59

901

Evi Freij Nederland 1 kilometer 5:02 5:06

2308

Kimberley Meurs Nederland 1 kilometer 5:03 5:06

2311

Marlies Waldman Nederland 1 kilometer 5:09 5:12

2118

Felicity Bareman Hellevoetsluis 1 kilometer 5:11 5:14

899

Roos Luyendijk Nederland 1 kilometer 5:11 5:15

1625

Lucas Drop Nederland 1 kilometer 5:27 5:28

1621

Lars van de Band Nederland 1 kilometer 5:26 5:30

1624

Sam Kathib Nederland 1 kilometer 5:43 5:45

900

Anne Bisschop Nederland 1 kilometer 5:44 5:47

264

Cas Kathib Nederland 1 kilometer 5:49 5:54

2309

Linde Drop Nederland 1 kilometer 5:50 5:54

898

Amber Beljaars Nederland 1 kilometer 6:08 6:12

142

Yannick Bosveld Rozenburg Zh 1 kilometer 6:16 6:22

1623

Martijn van der Meer Nederland 1 kilometer 6:26 6:30

 

Uitnodiging en Inschrijvingen

Zie HIER voor de lijst met inschrijvingen.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Beste allen,

Volgende week zaterdag is het zover: de atleten mogen op de Coolsingel hun talenten waarmaken!

De startnummers kunt u dinsdag en donderdag ophalen. Ik probeer tussen 18.30 en 18.45 aanwezig te zijn. Kunt u svp € 2,50 meenemen, als u het startnummer van uw kind komt halen?

 

Op mijn verzoek om te helpen heb ik veel reacties gehad. De volgende mensen hebben zich opgegeven:

Alina van Meggelen: loopt niet mee, maar helpt mee opvangen op het Raadhuisplein;

Mariëlle van Santen (coach en loopt mee);

Riny Freij (coach en loopt mee);

Peter Bol (coach en helpt in de startvakken met het opstellen van kinderen)

Frank Groen (coach) staat in het finish vak om de atleetjes op te vangen.

Mirjam Zwart (staat bij de poortjes bij de uitgang van het finish vak om kinderen die eventueel willen ontsnappen zonder dat er een ouder in de buurt is, op te vangen en even te laten wachten).

    

Verzamelen

Omdat het niet zo handig is, verzamelen we niet bij het club gebouw in Brielle. Komende zaterdag zal er tussen 13.00 uur en 13.15 uur worden verzameld bij Metrostation Slinge. De eerstvolgende metro na 13.15 uur naar het Centrum zal door de groep worden genomen. Iets voor 14.00 uur zal de groep dan op het Raadhuisplein aankomen.

 

Het is de bedoeling dat degenen die met eigen vervoer komen, ook rond 14.00 uur op het Raadhuisplein bij het standbeeld aanwezig zijn.

Het Raadhuisplein bevindt zich aan de zijde van Lijnbaan, dus niet aan de zijde van het Stadhuis.

 

Hoe komt uw kind in de startvakken?

Vanaf het Raadhuisplein zijn de startvakken op de Coolsingel te betreden. Er staat duidelijk aangegeven in welk vak uw kind zal starten. Het wijst zich vanzelf.

 

De startvakken bevinden zich direct aan het Raadhuisplein. De finish is aan de zijde van het Stadhuis. Na de start worden de ouders van de atleten verzocht om zich naar de finish te begeven om hun kind daar op te vangen. Frank Groen zal in het finish vak aanwezig zijn om de kinderen te begeleiden.

 

Hieronder nogmaals de volgorde van starttijden en dergelijke.

Tijdstippen start van 1 km en 2,5 km en prijsuitreiking

Programma zaterdag 12 april

Tijd

Activiteit

Locatie

14.30 uur

Start ABN AMRO Kids Run 1 km (7-8 jaar)

Coolsingel - Startvak A

14.40 uur

Start ABN AMRO Kids Run 1 km (9/10 jaar)

Coolsingel - Startvak B

14.50 uur

Start ABN AMRO Kids Run 1 km (11/12 jaar)

Coolsingel - Startvak C

15.00 uur

Start ABN AMRO Kids Run 2,5 km (10-11-12 jaar)

Coolsingel - Startvak D

15.15 uur

Start ABN AMRO Kids Run 2,5 km (13-14-15 jaar)

Coolsingel - Startvak E

 

 

 

15.35 uur

Prijsuitreiking ABN AMRO Kids Runs 1 en 2,5 km

Coolsingel

 

Hierbij het mobiele nummer van Alina van Meggelen mocht er zaterdag contact nodig zijn: 0641203553

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen 4e winterloop jeugd 16 maart 2014 en eindklassement

uitslagen 4e winterloop op 16 maart 2014            
                   
  1 km meisjes              
1 Joyce van Welie 3.39.33            
2 Melissa Boutkam 3.44.85            
3 Lieke van Santen 3.51.51            
4 Felicity Bareman 4.21.96            
5 Marlies Waldman 4.24.60            
6 Anne Bisschop 4.35.83            
7 Emma Verhoeff 4.38.32            
8 Kimberly Meurs 4.39.53            
9 Jasmijn Groen 4.46.08            
10 Evi Freij   5.04.19            
                   
