Uitslagen Indoor Clubkampioenschappen Voorne Atletiek 5 maart 2016

Het was weer een prachtige Indoorwedstrijd met dito resultaten! Maar liefst 17 Clubrecords zijn verbroken!! Hieronder de uitslagen:

Pupillen

Uitslagen indoor pupillen    
             
5-3-2016            
             
Jongens pupillen C          
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
642 Mitchell Monster 2006 7.83 2.78 17.10 936 ptn
434 Leon Offerhaus 2008 7.82 2.93 14.53 927 ptn
432 Quiten van Overeem 2008 8.32 2.61 20.47 870 ptn
433 Bjorn van Overeem 2008 8.15 2.39 12.85 735 ptn
Meisjes pupillen C          
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
425 Loise Stomphorst 2008 7.49 2.86 15.87 996 ptn
428 Simone van der Sanden 2008 7.64 2.53 13.41 861 ptn
426 Zara Visser 2008 7.85 2.31 9.31 702 ptn
431 Ilse van der Grijp 2008 8.63 2.58 12.37 690 ptn
430 Joline Mandos 2008 9.70 1.40 5.51 170 ptn
427 Noortje Luyendijk 2008 9.92 1.48 5.08 148 ptn
429 Anne Freij 2008 dns dns dns 0 ptn
Jongens pupillen B          
Stnr Naam geb 40m Hoogspringen Kogelstoten ptn
422 Pelle van der Werf 2007 7.72 1.01 5.24 1114 ptn
423 Guyon van den Bos 2007 7.50 0.91 2.63 879 ptn
424 Joey Boer 2007 8.00 0.76 3.53 757 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)          
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
408 Wesley Monster 2006 9.55 1.11 6.08 1384 ptn
407 Joep Looise 2006 10.54 1.01 5.78 1141 ptn
411 Jasper de Wit 2006 10.51 0.96 3.97 983 ptn
410 Jasper Offerhaus 2006 10.87 0.91 4.77 956 ptn
409 Viggo Verheul 2006 10.82 0.96 3.70 921 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)          
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
418 Aiden Bareman 2005 9.33 4.20 7.76 1654 ptn
417 Kevin Stomphorst 2005 9.84 3.85 7.17 1466 ptn
416 Merlijn van Warmenhoven 2005 9.75 3.59 5.97 1357 ptn
419 Jimmy de Haan 2005 10.49 3.16 5.22 1112 ptn
420 Steijn Kolbeek 2005 11.48 2.78 5.10 902 ptn
421 Kjelt Blansjaar 2005 11.60 2.96 4.08 852 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
404 Evi Freij 2006 10.25 1.11 4.85 1195 ptn
406 Jill Oldenburger 2006 11.03 1.06 3.74 970 ptn
402 Suzanne Rodenburg 2006 10.52 0.81 3.67 849 ptn
405 Manon Verhoeff 2006 12.20 0.96 3.22 721 ptn
403 Laila Vrolijk 2006 12.51 0.81 4.98 713 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
413 Anne Bisschop 2005 9.98 3.70 7.09 1410 ptn
415 Marit Noordermeer 2005 10.60 3.08 5.19 1079 ptn
414 Esra de Bruin 2005 10.98 3.01 4.92 997 ptn
412 Roos Luyendijk 2005 11.66 2.79 4.05 808 ptn
mini pupillen jongens          
Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
400 Cliff Kloosterman 2009 8.34 2.30 14.08 708 ptn
401 Tygo Prins 2009 8.71 1.86 8.63 461 ptn
             
             

