november, 2015 - Inschrijving Regio Cross Competitie 2015 Jeugd

Beste jeugdleden / ouders,

De jeugdcommissie van Regio Rijnmond organiseert in het winterseizoen weer de cross competitie voor de regio.

De Regio Cross competitie bestaat uit drie wedstrijden en worden door de volgende verenigingen georganiseerd:

 1e cross door Voorne Atletiek: 07-11-2015

2e cross door PAC: 12-12-2015

3e cross door CAV energie: 23-01-2015

   reservedatum: 07-02-2015

  • Deelname is gratis mits je inschrijft voor minimaal 2 wedstrijden. Als je wel inschrijft maar niet deelneemt zijn de inschrijfkosten voor eigen rekening.
  • Om in het eindklassement te komen moet je minimaal twee cross wedstrijden gelopen hebben.
  • Als je ze alle drie loopt vervalt de slechtst gelopen wedstrijd, de twee best gelopen wedstrijden tellen dan mee voor het eindklassement.
  • Dit jaar vindt er ook weer een cross estafette plaats, dus bij voldoende aanmeldingen per categorie kunnen we jullie daarvoor ook opgeven.

 

De hieronder genoemde tijden en afstanden zijn onder voorbehoud:

Starttijden (voorlopig) gelden voor alle crossen

 

Categorie

Tijd

7 november

2015

12 december 2015

23 januari

2016

   

Voorne

PAC

CAV

Meisjes pupillen C + mini's

10:00

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen C + mini's

10:10

1000m

1000m

1000m

Meisjes pupillen B

10:20

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen B

10:30

1000m

1000m

1000m

Estafette pupillen C

10:40

4 x 250m

4 x 250m

4 x 250m

Estafette pupillen B

10:50

4 x 250m

4 x 250m

4 x 250m

Meisjes pupillen A1

11:00

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen A1

11:10

1000m

1000m

1000m

Meisjes pupillen A2

11:20

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen A2

11:30

1000m

1000m

1000m

Estafette pupillen A1

11:40

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m

Estafette pupillen A2

11:50

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m

         

Meisjes junioren D1

12:00

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren D1

12:10

1250m

1500m

1750m

Meisjes junioren D2

12:20

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren D2

12:30

1250m

1500m

1750m

Meisjes junioren C

12:40

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren C

12:50

1500m

2000m

2500m

Meisjes junioren B

13:00

1500m

2000m

2500m

Jongens junioren B

13:00

2000m

2500m

3000m

         

Estafette meisjes   jun D

13:15

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m

Estafette jongens jun D

13:15

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m