  1 km jongens              
1 Jirre Griffioen 3.35.68            
2 Mark Groen 3.52.13            
3 Aiden Bareman 3.52.76            
4 Lars vd Band 4.07.15            
5 Wesley Monster 4.13.94            
6 Stijn Lesuis 4.17.77            
7 Daan van Haesendonck 4.22.81            
8 Jorrit Bol   4.23.65            
9 Jimmy de Haan 4.30.15            
10 Bart Schulz 4.53.38            
11 Cas Khatib 5.22.85            
12 Sam Khatib 5.45.26            
                   
  2 km meisjes              
1 Kirsten van Santen 8.34.48            
2 Svenja Blansjaar 8.56.38            
3 Suzanne Meurs 9.06.90            
4 Emma Struijs 9.47.02            
5 Elsa Moene 10.05.54            
6 Celine de Goeij 11.28.19            
                   
                   
  2 km jongens              
1 Marnix van Meggelen 7.33.68            
2 Lars Adriaanse 7.37.86            
3 Jorg Ligthart 7.39.69            
4 Douwe Faasen 7.49.33            
5 Pim Groen 7.53.11            
6 Luc Giele   8.31.07            
7 Sebastiaan Martin 8.52.32            
8 Noël van Oord 9.41.40            
                   
prijswinnaars eindklassement Winterlopen 2013/2014          
                   
Meisjes Uitslagen 1 km              
1e Joyce van Welie              
2e Melissa Boutkam              
3e Lieke van Santen              
4e Felicity Bareman              
5e Marlies Waldman              
6e Nathalie Meurs              
7e Anne Bisschop              
8e Kimberly Meurs              
                   
Jongens  Uitslagen 1 km              
1e Jirre Griffioen              
2e Aiden Bareman              
3e Mark Groen              
4e Wesley Monster              
5e Lars vd Band              
6e Jasper Bol              
7e Jorrit Bol                
                   
Meisjes Uitslagen 2 km              
1e Kirsten van Santen              
2e Suzanne Meurs              
3e Svenja Blansjaar              
                   
Jongens  Uitslagen 2 km              
1e Marnix van Meggelen              
2e Lars Adriaanse              
3e Jorg Ligthart              
4e Douwe Faasen              
5e Pim Groen              
6e Luc Giele                
7e Luc de Boer              
8e Sebastiaan Martin              
                   
FOTO'S VAN DE WINTERLOOP EN PRIJSUITREIKING KOMEN BINNENKORT OP DE SITE TE STAAN  
http://voorneatletiekjeugd.nl.picturepush.com/          
                   
                   

uitslagen 3e winterloop op 9 februari 2014

  1 km meisjes      
1 Joyce van Welie AV Fortuna 3.54
2 Melissa Boutkam Voorne Atletiek 3.56
3 Lieke van Santen Voorne Atletiek 4.04
4 Felicity Bareman Voorne Atletiek 4.36
5 Nathalie Meurs     4.39
6 Anne Bisschop Voorne Atletiek 4.40
7 Kimberly Meurs     4.52
8 Marlies Waldman Voorne Atletiek 5.05
9 Mila Westerbeek     5.06
           
  1 km jongens      
1 Jirre Griffioen Voorne Atletiek 3.52
2 Carlo Colle Voorne Atletiek 3.57
3 Mark Groen Voorne Atletiek 4.14
4 Aiden Bareman Voorne Atletiek 4.15
5 Lars vd Band Voorne Atletiek 4.19
6 Wesley Monster Voorne Atletiek 4.26
7 Kay Kokshoorn Voorne Atletiek 4.32
8 Jarno Westerbeek     4.34
9 Douwe Goslinga Voorne Atletiek 4.35
10 Jasper Bol Voorne Atletiek 4.42
11 Daan v.Haesendonck Voorne Atletiek 4.46
12 Jorrit Bol   Voorne Atletiek 4.51
13 Thijs den Ouden     4.59
14 Bart Adriaanse     5.22
15 Joris Aberson Voorne Atletiek 5.32
16 Ruben Borgdorff     5.41
           
  2 km meisjes      
1 Kirsten van Santen Voorne Atletiek 8.59
2 Suzanne Meurs     10.19
           
  2 km jongens      
1 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek 7.40
2 Lars Adriaanse Voorne Atletiek 7.53
3 Jorg Ligthart Voorne Atletiek 8.22
4 Douwe Faasen Voorne Atletiek 8.23
5 Pim Groen Voorne Atletiek 8.31
6 Luc Giele   Voorne Atletiek 8.42
7 Luc de Boer Voorne Atletiek 8.54
8 Tom Pieters Voorne Atletiek 10.13
9 Roderik Cobben Voorne Atletiek 10.14