november, 2014 - Uitnodiging Regio Rijnmond Cross Competitie

Beste atleten,

De jeugdcommissie van Regio Rijnmond organiseert in het winterseizoen weer de cross competitie voor de regio.

Dit jaar vindt er ook weer een cross estafette plaats, dus bij voldoende aanmeldingen kunnen we jullie daarvoor ook opgeven. De competitie bestaat uit drie wedstrijden en worden door de volgende verenigingen georganiseerd:

1e cross door Fortuna                                             08-11-2014

2e cross door RA                                                    13-12-2014

3e cross door Spark                                                24-01-2015

reservedatum                                                        07-02-2015

 

Ps: op de dagen van de crosscompetitie is er géén training!!

Deelname is gratis mits je inschrijft voor minimaal 2 wedstrijden. Als je wel inschrijft maar niet deelneemt zijn de inschrijfkosten voor eigen rekening.

Om in het eindklassement te komen moet je minimaal twee cross wedstrijden gelopen hebben.

Als je ze alle drie loopt vervalt de slechts gelopen wedstrijd, de twee best gelopen wedstrijden tellen dan mee voor het eindklassement.

De tijden en afstanden zoals in de bijlage vermeld, zijn onder voorbehoud.

Inschrijfformulier uiterlijk 25 oktober door middel van de volgende link: regiocross

Starttijden (voorlopige) gelden voor alle crossen

 

Categorie

Tijd

8 november

2014

13 december 2014

24 januari

2015

 

 

Fortuna

RA

Spark

Meisjes pupillen C + mini's

10:00

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen C + mini's

10:10

1000m

1000m

1000m

Meisjes pupillen B

10:20

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen B

10:30

1000m

1000m

1000m

Estafette pupillen C

10:40

4 x 250m

4 x 250m

4 x 250m

Estafette pupillen B

10:50

4 x 250m

4 x 250m

4 x 250m

Meisjes pupillen A1

11:00

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen A1

11:10

1000m

1000m

1000m

Meisjes pupillen A2

11:20

1000m

1000m

1000m

Jongens pupillen A2

11:30

1000m

1000m

1000m

Estafette pupillen A1

11:40

4 x 500    m

4 x 500    m

4 x 500    m

Estafette pupillen A2

11:50

4 x 500    m

4 x 500    m

4 x 500    m

 

 

 

 

 

Meisjes junioren D1

12:00

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren D1

12:10

1250m

1500m

1750m

Meisjes junioren D2

12:20

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren D2

12:30

1250m

1500m

1750m

Meisjes junioren C

12:40

1250m

1500m

1750m

Jongens junioren C

12:50

1500m

2000m

2500m

Meisjes junioren B

13:00

1500m

2000m

2500m

Jongens junioren B

13:00

2000m

2500m

3000m

 

 

 

 

 

Estafette meisjes   jun D

13:15

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m

Estafette jongens jun D

13:15

4 x 500 m

4 x 500 m

4 x 500 m