Prijsuitreiking Winterlopen klassement

bekerOp zaterdag 3 februari vond de laatste loop uit het Voorne Atletiek winterlopen klassement plaats. Op de atletiekbaan in Brielle werd een gezellige eindwedstrijd georganiseerd gezamenlijk met de Start to Run eindloop. In totaal namen 40 jeugdleden deel aan de 1 of 2 kilometer tijdens deze wedstrijd van Voorne Atletiek.

Uitslagen Jeugd winterlopen Voorne Atletiek

De uitslagen op de laatste winterloop, de potrozenloop, zijn als volgt:

(door een technische fout zijn de tijden op de 1 kilometer helaas niet bekend; onze excuses voor dit ongemak)

 

  1 km meisjes binnenkomst 
1 Olivia van der Sanden
2 Jill Oldenburger
3 Suzanne Rodenburg
4 Ilse van der Grijp
5 Anne Freij  
6 Larissa Rodenburg
7 Rianne Hilferink
8 Simone van der Sanden
9 Rosanna van der Grijp
10 Lisa ?  
11 Ilse van der Klooster
12 Sanne van der Grijp
13 Jette van Bommel

 

1km Jongens binnenkomst
1 Carlo Colle  
2 Aiden Bareman
3 Jimmy de Haan
4 Merlijn van Warmenhoven
5 Kevin Stomphorst
6 Ties Willemse
7 Tessafun Boogerd
8 Quinten van Overeem
9 Mitchell Monster
10 Lars van de Band
11 Allard Harrewijen
12 Jasper vN Vliet
13 Tycho  
     

 

 

  2 km uitslagen  geslacht tijd 
       
1 Marnix van Meggelen  j 6.58.32
2 Luc Giele j 7.19.15
3 Lars van de Band j 7.39.40
4 Carlo Colle j 7.44.84
5 Sebastiaan Martin j 7.55.48
6 Maud van Sintmaartensdijk m 8.07.32
7 Ninke Noordermeer m 8.37.77
8 Melissa Boutkam m 8.42.47
9 Friso Groenenboom j 8.43.89
10 Tijn Breukel j 8.51.36
11 Eileen Oldenburger m 9.15.85
12 Ryan Cassa j 9.17.42
13 Marijn van Toledo j 9.26.36
14 Fleur van de Burg m 9.30.12
15 Tim Phernamburg j 9.51.23
16 M Westerman  m 9.57.33
       
       

 

 

 

Eindklassement  Jongens 1 km 
1 Aiden Bareman
2 Jimmy de Haan
3 Merlijn van Warmenhoven / Wesley Monster
4 Ties Willemse
5 Kevin Stomphorst
6 Mitchell Monster
   
  Jongens 2 km 
1 Marnix van Meggelen 
2 Luc Giele
3 Sebastiaan Martin
4 Lars van de Band
5 Tijn Breukel 
   
Eindklassement                         Meisjes 1 km 
1 Evi Freij
2 Suzanne Rodenburg
3 Jill Oldenburger
4 Olivia van der Sanden 
5 Ilse van der Grijp
6 Amy Thomas
7 Larissa Rodenburg
8 Simone van der Sanden
9 Manon Verhoeff
   
  Meisjes 2 km 
1 Maud van Sintmaartensdijk
2 Melissa Boutkam 
3 Eileen Oldenburger
4 Emma Verhoeff