Uitslagen 2e CD-competitie 25 mei 2013 bij RA

JONGENS JUNIOREN D            
80 m Sprint            
Marnix van Meggelen 11.64   4e plaats    
Luc Giele 12.42   9e plaats    
Jochem Hanemaaijer 13.33   21e plaats    
               
1000 m               
Marnix van Meggelen 3.24.13   6e plaats    
Jelle Goslinga 4.09.80   25e plaats    
Yannick van Breugel 4.18.04   30e plaats    
               
80 m Horden            
Luc Giele 17.79   17e plaats    
Jelle Goslinga 17.81   18e plaats    
Yannick van Breugel 18.36   20e plaats    
               
Hoogspringen            
Olivier Grauss 1.45   1e plaats    
Dennis Kool 1.20   16e plaats    
               
Verspringen            
Roderik Cobben 3.66   11e plaats    
Dennis Kool 3.24   19e plaats    
               
Kogelstoten            
Pim Groen 10.32   1e plaats    
Jochem Hanemaaijer 5.44   15e plaats    
               
Discus werpen            
Pim Groen 23.74   2e plaats     
Olivier Grauss 10.71   20e plaats    
               
Speer werpen            
Roderik Cobben 20.10   12e plaats    
Jelle Goslinga 18.33   14e plaats    
               
Roderik Cobben, Luc Giele , Pim Groen en Marnix van Meggelen  
hebben de estafette gelopen 4x 80 m met een tijd van 47.50 en behaalde  
daarbij de 5e plaats.            
               
Meisjes Junioren D            
               
60 m Sprint            
Elsa Moene 10.34   21e plaats    
Emma Struijs 10.78   23e plaats    
               
1000 m               
Alicia van Welie 3.33.11   8e plaats    
Kirsten van Santen 3.44.99   12e plaats    
               
60 m Horden            
Kirsten van Santen 12.89   8e plaats    
Maaike Lesuis 14.19   17e plaats    
               
Hoogspringen            
Emma Struijs 1.05   16e plaats    
               
Verspringen            
Maaike Lesuis 3.24   13e plaats    
               
Kogelstoten            
Alicia van Welie 7.41   7e plaats    
               
Discus werpen            
Elsa Moene 12.90   11e plaats     
               
Speer werpen            
Emma Struijs 7.53   15e plaats    
               
Elsa Moene, Alicia van Welie, Maaike Lesuis en Kirsten van Santen  
hebben de estafette gelopen 4x 60 m met een tijd van 36.95 en behaalde  
daarbij de 7e plaats.            
Overall haalde het team een 7e plaats.        
               
Jongens Junioren C            
Hoogspringen            
Jorg Ligthart 1.25   10e plaats    
               
100m sprint            
Nathan van Beugen 15.36   15e plaats    
               
800 m              
Nathan van Beugen 2.50.31   15e plaats    
Jelle de Vette 3.01.33   16e plaats    
               
Verspringen            
Nathan van Beugen 4.36   5e plaats    
Jelle de Vette 3.24   10e plaats    
               
100 m Horden            
Jorg Ligthart 21.81   12e plaats    
               
Discus werpen            
Jorg Ligthart 20.08   8e plaats    
               
Meisjes Junioren C            
Verspringen            
Loes Moene 3.01   10e plaats    
               
Kogelstoten            
Loes Moene 5.89   13e plaats    
               
Speerwerpen            
Loes Moene 11.20   11e plaats