Junioren en Masters

Uitslagen Indoor Clubkamp Junioren Mast.          
Meisjes junioren D                     
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
445 Natalie Meurs                  2003        8.84        4.18        7.18 1410 ptn
444 Melissa Boutkam                2003        9.08        4.26        7.44 1394 ptn
439 Felicity Bareman              2004        9.66        3.67        8.60 1237 ptn
437 Lieke van Santen              2004        9.36        3.44        6.92 1150 ptn
436 Maud van Sintmaartensdijk    2004        9.18        3.53        5.86 1136 ptn
442 Emma Verhoeff                  2003      10.55        2.84        7.72    890 ptn
440 Olivia van der Sanden        2004        9.97        2.84        5.00    810 ptn
438 Marith Beckers                2004      10.81        3.11        5.03    746 ptn
447 Linde Drop                    2004      10.61        2.96        3.48    629 ptn
443 Britt Kuikstra                2003      11.53        2.70        5.76    623 ptn
441 Nova Prins                    2004      10.84        2.59        4.48    600 ptn
446 Kimberly Meurs                2003      11.14        2.77        3.96    559 ptn
             
Jongens junioren D                     
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
472 Mark Groen                    2003        9.18        3.79      10.12 1419 ptn
449 Lars van den Band              2004        8.83        4.10        6.06 1330 ptn
448 Tijs Manni                    2004        9.82        3.95        7.37 1201 ptn
468 Bart Adriaanse                2004        9.35        3.55        7.25 1193 ptn
471 Boaz Freij                    2003        9.45        3.82        6.11 1162 ptn
450 Douwe Goslinga                2004        9.89        3.60        5.06    978 ptn
469 David de Wit                  2004      10.12        3.49        5.41    944 ptn
470 Steijn Lesuis                  2003        9.61        dns        6.43    772 ptn
473 Willem Moene                  2003      10.83        2.67        6.76    764 ptn
             
Jongens junioren C                     
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
484 Roderik Cobben                2001        8.24        1.70        9.09 1963 ptn
483 Tom Pieters                    2002        8.62        1.30        7.34 1471 ptn
481 Kay Kokshoorn                  2002      10.31        1.15        4.41    884 ptn
482 Jelle Goslinga                2001        dns        dns        dns      0 ptn
             
Meisjes junioren C                     
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
475 Eileen Oldenburger            2002        9.17        1.45        6.26 1421 ptn
479 Suzanne Meurs                  2001        9.37        1.30        7.13 1316 ptn
478 Kirsten van Santen            2002        9.08        1.20        6.60 1265 ptn
476 Ninke Noordermeer              2002        9.47        1.40        5.16 1257 ptn
480 Maaike Lesuis                  2001        9.22        1.20        6.48 1232 ptn
641 Jasmijn Groen                  2002        9.59        1.25        5.52 1146 ptn
474 Fleur van den Burgh          2002      10.13        1.15        5.17    963 ptn
             
Meisjes junioren B                     
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
485 Joyce Bahnerth                1999        dns        dns        7.22    385 ptn
             
Jongens junioren B                     
Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
486 Pim Groen                      2000        8.48        1.45      13.42 1403 ptn
488 Sebastiaan Martin              2000        8.57        1.45        9.08 1078 ptn
487 Marnix van Meggelen            2000        8.02        1.35        7.75 1028 ptn
489 Ozzy Blansjaar                2000        8.30        1.45        6.33    923 ptn
             
Vrouwen Masters                         
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
490 Diana Noordermeer              1975      10.19        3.52        8.64 1042 ptn
491 Maria Bareman                  1977        9.78        3.62        6.83 1010 ptn
             
Mannen Masters                         
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten ptn
494 Sven Noordermeer              1974        8.01        5.69        8.51 1387 ptn
496 Rene Tijl                      1973        8.23        4.83        8.21 1091 ptn
497 Ron Verheul                    1973        9.25        4.28        8.99    744 ptn
498 Arjan Offerhaus                1974        9.43        4.19        6.48    469 ptn
492 Owen Thomas                    1971        8.74        3.55        6.35    460 ptn
495 Hans de Wit                  1971      10.07        3.23        6.03    133 ptn
493 Riny Freij                    1968        dns        dns        dns      0 ptn